home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 18 november 2008

woensdag 19 november 2008
Uitslagen dinsdag 18 november 2008
Hogenhout Ruben    -    Claessens Jos    1-0
Ottenheijm Jacques    -    Houben Jaap    0-1
Ridder Eric de    -    Aubel Cas    1-0
Meulenbeld Frits    -    Oostrum Robin    ½-½
Berg Peter van den    -    Meer Jacques van der    1-0
Goverde Henny    -    Radder Niels    1-0
Jansen Huub    -    Dinjens Wouter    0-1
Mercuur Rijk    -    Hatert Roy van den    0-1
Klein Roel    -    Fassaert Désiré    ½-½
Schuld Jaap    -    Phijffer Valentijn    0-1
Niessen Evert    -    Groenewald Peter    ½-½
Dentz Willem    -    Cruchten Pierre van    1-0
Drummen Frans    -    Mercan Cano Oscar    0-1
Janssen Martien    -    Maas Hugo    ½-½
Sanders Ilona    -    Lubbers Rob    0-1
Groen Joost    -    Jensen Luuk    1-0

Stand bijgewerkt t/m ronde 11
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1010,5    117    9    83,3    38    32,25    -1
2    Klip Hans    919    116    2    100    12    12    0
3    Hogenhout Ruben    872    115    5    80    26    20    -1
4    Middelveld Martine    839    114    4    87,5    21,5    17,75    0
5    Hatert Roy van den    772    113    9    66,7    37,5    22    -1
6    Siebers Jan Willem    755    112    1    100    4    4    -1
7    Kurstjens Lars    739,5    111    6    66,7    31    19,5    0
8    Berg Henk van den    734    110    8    68,8    34,5    24    0
9    Dinjens Wouter    726,5    109    2    75    8    6,25    0
10    Eshuis Hans    721    108    3    66,7    11,5    7,75    -1
11    Clermonts Jeroen    703,5    107    7    57,1    25,5    15,25    1
12    Ottenheijm Jacques    697,5    106    10    60    41    23,75    0
13    Claessens Jos    676,5    105    7    57,1    26    16    -1
14    Rijkschroef Bram    676,5    104    0    0    0    0    0
15    Hermeling Caspar    672    103    8    50    38,5    15,5    0
16    Verstegen Christ    661    102    1    50    3    1,5    -1
17    Jaheruddin Dennis    651,5    101    1    50    1    0,5    1
18    Mercuur Rijk    648,5    100    5    50    27    10,5    1
19    Wouters Yannick    647    99    5    60    10,5    5,75    1
20    Berg Fred van den    645    98    2    50    4,5    2,25    -2
21    Wezel Frans van    627,5    97    0    0    0    0    0
22    Schut Peter    627    96    8    50    28    12,25    0
23    Oostrum Robin    606    95    7    57,1    26,5    12,5    -1
24    Meulen Lars van der    605    94    0    0    0    0    0
25    Meulenbeld Frits    594,5    93    8    56,3    31    16,5    0
26    Phijffer Valentijn    593    92    9    61,1    35,5    19,5    1
27    Niessen Evert    587    91    8    56,3    32    18    0
28    Polman Karel    580    90    7    57,1    34    18,25    1
29    Jansen Huub    565,5    89    9    50    33,5    17,25    1
30    Fassaert Désiré    558    88    8    43,8    31,5    13,75    0
31    Lamboo Jeroen    549,5    87    6    50    26    10,5    2
32    Klein Roel    537    86    8    56,3    32    16,75    0
33    Groenewald Peter    537    85    6    58,3    16    5,25    0
34    Berg Peter van den    535,5    84    10    50    38,5    16,75    2
35    Goverde Henny    529    83    5    50    21    11,25    1
36    Schillings Jan    506    82    1    0    3    0    -1
37    Ridder Eric de    494    81    9    50    35    13,25    1
38    Bardie Jan    485    80    1    0    4    0    1
39    Schuld Jaap    481    79    9    50    30,5    12,5    1
40    Mercan Cano Oscar    474,5    78    10    50    31,5    10,5    0
41    Radder Niels    473    77    11    45,5    40    18    1
42    Dentz Willem    451,5    76    8    50    24,5    7    0
43    Meer Jacques van der    449,5    75    8    43,8    29,5    8,75    0
44    Groen Joost    429,5    74    8    37,5    30    7    0
45    Aubel Cas    428    73    7    42,9    26    10    -1
46    Drummen Frans    402,5    72    7    35,7    30,5    9,75    1
47    Peelen Dorus    391    71    7    35,7    25,5    7,25    -1
48    Cruchten Pierre van    385    70    6    33,3    18,5    2,5    -2
49    Koolen Bernard    368    69    3    0    10    0    -1
50    Peters Rolf    367    68    2    0    8,5    0    0
51    Jensen Luuk    365,5    67    7    35,7    25    6,5    -1
52    Janssen Martien    363    66    10    40    27    8,5    0
53    Lubbers Rob    362    65    4    25    15    2,5    0
54    Aalbers Jan    359,5    64    3    16,7    11,5    1,25    1
55    Maas Hugo    330    63    8    31,3    22,5    7,5    -2
56    Sanders Ilona    283,5    62    9    27,8    26,5    5,25    1
57    Eickmans Gerard    280,5    61    4    0    14    0    0

