home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en eindstand periode 1

woensdag 28 januari 2009
De eerste periode van het seizoen 2008-2009 zit erop. Niet geheel onverwacht heeft Jaap Houben de eerste groep gewonnen. Mocht hij ook de tweede periode winnen, dan is hij automatisch clubkampioen. Wint iemand anders de tweede periode, dan volgt er nog een beslissingstweekamp.

Ratinggroep B werd gewonnen door Huub Jansen, aangezien Hans Eshuis onvoldoende partijen heeft gespeeld. Ratinggroep C werd gewonnen door Jos Claessens. Indien zijn startrating een paar punten hoger was, dan had hij zelfs ratinggroep B gewonnen! Tenslotte werd ratinggroep D gewonnen door Rijk Mercuur.

De prijzen zullen volgende week voor aanvang van de interne competitie uitgedeeld worden.

Uitslagen SMB beker ronde 3
Martine Middelveld    -    Rob Lubbers    1-0 R
Wouter Knoop    -    Evert Niessen    1-0
Jacques vd Meer    -    Joost Retera    0-1

Uitslagen interne competitie
Fassaert Désiré    -    Claessens Jos    ½-½
Hatert Roy van den    -    Houben Jaap    0-1
Cruchten Pierre van    -    Groenewald Peter    1-0
Peelen Dorus    -    Sanders Ilona    1-0
Maas Hugo    -    Jensen Luuk    ½-½
Drummen Frans    -    Janssen Martien    1-0
Meulenbeld Frits    -    Jansen Huub    0-1
Ridder Eric de    -    Bardie Jan    0-1
Phijffer Valentijn    -    Berg Henk van den    ½-½
Schuld Jaap    -    Klein Roel    0-1
Aalbers Jan    -    Mercan Cano Oscar    0-1
Dentz Willem    -    Schillings Jan    0-1

Eindstand periode 1
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1544,5    117    12    87,5    70,5    64,75    -2
2    Klip Hans    1329    116    2    100    18,5    18,5    0
3    Hogenhout Ruben    1272    115    5    80    40    30,5    -1
4    Hatert Roy van den    1241    114    14    67,9    81,5    46,75    0
5    Middelveld Martine    1161    113    5    70    38,5    22,75    1
6    Ottenheijm Jacques    1146,5    112    14    64,3    78,5    51    0
7    Dinjens Wouter    1143,5    111    2    75    16    12,25    0
8    Siebers Jan Willem    1138,5    110    1    100    5    5    -1
9    Verstegen Christ    1107,5    109    2    75    9    7    -2
10    Hermeling Caspar    1099    108    11    54,5    73    36,5    -1
11    Eshuis Hans    1094    107    5    60    34,5    18,5    -1
12    Clermonts Jeroen    1076,5    106    10    55    63    34,5    2
13    Kurstjens Lars    1070,5    105    7    57,1    55,5    30,5    -1
14    Rijkschroef Bram    1046    104    0    0    0    0    0
15    Jaheruddin Dennis    1019,5    103    1    50    1    0,5    1
16    Claessens Jos    1016,5    102    10    55    57,5    32,75    0
17    Berg Fred van den    1006,5    101    2    50    6    3    -2
18    Wezel Frans van    994    100    0    0    0    0    0
19    Jansen Huub    983    99    14    60,7    76,5    51    0
20    Wouters Yannick    980,5    98    7    57,1    31,5    17,5    1
21    Lamboo Jeroen    976    97    8    62,5    47,5    25    0
22    Fassaert Désiré    975,5    96    14    53,6    70    36,75    2
23    Meulen Lars van der    943    95    0    0    0    0    0
24    Berg Henk van den    937,5    94    13    53,8    77,5    41    -1
25    Schut Peter    935    93    10    50    45,5    21,75    0
26    Phijffer Valentijn    922,5    92    11    59,1    71    40,5    1
27    Schillings Jan    896,5    91    6    58,3    34,5    21,5    0
28    Bardie Jan    895    90    3    66,7    17,5    12,5    -1
29    Goverde Henny    892,5    89    7    57,1    39,5    24,5    1
30    Mercuur Rijk    882    88    10    50    67,5    28    0
31    Oostrum Robin    878,5    87    10    50    54,5    25,25    0
32    Mercan Cano Oscar    827    86    15    56,7    70,5    33,5    1
33    Polman Karel    800    85    10    45    73    33,25    0
34    Klein Roel    792,5    84    11    50    68    35,25    -1
35    Dentz Willem    786,5    83    13    53,8    62    29,5    1
36    Ridder Eric de    768,5    82    15    50    76,5    35    1
37    Niessen Evert    756    81    11    45,5    68,5    30,25    1
38    Schuld Jaap    748    80    15    50    82,5    37,75    -1
39    Meulenbeld Frits    729,5    79    14    42,9    88,5    31,75    2
40    Radder Niels    724,5    78    15    46,7    79    38,5    1
41    Meer Jacques van der    724,5    77    12    45,8    70    27    0
42    Berg Peter van den    706,5    76    13    38,5    73    25,75    1
43    Peelen Dorus    688    75    12    50    65    29,5    0
44    Aalbers Jan    687    74    6    41,7    37    12,25    2
45    Groenewald Peter    661,5    73    12    41,7    55,5    17,75    0
46    Groen Joost    641,5    72    10    35    63,5    17,75    0
47    Koolen Bernard    632,5    71    3    0    17,5    0    -1
48    Lubbers Rob    628    70    4    25    22,5    5    0
49    Drummen Frans    622    69    11    40,9    62    24    1
50    Peters Rolf    613    68    2    0    13,5    0    0
51    Cruchten Pierre van    608    67    11    40,9    55    17,25    1
52    Aubel Cas    574,5    66    11    36,4    65,5    20,5    -1
53    Maas Hugo    564,5    65    14    39,3    64    25    0
54    Eickmans Gerard    549    64    5    20    27,5    5,5    -1
55    Jensen Luuk    502,5    63    11    31,8    57    17,5    -1
56    Janssen Martien    481,5    62    15    33,3    74,5    19,5    -1
57    Sanders Ilona    476    61    15    33,3    65,5    19    -1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1544    12    2083
2    2    Klip Hans    1329    2    2340
3    3    Hogenhout Ruben    1272    5    1999
4    4    Hatert Roy van den    1241    14    1850
5    5    Middelveld Martine    1161    5    2011
6    6    Ottenheijm Jacques    1146    14    1846
7    7    Dinjens Wouter    1144    2    1867
8    8    Siebers Jan Willem    1138    1    1890
9    9    Verstegen Christ    1108    2    1802
10    10    Hermeling Caspar    1099    11    1950
11    12    Clermonts Jeroen    1076    10    1837
12    13    Kurstjens Lars    1070    7    1865
13    15    Jaheruddin Dennis    1020    1    1843
14    17    Berg Fred van den    1006    2    1813
15    22    Fassaert Désiré    976    14    1846

