home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 17 maart 2009

woensdag 18 maart 2009
Uitslagen rapidcompetitie
Henny Goverde    -    Jos Claessens    0-1
Jos Claessens    -    Guus Alberts    1-0
Guus Alberts    -    Ilona Sanders    1-0
Eric de Ridder    -    Guus Alberts    1-0

Uitslagen dinsdag 17 maart 2009
Houben Jaap    -    Ottenheijm Jacques    1-0
Rijkschroef Bram    -    Hatert Roy van den    ½-½
Wouters Yannick    -    Kurstjens Lars    0-1
Berg Henk van den    -    Meer Jacques van der    1-0
Schut Peter    -    Groen Joost    ½-½
Phijffer Valentijn    -    Fassaert Désiré    0-1
Goverde Henny    -    Clermonts Jeroen    ½-½
Mercan Cano Oscar    -    Oostrum Robin    0-1
Polman Karel    -    Berg Peter van den    1-0
Dentz Willem    -    Schuld Jaap    1-0
Ridder Eric de    -    Eickmans Gerard    1-0
Niessen Evert    -    Drummen Frans    1-0
Meulenbeld Frits    -    Jansen Huub    1-0
Radder Niels    -    Cruchten Pierre van    ½-½
Maas Hugo    -    Groenewald Peter    0-1
Janssen Martien    -    Klein Roel    0-1
Sanders Ilona    -    Jensen Luuk    1-0

Stand bijgewerkt t/m ronde 6
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Hatert Roy van den    644,8    117    5    80    12    9    -1
2    Houben Jaap    618,5    116    5    80    16    12    1
3    Kurstjens Lars    569,3    115    3    83,3    4    2,75    -1
4    Ottenheijm Jacques    560,9    114    5    70    16,5    10,5    1
5    Meulenbeld Frits    546    113    5    80    13    9,5    1
6    Hermeling Caspar    526,6    112    3    66,7    10,5    6,5    -1
7    Rijkschroef Bram    519,2    111    4    62,5    12    7    0
8    Berg Henk van den    518,8    110    5    70    13,5    10,5    1
9    Polman Karel    494,6    109    2    100    5    5    0
10    Klip Hans    483,6    108    0    0    0    0    0
11    Dinjens Wouter    468,4    107    0    0    0    0    0
12    Oostrum Robin    468,2    106    4    75    7,5    5,5    0
13    Siebers Jan Willem    464    105    0    0    0    0    0
14    Jaheruddin Dennis    450,2    104    0    0    0    0    0
15    Berg Fred van den    444,8    103    0    0    0    0    0
16    Wouters Yannick    437,4    102    2    50    4,5    2    0
17    Wezel Frans van    437    101    0    0    0    0    0
18    Claessens Jos    422,3    100    1    50    3,5    1,75    1
19    Jansen Huub    420,2    99    5    60    11,5    3,5    -1
20    Meulen Lars van der    418,4    98    0    0    0    0    0
21    Schut Peter    408,7    97    4    50    11,5    4,75    0
22    Dentz Willem    403,9    96    5    70    9,5    6,25    1
23    Groen Joost    402,6    95    3    66,7    4,5    3,25    -1
24    Fassaert Désiré    401,1    94    6    58,3    10    3,75    0
25    Goverde Henny    398,3    93    1    50    2,5    1,25    1
26    Meer Jacques van der    394,6    92    6    66,7    13    5,5    0
27    Berg Peter van den    386,9    91    6    58,3    12    5,25    0
28    Mercan Cano Oscar    386    90    4    50    12,5    7    0
29    Clermonts Jeroen    385,9    89    5    50    7    0,25    -1
30    Mercuur Rijk    383    88    1    50    1,5    0,75    1
31    Niessen Evert    370,8    87    4    62,5    7,5    3,25    0
32    Middelveld Martine    368,1    86    1    0    4    0    -1
33    Eshuis Hans    359,8    85    2    25    4,5    1    0
34    Hogenhout Ruben    358,5    84    1    0    4    0    1
35    Schillings Jan    349,2    83    2    50    4    2    0
36    Aalbers Jan    346,4    82    0    0    0    0    0
37    Verstegen Christ    343,8    81    1    0    2,5    0    1
38    Klein Roel    342,6    80    3    50    4,5    2,25    -1
39    Koolen Bernard    336,6    79    0    0    0    0    0
40    Phijffer Valentijn    321,2    78    5    40    12,5    3,5    1
41    Ridder Eric de    321    77    5    50    11    4,25    1
42    Cruchten Pierre van    308,5    76    4    50    5    1,5    0
43    Bardie Jan    289,8    75    4    37,5    9,5    1,25    0
44    Schuld Jaap    288    74    5    40    11    1    -1
45    Drummen Frans    281,7    73    4    37,5    8    1    0
46    Floors Marienjo    278,7    72    3    0    7,5    0    -1
47    Radder Niels    276,9    71    4    37,5    11    3    0
48    Lubbers Rob    267,1    70    1    0    1,5    0    1
49    Janssen Martien    265,4    69    5    40    10,5    4    1
50    Peelen Dorus    263,2    68    3    33,3    9,5    2    -1
51    Lamboo Jeroen    254,8    67    2    0    5    0    2
52    Groenewald Peter    252,5    66    5    40    8    1    -1
53    Sanders Ilona    241,8    65    5    40    5    1    -1
54    Aubel Cas    217,6    64    2    0    4,5    0    -2
55    Eickmans Gerard    215,4    63    4    25    6,5    0    0
56    Maas Hugo    180,7    62    5    20    12,5    0    1
57    Jensen Luuk    146,4    61    4    0    6    0    -2

