home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 17 februari 2009

woensdag 18 februari 2009
Uitslag SMB beker ronde 3
Henny Goverde    -    Frans Drummen    ½ - ½

Uitslagen interne competitie
Hatert Roy van den    -    Houben Jaap    1-0
Hermeling Caspar    -    Berg Henk van den    1-0
Eshuis Hans    -    Kurstjens Lars    0-1
Clermonts Jeroen    -    Ottenheijm Jacques    0-1
Rijkschroef Bram    -    Mercan Cano Oscar    1-0
Claessens Jos    -    Fassaert Désiré    ½-½
Schut Peter    -    Phijffer Valentijn    1-0
Schillings Jan    -    Sanders Ilona    1-0
Bardie Jan    -    Ridder Eric de    ½-½
Mercuur Rijk    -    Klein Roel    ½-½
Oostrum Robin    -    Schuld Jaap    1-0
Dentz Willem    -    Niessen Evert    ½-½
Meulenbeld Frits    -    Middelveld Martine    1-0
Berg Peter van den    -    Radder Niels    1-0
Cruchten Pierre van    -    Janssen Martien    0-1
Maas Hugo    -    Meer Jacques van der    0-1
Jensen Luuk    -    Groenewald Peter    0-1
Floors Marienjo    -    Jansen Huub    0-1

Stand bijgewerkt t/m ronde 3
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Hatert Roy van den    461,2    117    2    100    2    2    0
2    Ottenheijm Jacques    451    116    2    100    2    2    0
3    Meulenbeld Frits    416,4    115    3    100    3,5    3,5    1
4    Oostrum Robin    396    114    2    100    3,5    3,5    0
5    Hermeling Caspar    393,2    113    1    100    1,5    1,5    1
6    Kurstjens Lars    380,1    112    2    75    1,5    0,75    0
7    Houben Jaap    376,9    111    3    66,7    5,5    3,5    -1
8    Rijkschroef Bram    375,7    110    2    75    2,5    1,75    0
9    Klip Hans    361,6    109    0    0    0    0    0
10    Dinjens Wouter    350    108    0    0    0    0    0
11    Siebers Jan Willem    346,8    107    0    0    0    0    0
12    Schut Peter    344,4    106    2    75    2,5    1,75    0
13    Clermonts Jeroen    327,8    105    2    50    2    0    0
14    Jaheruddin Dennis    320    104    0    0    0    0    0
15    Jansen Huub    319,2    103    3    66,7    3    1    -1
16    Claessens Jos    314,8    102    1    50    1,5    0,75    1
17    Berg Fred van den    313,6    101    0    0    0    0    0
18    Wezel Frans van    310,4    100    0    0    0    0    0
19    Janssen Martien    307    99    2    100    2,5    2,5    0
20    Wouters Yannick    306,2    98    0    0    0    0    0
21    Schuld Jaap    303,9    97    3    66,7    2    0    -1
22    Middelveld Martine    298,7    96    1    0    3    0    -1
23    Meulen Lars van der    296,6    95    0    0    0    0    0
24    Berg Henk van den    288,6    94    3    50    4,5    2,75    1
25    Groen Joost    284,3    93    1    100    1    1    -1
26    Eshuis Hans    280,8    92    1    0    1,5    0    1
27    Goverde Henny    277,4    91    0    0    0    0    0
28    Fassaert Désiré    275    90    3    50    2,5    0,25    -1
29    Mercan Cano Oscar    274,4    89    2    50    2    0,5    0
30    Drummen Frans    274,3    88    2    75    1,5    0,75    0
31    Hogenhout Ruben    271,8    87    1    0    2    0    1
32    Mercuur Rijk    270,5    86    1    50    0,5    0,25    1
33    Berg Peter van den    265,2    85    3    66,7    1,5    0    1
34    Polman Karel    264,6    84    0    0    0    0    0
35    Klein Roel    262,9    83    1    50    0,5    0,25    -1
36    Meer Jacques van der    259,1    82    3    66,7    4    1    -1
37    Verstegen Christ    255,6    81    1    0    1    0    1
38    Floors Marienjo    249,2    80    2    0    4    0    0
39    Bardie Jan    247,3    79    3    50    3,5    0,75    1
40    Schillings Jan    243,2    78    2    50    2    1    0
41    Ridder Eric de    241,1    77    3    50    5    1,25    1
42    Aalbers Jan    236    76    0    0    0    0    0
43    Koolen Bernard    230,8    75    0    0    0    0    0
44    Cruchten Pierre van    228,7    74    3    50    3,5    0,75    1
45    Phijffer Valentijn    223    73    3    33,3    4,5    1    -1
46    Groenewald Peter    209,8    72    2    50    1    0    0
47    Radder Niels    205,9    71    1    0    2    0    -1
48    Dentz Willem    196,8    70    2    25    1,5    0,25    0
49    Niessen Evert    194,1    69    2    25    2    0,25    -2
50    Lubbers Rob    180,9    68    1    0    1,5    0    1
51    Maas Hugo    176,4    67    3    33,3    4    0    1
52    Aubel Cas    174,5    66    1    0    1,5    0    -1
53    Lamboo Jeroen    173,2    65    2    0    3    0    2
54    Sanders Ilona    169    64    3    33,3    3    0    -1
55    Peelen Dorus    146,4    63    2    0    4    0    -2
56    Jensen Luuk    136,6    62    2    0    2    0    0
57    Eickmans Gerard    135,2    61    2    0    3    0    0

