home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 2 december 2008

woensdag 3 december 2008
Uitslagen dinsdag 2 december 2008
Houben Jaap    -    Berg Henk van den    1-0
Oostrum Robin    -    Fassaert Désiré    ½-½
Ridder Eric de    -    Groenewald Peter    ½-½
Meulenbeld Frits    -    Niessen Evert    1-0
Goverde Henny    -    Berg Peter van den    1-0
Claessens Jos    -    Wouters Yannick    1-0
Mercuur Rijk    -    Schut Peter    0-1
Polman Karel    -    Jansen Huub    ½-½
Schillings Jan    -    Radder Niels    1-0
Mercan Cano Oscar    -    Schuld Jaap    ½-½
Peelen Dorus    -    Janssen Martien    1-0
Maas Hugo    -    Eickmans Gerard    0-1
Aubel Cas    -    Drummen Frans    ½-½
Dentz Willem    -    Groen Joost    1-0
Jensen Luuk    -    Sanders Ilona    0-1
Hermeling Caspar    -    Clermonts Jeroen    0-1

Stand bijgewerkt t/m ronde 13
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1165,5    117    10    85    45,5    39,75    0
2    Klip Hans    1031    116    2    100    12    12    0
3    Hogenhout Ruben    980    115    5    80    28,5    22,5    -1
4    Middelveld Martine    953,5    114    4    87,5    23,5    19,25    0
5    Hatert Roy van den    893    113    9    66,7    41,5    25    -1
6    Kurstjens Lars    867,5    112    6    66,7    35,5    22    0
7    Siebers Jan Willem    867    111    1    100    5    5    -1
8    Dinjens Wouter    859,5    110    2    75    10    7,5    0
9    Clermonts Jeroen    852    109    8    62,5    33    22    0
10    Eshuis Hans    835    108    3    66,7    15    10    -1
11    Claessens Jos    814    107    8    62,5    31,5    20,5    0
12    Ottenheijm Jacques    801,5    106    10    60    45    26,5    0
13    Rijkschroef Bram    792,5    105    0    0    0    0    0
14    Berg Henk van den    786    104    9    61,1    47    26,25    -1
15    Verstegen Christ    769    103    1    50    3    1,5    -1
16    Schut Peter    766,5    102    9    55,6    32    16    -1
17    Jaheruddin Dennis    757,5    101    1    50    1    0,5    1
18    Berg Fred van den    742,5    100    2    50    5,5    2,75    -2
19    Meulenbeld Frits    735    99    9    61,1    38,5    23    1
20    Hermeling Caspar    732    98    9    44,4    48    19    1
21    Wezel Frans van    724,5    97    0    0    0    0    0
22    Fassaert Désiré    716    96    10    50    42    21,25    0
23    Oostrum Robin    704    95    9    55,6    38    18,5    1
24    Wouters Yannick    694,5    94    6    50    18,5    7,75    0
25    Meulen Lars van der    692,5    93    0    0    0    0    0
26    Phijffer Valentijn    680,5    92    9    61,1    40    22,5    1
27    Lamboo Jeroen    677    91    7    57,1    30,5    14,5    1
28    Mercuur Rijk    670    90    7    42,9    39    14    1
29    Goverde Henny    661,5    89    7    57,1    30,5    17,75    1
30    Klein Roel    645,5    88    8    56,3    37,5    21    0
31    Niessen Evert    635    87    9    50    42,5    20,75    -1
32    Jansen Huub    633    86    10    50    42    21,5    0
33    Polman Karel    621    85    9    50    49    23,25    1
34    Schillings Jan    607    84    3    50    12    7    1
35    Berg Peter van den    582    83    11    45,5    47    18,75    1
36    Ridder Eric de    575    82    11    50    44,5    18    1
37    Bardie Jan    570    81    1    0    5    0    1
38    Groenewald Peter    567    80    8    50    29    9,5    0
39    Dentz Willem    566    79    9    55,6    32,5    13,5    1
40    Schuld Jaap    554    78    11    50    43    19,25    -1
41    Mercan Cano Oscar    552,5    77    11    50    41    14,75    1
42    Radder Niels    529,5    76    12    41,7    50    21,5    0
43    Meer Jacques van der    521    75    8    43,8    32,5    11    0
44    Aubel Cas    494,5    74    9    44,4    38    15,25    1
45    Peelen Dorus    487    73    9    44,4    35,5    14,25    -1
46    Groen Joost    470,5    72    10    35    42,5    11,25    0
47    Drummen Frans    467,5    71    8    37,5    38,5    13,5    0
48    Cruchten Pierre van    452    70    6    33,3    22    3    -2
49    Koolen Bernard    445    69    3    0    11    0    -1
50    Lubbers Rob    439,5    68    4    25    18    3,5    0
51    Peters Rolf    435    67    2    0    9,5    0    0
52    Aalbers Jan    419,5    66    3    16,7    13,5    1,5    1
53    Janssen Martien    388,5    65    11    36,4    38,5    11,25    -1
54    Jensen Luuk    386    64    8    31,3    32,5    8,5    0
55    Sanders Ilona    379,5    63    10    35    32    9    0
56    Eickmans Gerard    374    62    5    20    19,5    3    -1
57    Maas Hugo    365    61    10    30    31    10    0

