home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 19 mei 2009

woensdag 20 mei 2009
Uitslagen dinsdag 19 mei 2009
Dorus Peelen    -    Martien Janssen    ½-½
Willem Dentz    -    Ilona Sanders    0-1
Frans Drummen    -    Peter Groenewald    1-0
Oscar Mercan Cano    -    Robin Oostrum    1-0
Peter van den Berg    -    Henny Goverde    1-0
Jos Claessens    -    Valentijn Phijffer    1-0
Eric de Ridder    -    Frits Meulenbeld    1-0
Jeroen Clermonts    -    Desiré Fassaert    ½-½
Henk van den Berg    -    Jaap Houben    0-1
Roy van den Hatert    -    Lars Kurstjens    0-1
Guldo Calabrese    -    Higo Maas    ½-½
Niels Radder    -    Evert Niessen    0-1
Cas Aubel    -    Jaap Schuld    ½-½
Guus Alberts    -    Luuk Jensen    1-0

SMB Toto
1    Jos Claessens    5
2    Ilona Sanders    4
    Valentijn Phijffer
4    Eric de Ridder    3
    Lars Kurstjens
6    Frans Drummen    2
    Niels Radder
    Robin Oostrum
    Roy van den Hatert    

Stand bijgewerkt t/m ronde 14
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1193,5    119    11    77,3    59    45    -1
2    Hatert Roy van den    1126,5    118    10    70    50,5    33,75    2
3    Rijkschroeff Bram    1049,5    117    6    75    36,5    28    0
4    Kurstjens Lars    979    116    5    70    22    12,75    -1
5    Polman Karel    953,5    115    5    70    32,5    20,5    -1
6    Hermeling Caspar    946,5    114    8    62,5    40,5    24    0
7    Ottenheijm Jacques    923    113    9    55,6    55,5    28,5    1
8    Klein Roel    911    112    9    66,7    41,5    27,25    1
9    Klip Hans    883    111    0    0    0    0    0
10    Dinjens Wouter    871    110    0    0    0    0    0
11    Siebers Jan Willem    863    109    0    0    0    0    0
12    Jaheruddin Dennis    853    108    1    50    5    2,5    1
13    Berg Henk van den    849    107    12    58,3    65    35,75    2
14    Ridder Eric de    848    106    13    65,4    64,5    40,75    1
15    Clermonts Jeroen    846    105    9    61,1    37,5    19    1
16    Groen Joost    842    104    6    66,7    26,5    19,5    0
17    Wouters Yannick    831    103    3    66,7    15    11,5    -1
18    Berg Fred van den    819    102    0    0    0    0    0
19    Fassaert D�sir�    811    101    12    58,3    60    29,5    0
20    Wezel Frans van    811    100    0    0    0    0    0
21    Meulen Lars van der    778    99    0    0    0    0    0
22    Claessens Jos    768,5    98    7    57,1    30    15,25    -1
23    Schut Peter    763,5    97    6    50    37    17    0
24    Mercuur Rijk    754    96    4    50    22,5    11,25    0
25    Berg Peter van den    744    95    11    59,1    51    30,25    1
26    Meulenbeld Frits    734,5    94    11    50    60,5    23,5    -1
27    Middelveld Martine    708    93    1    0    5,5    0    -1
28    Hogenhout Ruben    703,5    92    1    0    7    0    1
29    Phijffer Valentijn    702,5    91    11    50    56    27,25    -1
30    Mercan Cano Oscar    700,5    90    12    50    55    32    2
31    Jansen Huub    697    89    9    50    39,5    12,75    1
32    Aalbers Jan    687    88    0    0    0    0    0
33    Eshuis Hans    679,5    87    4    37,5    18    7,25    0
34    Koolen Bernard    663    86    0    0    0    0    0
35    Niessen Evert    660,5    85    11    59,1    53,5    26,5    -1
36    Meer Jacques van der    646,5    84    9    55,6    44,5    19,5    -1
37    Drummen Frans    638    83    11    59,1    50    24,5    -1
38    Verstegen Christ    632,5    82    1    0    5,5    0    1
39    Goverde Henny    630,5    81    7    35,7    34,5    10,75    -3
40    Oostrum Robin    611,5    80    10    45    49,5    18    0
41    Bardie Jan    605    79    4    37,5    18    4,25    0
42    Schillings Jan    591    78    3    33,3    15,5    6    -1
43    Sanders Ilona    579    77    11    54,5    41,5    18,5    -1
44    Floors Marienjo    552,5    76    3    0    15,5    0    -1
45    Lamboo Jeroen    532    75    2    0    8,5    0    2
46    Dentz Willem    531,5    74    10    40    55,5    21,25    0
47    Groenewald Peter    531    73    13    50    47,5    21    -1
48    Janssen Martien    510,5    72    11    45,5    47,5    16,75    -1
49    Peelen Dorus    509,5    71    10    40    55    21,75    0
50    Eickmans Gerard    503    70    5    40    24,5    4,5    1
51    Schuld Jaap    488    69    13    42,3    49,5    12,75    -1
52    Alberts Guus    481,5    68    5    60    15    8,5    1
53    Cruchten Pierre van    479    67    8    37,5    41,5    14    0
54    Lubbers Rob    463    66    2    0    11,5    0    2
55    Calabrese, Guldo    453    65    1    50    2,5    1,25    1
56    Radder Niels    452,5    64    10    35    54    16    2
57    Aubel Cas    379    63    9    27,8    38,5    6,75    -1
58    Jensen Luuk    315,5    62    9    16,7    37    6,75    -1
59    Maas Hugo    281,5    61    12    20,8    45,5    4    -2

