home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 16 december 2008

woensdag 17 december 2008
Uitslagen dinsdag 16 december 2008
Middelveld Martine    -    Houben Jaap    0-1
Fassaert Désiré    -    Hermeling Caspar    0-1
Clermonts Jeroen    -    Ottenheijm Jacques    0-1
Ridder Eric de    -    Mercan Cano Oscar    1-0
Hatert Roy van den    -    Kurstjens Lars    1-0
Meulenbeld Frits    -    Mercuur Rijk    0-1
Berg Henk van den    -    Eshuis Hans    0-1
Radder Niels    -    Groenewald Peter    0-1
Klein Roel    -    Schillings Jan    0-1
Meer Jacques van der    -    Dentz Willem    0-1
Cruchten Pierre van    -    Sanders Ilona    0-1
Peelen Dorus    -    Schuld Jaap    0-1
Maas Hugo    -    Aubel Cas    1-0
Niessen Evert    -    Jansen Huub    0-1
Drummen Frans    -    Aalbers Jan    0-1
Janssen Martien    -    Jensen Luuk    1-0

Stand bijgewerkt t/m ronde 15
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1328    117    11    86,4    56    50,25    -1
2    Klip Hans    1149    116    2    100    16    16    0
3    Hogenhout Ruben    1094    115    5    80    33,5    25,5    -1
4    Hatert Roy van den    1093    114    11    72,7    58    38,5    1
5    Middelveld Martine    1001,5    113    5    70    34    19,75    1
6    Ottenheijm Jacques    998    112    12    66,7    60,5    40    0
7    Eshuis Hans    991,5    111    4    75    20,5    15,5    -2
8    Siebers Jan Willem    978    110    1    100    5    5    -1
9    Dinjens Wouter    971,5    109    2    75    11    8,5    0
10    Kurstjens Lars    931    108    7    57,1    47,5    25    -1
11    Claessens Jos    914,5    107    8    62,5    33,5    22,5    0
12    Clermonts Jeroen    911    106    9    55,6    45    24,5    1
13    Rijkschroef Bram    897,5    105    0    0    0    0    0
14    Hermeling Caspar    878,5    104    10    50    56    24    0
15    Verstegen Christ    873,5    103    1    50    3    1,5    -1
16    Schut Peter    872    102    9    55,6    38    19    -1
17    Jaheruddin Dennis    859    101    1    50    1    0,5    1
18    Berg Fred van den    849,5    100    2    50    5,5    2,75    -2
19    Berg Henk van den    830,5    99    10    55    54    28,75    0
20    Wezel Frans van    829    98    0    0    0    0    0
21    Mercuur Rijk    823    97    9    55,6    54,5    25,5    -1
22    Oostrum Robin    807    96    9    55,6    43    20,5    1
23    Meulen Lars van der    793    95    0    0    0    0    0
24    Phijffer Valentijn    777,5    94    9    61,1    44    25,5    1
25    Wouters Yannick    764    93    6    50    22,5    9,75    0
26    Goverde Henny    762,5    92    7    57,1    32,5    19,25    1
27    Lamboo Jeroen    761    91    7    57,1    34,5    15,5    1
28    Fassaert Désiré    760    90    11    45,5    48    21,75    1
29    Jansen Huub    753    89    11    54,5    47,5    27    -1
30    Schillings Jan    753    88    4    62,5    16,5    11,5    0
31    Meulenbeld Frits    728    87    11    50    56,5    23    1
32    Polman Karel    724,5    86    9    50    54    26,75    1
33    Dentz Willem    693    85    10    60    38    19    0
34    Ridder Eric de    691    84    12    54,2    56    26    2
35    Niessen Evert    670    83    10    45    51,5    22,75    0
36    Groenewald Peter    669    82    9    55,6    36    15    -1
37    Bardie Jan    664    81    1    0    5    0    1
38    Klein Roel    632,5    80    10    45    51    24    0
39    Mercan Cano Oscar    628,5    79    13    50    54,5    21,25    1
40    Schuld Jaap    623    78    13    50    60,5    29,25    -1
41    Berg Peter van den    622,5    77    12    41,7    56    21,75    2
42    Meer Jacques van der    603    76    10    45    49    19    0
43    Peelen Dorus    562    75    11    45,5    51    20,75    -1
44    Radder Niels    560    74    13    38,5    58    22,5    1
45    Aalbers Jan    541    73    4    37,5    19,5    5,5    0
46    Groen Joost    539    72    10    35    52,5    12,75    0
47    Koolen Bernard    520    71    3    0    13    0    -1
48    Lubbers Rob    516,5    70    4    25    20    4,5    0
49    Peters Rolf    503    69    2    0    11,5    0    0
50    Maas Hugo    500    68    12    41,7    46,5    21,5    0
51    Drummen Frans    499    67    9    33,3    44    15,5    1
52    Aubel Cas    482,5    66    11    36,4    54,5    17,75    -1
53    Janssen Martien    478,5    65    12    41,7    50    16,25    0
54    Sanders Ilona    442    64    12    37,5    44    13    0
55    Eickmans Gerard    442    63    5    20    25,5    5    -1
56    Cruchten Pierre van    441    62    8    25    35,5    5    0
57    Jensen Luuk    412,5    61    9    27,8    43,5    11,5    -1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1328    11    2083
2    2    Klip Hans    1149    2    2340
3    3    Hogenhout Ruben    1094    5    1999
4    4    Hatert Roy van den    1093    11    1850
5    5    Middelveld Martine    1002    5    2011
6    6    Ottenheijm Jacques    998    12    1846
7    8    Siebers Jan Willem    978    1    1890
8    9    Dinjens Wouter    972    2    1867
9    10    Kurstjens Lars    931    7    1865
10    12    Clermonts Jeroen    911    9    1837
11    14    Hermeling Caspar    878    10    1950
12    15    Verstegen Christ    874    1    1802
13    17    Jaheruddin Dennis    859    1    1843
14    18    Berg Fred van den    850    2    1813
15    28    Fassaert Désiré    760    11    1846