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1166    10    2083
2    2    Klip Hans    1031    2    2340
3    3    Hogenhout Ruben    980    5    1999
4    4    Middelveld Martine    954    4    2011
5    5    Hatert Roy van den    893    9    1850
6    6    Kurstjens Lars    868    6    1865
7    7    Siebers Jan Willem    867    1    1890
8    8    Dinjens Wouter    860    2    1867
9    9    Clermonts Jeroen    852    8    1837
10    12    Ottenheijm Jacques    802    10    1846
11    15    Verstegen Christ    769    1    1802
12    17    Jaheruddin Dennis    758    1    1843
13    18    Berg Fred van den    742    2    1813
14    20    Hermeling Caspar    732    9    1950
15    22    Fassaert Désiré    716    10    1846

Ratinggroep B (1600-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    10    Eshuis Hans    835    3    1778
2    14    Berg Henk van den    786    9    1699
3    16    Schut Peter    766    9    1776
4    19    Meulenbeld Frits    735    9    1668
5    26    Phijffer Valentijn    680    9    1660
6    27    Lamboo Jeroen    677    7    1647
7    29    Goverde Henny    662    7    1633
8    32    Jansen Huub    633    10    1737
9    33    Polman Karel    621    9    1642
10    35    Berg Peter van den    582    11    1797
11    36    Ridder Eric de    575    11    1718
12    37    Bardie Jan    570    1    1689

Ratinggroep C (1400-1600)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    11    Claessens Jos    814    8    1597
2    23    Oostrum Robin    704    9    1518
3    24    Wouters Yannick    694    6    1577
4    31    Niessen Evert    635    9    1475
5    34    Schillings Jan    607    3    1581
6    38    Groenewald Peter    567    8    1478
7    39    Dentz Willem    566    9    1449
8    40    Schuld Jaap    554    11    1410
9    41    Mercan Cano Oscar    552    11    1512
10    43    Meer Jacques van der    521    8    1524
11    45    Peelen Dorus    487    9    1424
12    46    Groen Joost    470    10    1500
13    48    Cruchten Pierre van    452    6    1496
14    52    Aalbers Jan    420    3    1429

Ratinggroep D (1400-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    28    Mercuur Rijk    670    7    1351
2    30    Klein Roel    646    8    1368
3    42    Radder Niels    530    12    1371
4    44    Aubel Cas    494    9    1325
5    47    Drummen Frans    468    8    1345
6    49    Koolen Bernard    445    3    1354
7    50    Lubbers Rob    440    4    1306
8    51    Peters Rolf    435    2    1118
9    53    Janssen Martien    388    11    1335
10    54    Jensen Luuk    386    8    1244
11    55    Sanders Ilona    380    10    1274
12    56    Eickmans Gerard    374    5    1183
13    57    Maas Hugo    365    10    1353

wachtwoord vergeten?