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1194    11    2110
2    2    Hatert Roy van den    1126    10    1898
3    3    Rijkschroeff Bram    1050    6    2062
4    4    Kurstjens Lars    979    5    1869
5    6    Hermeling Caspar    946    8    1929
6    7    Ottenheijm Jacques    923    9    1866
7    12    Jaheruddin Dennis    853    1    1844
8    15    Clermonts Jeroen    846    9    1822
9    19    Fassaert Désiré    811    12    1804
10    27    Middelveld Martine    708    1    2029
11    28    Hogenhout Ruben    704    1    2017
12    38    Verstegen Christ    632    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    5    Polman Karel    954    5    1635
2    13    Berg Henk van den    849    12    1702
3    14    Ridder Eric de    848    13    1671
4    17    Wouters Yannick    831    3    1650
5    23    Schut Peter    764    6    1759
6    25    Berg Peter van den    744    11    1689
7    26    Meulenbeld Frits    734    11    1629
8    29    Phijffer Valentijn    702    11    1662
9    31    Jansen Huub    697    9    1750
10    33    Eshuis Hans    680    4    1769
11    39    Goverde Henny    630    7    1642
12    41    Bardie Jan    605    4    1695
13    45    Lamboo Jeroen    532    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    8    Klein Roel    911    9    1500
2    16    Groen Joost    842    6    1550
3    22    Claessens Jos    768    7    1611
4    24    Mercuur Rijk    754    4    1525
5    30    Mercan Cano Oscar    700    12    1514
6    35    Niessen Evert    660    11    1494
7    36    Meer Jacques van der    646    9    1521
8    40    Oostrum Robin    612    10    1600
9    42    Schillings Jan    591    3    1558
10    46    Dentz Willem    532    10    1490
11    47    Groenewald Peter    531    13    1458
12    53    Cruchten Pierre van    479    8    1460
13    56    Radder Niels    452    10    1500

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    37    Drummen Frans    638    11    1340
2    43    Sanders Ilona    579    11    1253
3    44    Floors Marienjo    552    3    1400
4    48    Janssen Martien    510    11    1302
5    49    Peelen Dorus    510    10    1425
6    50    Eickmans Gerard    503    5    1176
7    51    Schuld Jaap    488    13    1443
8    52    Alberts Guus    482    5    1350
9    54    Lubbers Rob    463    2    1310
10    57    Aubel Cas    379    9    1315
11    58    Jensen Luuk    316    9    1225
12    59    Maas Hugo    282    12    1320

wachtwoord vergeten?