home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 3 maart 2009

woensdag 4 maart 2009
Uitslagen rapidcompetitie
Oscar Mercan Cano    -    Jos Claessens    1-0
Willem Dentz    -    Niels Radder    0-1
Robin Oostrum    -    Roel Klein    1-0
Guus Alberts    -    Frans Drummen    1-0
Pieter van Groenestijn    -    Jeroen Lamboo    1-0
Jos Claessens    -    Guus Alberts    0-1
Guus Alberts    -    Jeroen Lamboo    1-0
Yannick Wouters    -    Robin Oostrum    0-1
Robin Oostrum    -    Yannick Wouters    1-0

Uitslagen dinsdag 3 maart 2009
Houben Jaap    -    Schut Peter    1-0
Ottenheijm Jacques    -    Hatert Roy van den    ½-½
Jansen Huub    -    Clermonts Jeroen    1-0
Fassaert Désiré    -    Mercan Cano Oscar    0-1
Phijffer Valentijn    -    Ridder Eric de    1-0
Oostrum Robin    -    Hermeling Caspar    0-1
Klein Roel    -    Polman Karel    0-1
Dentz Willem    -    Maas Hugo    1-0
Niessen Evert    -    Aubel Cas    1-0
Schuld Jaap    -    Berg Henk van den    0-1
Radder Niels    -    Groenewald Peter    1-0
Meer Jacques van der    -    Bardie Jan    1-0
Peelen Dorus    -    Sanders Ilona    1-0
Groen Joost    -    Eshuis Hans    ½-½
Drummen Frans    -    Berg Peter van den    0-1
Eickmans Gerard    -    Jensen Luuk    1-0
Janssen Martien    -    Wouters Yannick    0-1

Stand bijgewerkt t/m ronde 4
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Hatert Roy van den    494,7    117    3    83,3    5,5    4,25    -1
2    Hermeling Caspar    492,8    116    2    100    4,5    4,5    0
3    Houben Jaap    479,6    115    4    75    8,5    6    0
4    Ottenheijm Jacques    473,1    114    3    83,3    5,5    4,25    1
5    Meulenbeld Frits    456,5    113    3    100    4,5    4,5    1
6    Kurstjens Lars    428,2    112    2    75    2    1,25    0
7    Rijkschroef Bram    422    111    2    75    3,5    2,75    0
8    Jansen Huub    410,4    110    4    75    5    2    0
9    Wouters Yannick    399,8    109    1    100    2    2    -1
10    Klip Hans    396,4    108    0    0    0    0    0
11    Dinjens Wouter    388,8    107    0    0    0    0    0
12    Oostrum Robin    385,4    106    3    66,7    5,5    3,5    1
13    Siebers Jan Willem    382,6    105    0    0    0    0    0
14    Berg Henk van den    382,3    104    4    62,5    8,5    5,75    0
15    Jaheruddin Dennis    367,8    103    0    0    0    0    0
16    Berg Fred van den    360,6    102    0    0    0    0    0
17    Claessens Jos    357,2    101    1    50    1,5    0,75    1
18    Wezel Frans van    357    100    0    0    0    0    0
19    Berg Peter van den    348    99    4    75    6    3,5    0
20    Meulen Lars van der    341,6    98    0    0    0    0    0
21    Polman Karel    341,4    97    1    100    0,5    0,5    -1
22    Mercan Cano Oscar    338,9    96    3    66,7    4,5    3    -1
23    Groen Joost    337,4    95    2    75    1,5    1,25    0
24    Meer Jacques van der    332,2    94    4    75    6,5    3,5    0
25    Schut Peter    327,2    93    3    50    7,5    3,25    -1
26    Goverde Henny    322,6    92    0    0    0    0    0
27    Middelveld Martine    309,5    91    1    0    3    0    -1
28    Mercuur Rijk    309,2    90    1    50    0,5    0,25    1
29    Janssen Martien    306,9    89    3    66,7    3,5    2,5    1
30    Clermonts Jeroen    299,5    88    3    33,3    5,5    0    -1
31    Eshuis Hans    298,2    87    2    25    3    0,75    0
32    Hogenhout Ruben    292,6    86    1    0    2,5    0    1
33    Phijffer Valentijn    287,8    85    4    50    6,5    2,5    0
34    Schillings Jan    276,8    84    2    50    3    1    0
35    Schuld Jaap    276,2    83    4    50    5,5    1    0
36    Verstegen Christ    276,1    82    1    0    1    0    1
37    Drummen Frans    270    81    3    50    4,5    0,75    1
38    Aalbers Jan    268,6    80    0    0    0    0    0
39    Floors Marienjo    268    79    2    0    5    0    0
40    Koolen Bernard    263    78    0    0    0    0    0
41    Fassaert Désiré    261,8    77    4    37,5    5,5    0,25    0
42    Radder Niels    260,6    76    2    50    4    1    0
43    Dentz Willem    258,5    75    3    50    4,5    1,75    1
44    Cruchten Pierre van    257,4    74    3    50    3,5    0,75    1
45    Klein Roel    257,3    73    2    25    1,5    0,25    0
46    Niessen Evert    254,9    72    3    50    3    0,75    -1
47    Bardie Jan    237,9    71    4    37,5    6,5    0,75    0
48    Ridder Eric de    233,7    70    4    37,5    8    2,25    0
49    Groenewald Peter    211,2    69    3    33,3    2,5    0    -1
50    Lubbers Rob    209,8    68    1    0    1,5    0    1
51    Peelen Dorus    205,3    67    3    33,3    7    1    -1
52    Lamboo Jeroen    198    66    2    0    3    0    2
53    Eickmans Gerard    191,1    65    3    33,3    3    0    1
54    Aubel Cas    169,6    64    2    0    3    0    -2
55    Maas Hugo    165,2    63    4    25    7,5    0    0
56    Sanders Ilona    158,4    62    4    25    5    1    -2
57    Jensen Luuk    129,2    61    3    0    3    0    -1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    495    3    1898
2    2    Hermeling Caspar    493    2    1929
3    3    Houben Jaap    480    4    2110
4    4    Ottenheijm Jacques    473    3    1866
5    6    Kurstjens Lars    428    2    1869
6    7    Rijkschroef Bram    422    2    2062
7    27    Middelveld Martine    310    1    2029
8    30    Clermonts Jeroen    300    3    1822
9    32    Hogenhout Ruben    293    1    2017
10    36    Verstegen Christ    276    1    1824
11    41    Fassaert Désiré    262    4    1804