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    645    5    1898
2    2    Houben Jaap    618    5    2110
3    3    Kurstjens Lars    569    3    1869
4    4    Ottenheijm Jacques    561    5    1866
5    6    Hermeling Caspar    527    3    1929
6    7    Rijkschroef Bram    519    4    2062
7    24    Fassaert Désiré    401    6    1804
8    29    Clermonts Jeroen    386    5    1822
9    32    Middelveld Martine    368    1    2029
10    34    Hogenhout Ruben    358    1    2017
11    37    Verstegen Christ    344    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    5    Meulenbeld Frits    546    5    1629
2    8    Berg Henk van den    519    5    1702
3    9    Polman Karel    495    2    1635
4    16    Wouters Yannick    437    2    1650
5    19    Jansen Huub    420    5    1750
6    21    Schut Peter    409    4    1759
7    25    Goverde Henny    398    1    1642
8    27    Berg Peter van den    387    6    1689
9    33    Eshuis Hans    360    2    1769
10    40    Phijffer Valentijn    321    5    1662
11    41    Ridder Eric de    321    5    1671
12    43    Bardie Jan    290    4    1695
13    51    Lamboo Jeroen    255    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    12    Oostrum Robin    468    4    1600
2    18    Claessens Jos    422    1    1611
3    22    Dentz Willem    404    5    1490
4    23    Groen Joost    403    3    1550
5    26    Meer Jacques van der    395    6    1521
6    28    Mercan Cano Oscar    386    4    1514
7    30    Mercuur Rijk    383    1    1525
8    31    Niessen Evert    371    4    1494
9    35    Schillings Jan    349    2    1558
10    38    Klein Roel    343    3    1500
11    42    Cruchten Pierre van    308    4    1460
12    47    Radder Niels    277    4    1500
13    52    Groenewald Peter    252    5    1458

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    44    Schuld Jaap    288    5    1443
2    45    Drummen Frans    282    4    1340
3    46    Floors Marienjo    279    3    1400
4    48    Lubbers Rob    267    1    1310
5    49    Janssen Martien    265    5    1302
6    50    Peelen Dorus    263    3    1425
7    53    Sanders Ilona    242    5    1253
8    54    Aubel Cas    218    2    1315
9    55    Eickmans Gerard    215    4    1176
10    56    Maas Hugo    181    5    1320
11    57    Jensen Luuk    146    4    1225

wachtwoord vergeten?