Ratinggroep B (1600-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    11    Eshuis Hans    1094    5    1778
2    19    Jansen Huub    983    14    1737
3    21    Lamboo Jeroen    976    8    1647
4    24    Berg Henk van den    938    13    1699
5    25    Schut Peter    935    10    1776
6    26    Phijffer Valentijn    922    11    1660
7    28    Bardie Jan    895    3    1689
8    29    Goverde Henny    892    7    1633
9    33    Polman Karel    800    10    1642
10    36    Ridder Eric de    768    15    1718
11    39    Meulenbeld Frits    730    14    1668
12    42    Berg Peter van den    706    13    1797

Ratinggroep C (1400-1600)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    16    Claessens Jos    1016    10    1597
2    20    Wouters Yannick    980    7    1577
3    27    Schillings Jan    896    6    1581
4    31    Oostrum Robin    878    10    1518
5    32    Mercan Cano Oscar    827    15    1512
6    35    Dentz Willem    786    13    1449
7    37    Niessen Evert    756    11    1475
8    38    Schuld Jaap    748    15    1410
9    41    Meer Jacques van der    724    12    1524
10    43    Peelen Dorus    688    12    1424
11    44    Aalbers Jan    687    6    1429
12    45    Groenewald Peter    662    12    1478
13    46    Groen Joost    642    10    1500
14    51    Cruchten Pierre van    608    11    1496

Ratinggroep D (1400-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    30    Mercuur Rijk    882    10    1351
2    34    Klein Roel    792    11    1368
3    40    Radder Niels    724    15    1371
4    47    Koolen Bernard    632    3    1354
5    48    Lubbers Rob    628    4    1306
6    49    Drummen Frans    622    11    1345
7    50    Peters Rolf    613    2    1118
8    52    Aubel Cas    574    11    1325
9    53    Maas Hugo    564    14    1353
10    54    Eickmans Gerard    549    5    1183
11    55    Jensen Luuk    502    11    1244
12    56    Janssen Martien    482    15    1335
13    57    Sanders Ilona    476    15    1274

wachtwoord vergeten?