Ratinggroep B (1600-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    7    Eshuis Hans    992    4    1778
2    16    Schut Peter    872    9    1776
3    19    Berg Henk van den    830    10    1699
4    24    Phijffer Valentijn    778    9    1660
5    26    Goverde Henny    762    7    1633
6    27    Lamboo Jeroen    761    7    1647
7    29    Jansen Huub    753    11    1737
8    31    Meulenbeld Frits    728    11    1668
9    32    Polman Karel    724    9    1642
10    34    Ridder Eric de    691    12    1718
11    37    Bardie Jan    664    1    1689
12    41    Berg Peter van den    622    12    1797

Ratinggroep C (1400-1600)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    11    Claessens Jos    914    8    1597
2    22    Oostrum Robin    807    9    1518
3    25    Wouters Yannick    764    6    1577
4    30    Schillings Jan    753    4    1581
5    33    Dentz Willem    693    10    1449
6    35    Niessen Evert    670    10    1475
7    36    Groenewald Peter    669    9    1478
8    39    Mercan Cano Oscar    628    13    1512
9    40    Schuld Jaap    623    13    1410
10    42    Meer Jacques van der    603    10    1524
11    43    Peelen Dorus    562    11    1424
12    45    Aalbers Jan    541    4    1429
13    46    Groen Joost    539    10    1500
14    56    Cruchten Pierre van    441    8    1496

Ratinggroep D (1400-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    21    Mercuur Rijk    823    9    1351
2    38    Klein Roel    632    10    1368
3    44    Radder Niels    560    13    1371
4    47    Koolen Bernard    520    3    1354
5    48    Lubbers Rob    516    4    1306
6    49    Peters Rolf    503    2    1118
7    50    Maas Hugo    500    12    1353
8    51    Drummen Frans    499    9    1345
9    52    Aubel Cas    482    11    1325
10    53    Janssen Martien    478    12    1335
11    54    Sanders Ilona    442    12    1274
12    55    Eickmans Gerard    442    5    1183
13    57    Jensen Luuk    412    9    1244

wachtwoord vergeten?