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    5    Meulenbeld Frits    456    3    1629
2    8    Jansen Huub    410    4    1750
3    9    Wouters Yannick    400    1    1650
4    14    Berg Henk van den    382    4    1702
5    19    Berg Peter van den    348    4    1689
6    21    Polman Karel    341    1    1635
7    25    Schut Peter    327    3    1759
8    31    Eshuis Hans    298    2    1769
9    33    Phijffer Valentijn    288    4    1662
10    47    Bardie Jan    238    4    1695
11    48    Ridder Eric de    234    4    1671
12    52    Lamboo Jeroen    198    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    12    Oostrum Robin    385    3    1600
2    17    Claessens Jos    357    1    1611
3    22    Mercan Cano Oscar    339    3    1514
4    23    Groen Joost    337    2    1550
5    24    Meer Jacques van der    332    4    1521
6    28    Mercuur Rijk    309    1    1525
7    34    Schillings Jan    277    2    1558
8    42    Radder Niels    261    2    1500
9    43    Dentz Willem    258    3    1490
10    44    Cruchten Pierre van    257    3    1460
11    45    Klein Roel    257    2    1500
12    46    Niessen Evert    255    3    1494
13    49    Groenewald Peter    211    3    1458

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    29    Janssen Martien    307    3    1302
2    35    Schuld Jaap    276    4    1443
3    37    Drummen Frans    270    3    1340
4    39    Floors Marienjo    268    2    1400
5    50    Lubbers Rob    210    1    1310
6    51    Peelen Dorus    205    3    1425
7    53    Eickmans Gerard    191    3    1176
8    54    Aubel Cas    170    2    1315
9    55    Maas Hugo    165    4    1320
10    56    Sanders Ilona    158    4    1253
11    57    Jensen Luuk    129    3    1225

wachtwoord vergeten?