home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 12 mei 2009

woensdag 13 mei 2009
Uitslag SMB beker ronde 5
Roy vd Hatert    -    Joost Retera    0-1

De bekerfinale zal gaan tussen Jaap Houben en Joost Retera. Volgende week (19 mei) zal om de kleur geloot worden, de week daarna (26 mei) zal de finale gespeeld worden.

Uitslagen interne competitie
Houben Jaap    -    Polman Karel    1-0
Ottenheijm Jacques    -    Rijkschroeff Bram    0-1
Fassaert Désiré    -    Ridder Eric de    ½-½
Phijffer Valentijn    -    Clermonts Jeroen    0-1
Oostrum Robin    -    Dentz Willem    1-0
Mercan Cano Oscar    -    Schut Peter    0-1
Klein Roel    -    Berg Henk van den    ½-½
Schuld Jaap    -    Peelen Dorus    1-0
Meulenbeld Frits    -    Goverde Henny    1-0
Berg Peter van den    -    Drummen Frans    1-0
Janssen Martien    -    Maas Hugo    1-0
Sanders Ilona    -    Groenewald Peter    0-1

SMB Toto
1    Robin Oostrum    9
2    Jacques Ottenheijm    8
3    Eric de Ridder    7
    Ilona Sanders
    Peter Schut
6    Roel Klein    6
    Valentijn Phijffer
8    Jos Claessens    4    
9    Frans Drummen    3