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    461    2    1898
2    2    Ottenheijm Jacques    451    2    1866
3    5    Hermeling Caspar    393    1    1929
4    6    Kurstjens Lars    380    2    1869
5    7    Houben Jaap    377    3    2110
6    8    Rijkschroef Bram    376    2    2062
7    13    Clermonts Jeroen    328    2    1822
8    22    Middelveld Martine    299    1    2029
9    28    Fassaert Désiré    275    3    1804
10    31    Hogenhout Ruben    272    1    2017
11    37    Verstegen Christ    256    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    3    Meulenbeld Frits    416    3    1629
2    12    Schut Peter    344    2    1759
3    15    Jansen Huub    319    3    1750
4    24    Berg Henk van den    289    3    1702
5    26    Eshuis Hans    281    1    1769
6    33    Berg Peter van den    265    3    1689
7    39    Bardie Jan    247    3    1695
8    41    Ridder Eric de    241    3    1671
9    45    Phijffer Valentijn    223    3    1662
10    53    Lamboo Jeroen    173    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    4    Oostrum Robin    396    2    1600
2    16    Claessens Jos    315    1    1611
3    25    Groen Joost    284    1    1550
4    29    Mercan Cano Oscar    274    2    1514
5    32    Mercuur Rijk    270    1    1525
6    35    Klein Roel    263    1    1500
7    36    Meer Jacques van der    259    3    1521
8    40    Schillings Jan    243    2    1558
9    44    Cruchten Pierre van    229    3    1460
10    46    Groenewald Peter    210    2    1458
11    47    Radder Niels    206    1    1500
12    48    Dentz Willem    197    2    1490
13    49    Niessen Evert    194    2    1494

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    19    Janssen Martien    307    2    1302
2    21    Schuld Jaap    304    3    1443
3    30    Drummen Frans    274    2    1340
4    38    Floors Marienjo    249    2    1400
5    50    Lubbers Rob    181    1    1310
6    51    Maas Hugo    176    3    1320
7    52    Aubel Cas    174    1    1315
8    54    Sanders Ilona    169    3    1253
9    55    Peelen Dorus    146    2    1425
10    56    Jensen Luuk    137    2    1225
11    57    Eickmans Gerard    135    2    1176

wachtwoord vergeten?