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1010    9    2083
2    2    Klip Hans    919    2    2340
3    3    Hogenhout Ruben    872    5    1999
4    4    Middelveld Martine    839    4    2011
5    5    Hatert Roy van den    772    9    1850
6    6    Siebers Jan Willem    755    1    1890
7    7    Kurstjens Lars    740    6    1865
8    9    Dinjens Wouter    726    2    1867
9    11    Clermonts Jeroen    704    7    1837
10    12    Ottenheijm Jacques    698    10    1846
11    15    Hermeling Caspar    672    8    1950
12    16    Verstegen Christ    661    1    1802
13    17    Jaheruddin Dennis    652    1    1843
14    20    Berg Fred van den    645    2    1813
15    30    Fassaert Désiré    558    8    1846

Ratinggroep B (1600-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    8    Berg Henk van den    734    8    1699
2    10    Eshuis Hans    721    3    1778
3    22    Schut Peter    627    8    1776
4    25    Meulenbeld Frits    594    8    1668
5    26    Phijffer Valentijn    593    9    1660
6    28    Polman Karel    580    7    1642
7    29    Jansen Huub    566    9    1737
8    31    Lamboo Jeroen    550    6    1647
9    34    Berg Peter van den    536    10    1797
10    35    Goverde Henny    529    5    1633
11    37    Ridder Eric de    494    9    1718
12    38    Bardie Jan    485    1    1689

Ratinggroep C (1400-1600)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    13    Claessens Jos    676    7    1597
2    19    Wouters Yannick    647    5    1577
3    23    Oostrum Robin    606    7    1518
4    27    Niessen Evert    587    8    1475
5    33    Groenewald Peter    537    6    1478
6    36    Schillings Jan    506    1    1581
7    39    Schuld Jaap    481    9    1410
8    40    Mercan Cano Oscar    474    10    1512
9    42    Dentz Willem    452    8    1449
10    43    Meer Jacques van der    450    8    1524
11    44    Groen Joost    430    8    1500
12    47    Peelen Dorus    391    7    1424
13    48    Cruchten Pierre van    385    6    1496
14    54    Aalbers Jan    360    3    1429

Ratinggroep D (1400-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    18    Mercuur Rijk    648    5    1351
2    32    Klein Roel    537    8    1368
3    41    Radder Niels    473    11    1371
4    45    Aubel Cas    428    7    1325
5    46    Drummen Frans    402    7    1345
6    49    Koolen Bernard    368    3    1354
7    50    Peters Rolf    367    2    1118
8    51    Jensen Luuk    366    7    1244
9    52    Janssen Martien    363    10    1335
10    53    Lubbers Rob    362    4    1306
11    55    Maas Hugo    330    8    1353
12    56    Sanders Ilona    284    9    1274
13    57    Eickmans Gerard    280    4    1183

wachtwoord vergeten?