Stand bijgewerkt t/m ronde 13
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Hatert Roy van den    1106,5    117    9    77,8    44    31,75    1
2    Houben Jaap    1060    116    10    75    51,5    37,5    0
3    Rijkschroeff Bram    976    115    6    75    32,5    25    0
4    Polman Karel    877    114    5    70    30,5    19,5    -1
5    Hermeling Caspar    868,5    113    8    62,5    39,5    23,5    0
6    Ottenheijm Jacques    847,5    112    9    55,6    54    28    1
7    Kurstjens Lars    847,5    111    4    62,5    15    5,75    0
8    Klein Roel    834,5    110    9    66,7    39,5    25,5    1
9    Klip Hans    821,5    109    0    0    0    0    0
10    Berg Henk van den    813    108    11    63,6    55    34,25    1
11    Dinjens Wouter    803,5    107    0    0    0    0    0
12    Siebers Jan Willem    796    106    0    0    0    0    0
13    Jaheruddin Dennis    786    105    1    50    5    2,5    1
14    Groen Joost    768,5    104    6    66,7    25    18,25    0
15    Berg Fred van den    767,5    103    0    0    0    0    0
16    Clermonts Jeroen    767    102    8    62,5    29,5    15    0
17    Wouters Yannick    767    101    3    66,7    12,5    10    -1
18    Wezel Frans van    760    100    0    0    0    0    0
19    Fassaert D�sir�    746    99    11    59,1    50,5    25,75    1
20    Ridder Eric de    733    98    12    62,5    55,5    32,75    0
21    Meulenbeld Frits    720    97    10    55    50    22,5    0
22    Meulen Lars van der    716    96    0    0    0    0    0
23    Mercuur Rijk    706,5    95    4    50    21,5    10,25    0
24    Schut Peter    699,5    94    6    50    35    16    0
25    Phijffer Valentijn    697,5    93    10    55    47    23,75    0
26    Claessens Jos    666,5    92    6    50    23,5    9    -2
27    Middelveld Martine    644    91    1    0    5,5    0    -1
28    Berg Peter van den    643    90    10    55    45    25,25    0
29    Hogenhout Ruben    640    89    1    0    7    0    1
30    Goverde Henny    632,5    88    6    41,7    26,5    10    -2
31    Jansen Huub    631,5    87    9    50    35,5    10,75    1
32    Aalbers Jan    630    86    0    0    0    0    0
33    Eshuis Hans    626    85    4    37,5    16    6,75    0
34    Mercan Cano Oscar    607,5    84    11    45,5    48    25,5    1
35    Verstegen Christ    598    83    1    0    5    0    1
36    Oostrum Robin    594,5    82    9    50    41    16,5    1
37    Meer Jacques van der    591    81    9    55,6    40    17    -1
38    Koolen Bernard    588    80    0    0    0    0    0
39    Niessen Evert    587    79    10    55    46,5    20,5    0
40    Drummen Frans    562    78    10    55    38    16    -2
41    Bardie Jan    543,5    77    4    37,5    17    3,75    0
42    Schillings Jan    542    76    3    33,3    13,5    5    -1
43    Groenewald Peter    518,5    75    12    54,2    37    18    0
44    Dentz Willem    517,5    74    9    44,4    45    19,5    -1
45    Floors Marienjo    500    73    3    0    14,5    0    -1
46    Sanders Ilona    495    72    10    50    34,5    13,5    0
47    Lamboo Jeroen    479    71    2    0    8    0    2
48    Peelen Dorus    471,5    70    9    38,9    44,5    17,75    -1
49    Janssen Martien    468,5    69    10    45    39    12,75    0
50    Eickmans Gerard    463    68    5    40    21    3,5    1
51    Schuld Jaap    448,5    67    12    41,7    45    10,5    0
52    Radder Niels    438    66    9    38,9    42,5    15    1
53    Cruchten Pierre van    438    65    8    37,5    38    13    0
54    Lubbers Rob    424,5    64    2    0    10    0    2
55    Alberts Guus    415,5    63    4    50    12,5    6,25    0
56    Aubel Cas    340    62    8    25    29,5    3,5    -2
57    Jensen Luuk    306,5    61    8    18,8    31    6    0
58    Maas Hugo    246,5    60    11    18,2    41,5    3,25    -1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    1106    9    1898
2    2    Houben Jaap    1060    10    2110
3    3    Rijkschroeff Bram    976    6    2062
4    5    Hermeling Caspar    868    8    1929
5    6    Ottenheijm Jacques    848    9    1866
6    7    Kurstjens Lars    848    4    1869
7    13    Jaheruddin Dennis    786    1    1844
8    16    Clermonts Jeroen    767    8    1822
9    19    Fassaert Désiré    746    11    1804
10    27    Middelveld Martine    644    1    2029
11    29    Hogenhout Ruben    640    1    2017
12    35    Verstegen Christ    598    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    4    Polman Karel    877    5    1635
2    10    Berg Henk van den    813    11    1702
3    17    Wouters Yannick    767    3    1650
4    20    Ridder Eric de    733    12    1671
5    21    Meulenbeld Frits    720    10    1629
6    24    Schut Peter    700    6    1759
7    25    Phijffer Valentijn    698    10    1662
8    28    Berg Peter van den    643    10    1689
9    30    Goverde Henny    632    6    1642
10    31    Jansen Huub    632    9    1750
11    33    Eshuis Hans    626    4    1769
12    41    Bardie Jan    544    4    1695
13    47    Lamboo Jeroen    479    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    8    Klein Roel    834    9    1500
2    14    Groen Joost    768    6    1550
3    23    Mercuur Rijk    706    4    1525
4    26    Claessens Jos    666    6    1611
5    34    Mercan Cano Oscar    608    11    1514
6    36    Oostrum Robin    594    9    1600
7    37    Meer Jacques van der    591    9    1521
8    39    Niessen Evert    587    10    1494
9    42    Schillings Jan    542    3    1558
10    43    Groenewald Peter    518    12    1458
11    44    Dentz Willem    518    9    1490
12    52    Radder Niels    438    9    1500
13    53    Cruchten Pierre van    438    8    1460

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    40    Drummen Frans    562    10    1340
2    45    Floors Marienjo    500    3    1400
3    46    Sanders Ilona    495    10    1253
4    48    Peelen Dorus    472    9    1425
5    49    Janssen Martien    468    10    1302
6    50    Eickmans Gerard    463    5    1176
7    51    Schuld Jaap    448    12    1443
8    54    Lubbers Rob    424    2    1310
9    55    Alberts Guus    416    4    1350
10    56    Aubel Cas    340    8    1315
11    57    Jensen Luuk    306    8    1225
12    58    Maas Hugo    246    11    1320

wachtwoord vergeten?