home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 9 juni 2009

woensdag 10 juni 2009
Uitslagen dinsdag 9 juni 2009
Houben Jaap    -    Ottenheijm Jacques    1-0
Hatert Roy van den    -    Jaheruddin Dennis    1-0
Eshuis Hans    -    Berg Henk van den    ½-½
Kurstjens Lars    -    Groen Joost    1-0
Phijffer Valentijn    -    Klein Roel    1-0
Oostrum Robin    -    Meer Jacques van der    ½-½
Dentz Willem    -    Niessen Evert    1-0
Ridder Eric de    -    Clermonts Jeroen    ½-½
Schuld Jaap    -    Maas Hugo    1-0
Berg Peter van den    -    Meulenbeld Frits    1-0
Janssen Martien    -    Groenewald Peter    1-0
Sanders Ilona    -    Eickmans Gerard    1-0

SMB Toto
1    Eric de Ridder    6
    Roel Klein    
3    Lars Kurstjen    5
4    Ilona Sanders    4
    Robin Oostrum    

Stand bijgewerkt t/m ronde 17
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1462    119    13    80,8    79,5    61,5    -1
2    Rijkschroeff Bram    1337    118    8    81,3    57    46    2
3    Hatert Roy van den    1276    117    13    65,4    75,5    44,25    1
4    Kurstjens Lars    1158,5    116    8    62,5    48    23,75    0
5    Hermeling Caspar    1133    115    9    66,7    52,5    33,5    1
6    Polman Karel    1098,5    114    6    66,7    42,5    25,5    0
7    Klip Hans    1065    113    0    0    0    0    0
8    Dinjens Wouter    1046    112    1    50    8    4    1
9    Siebers Jan Willem    1042    111    0    0    0    0    0
10    Ottenheijm Jacques    1022    110    10    50    80    35,75    0
11    Fassaert Désiré    1013    109    14    60,7    85    47    0
12    Clermonts Jeroen    1002    108    12    58,3    67    35,25    0
13    Ridder Eric de    998,5    107    16    62,5    100,5    62    2
14    Jaheruddin Dennis    975,5    106    2    25    14,5    3    0
15    Wouters Yannick    975    105    3    66,7    19,5    14,5    -1
16    Berg Fred van den    965    104    0    0    0    0    0
17    Phijffer Valentijn    961    103    14    57,1    84    46,75    0
18    Wezel Frans van    955,5    102    0    0    0    0    0
19    Groen Joost    951    101    9    55,6    52    31,75    -1
20    Meulen Lars van der    933,5    100    0    0    0    0    0
21    Claessens Jos    927,5    99    9    55,6    51    26,25    -1
22    Klein Roel    925    98    11    54,5    62    31,5    -1
23    Berg Peter van den    921    97    14    60,7    77,5    44,25    0
24    Berg Henk van den    919    96    15    53,3    89,5    45    1
25    Schut Peter    913,5    95    7    50    52    24,75    -1
26    Eshuis Hans    897    94    6    50    35    18,25    0
27    Middelveld Martine    854    93    1    0    6,5    0    -1
28    Hogenhout Ruben    840    92    1    0    8,5    0    1
29    Aalbers Jan    827,5    91    0    0    0    0    0
30    Meulenbeld Frits    807    90    14    46,4    90,5    33    0
31    Koolen Bernard    799    89    0    0    0    0    0
32    Drummen Frans    798    88    12    62,5    66    34,5    0
33    Niessen Evert    795,5    87    13    57,7    77    36,75    -1
34    Mercan Cano Oscar    788,5    86    13    46,2    78    41,5    1
35    Mercuur Rijk    781,5    85    5    40    31,5    11,5    1
36    Jansen Huub    777,5    84    10    45    56,5    16,5    0
37    Verstegen Christ    770    83    1    0    7    0    1
38    Meer Jacques van der    755,5    82    12    54,2    67    32,5    -2
39    Bardie Jan    744,5    81    4    37,5    22,5    6    0
40    Dentz Willem    724,5    80    13    50    86    44    -1
41    Schillings Jan    721    79    3    33,3    20    7    -1
42    Goverde Henny    713,5    78    7    35,7    44,5    15    -3
43    Lamboo Jeroen    710    77    3    33,3    17    7    1
44    Sanders Ilona    677    76    13    53,8    57,5    24,5    1
45    Floors Marienjo    672    75    3    0    19    0    -1
46    Alberts Guus    667,5    74    6    66,7    22,5    15,5    0
47    Oostrum Robin    667    73    12    41,7    73    25,75    0
48    Calabrese, Guido    626    72    2    75    6,5    5    2
49    Schuld Jaap    613    71    16    46,9    74    24    0
50    Lubbers Rob    597    70    3    33,3    16,5    3    1
51    Eickmans Gerard    594    69    6    33,3    37    5,5    0
52    Peelen Dorus    589    68    12    41,7    71,5    25,75    0
53    Janssen Martien    573    67    14    42,9    74    27,25    0
54    Cruchten Pierre van    571,5    66    8    37,5    51    16,5    0
55    Groenewald Peter    570,5    65    16    43,8    72,5    29,75    0
56    Aubel Cas    508,5    64    11    36,4    53,5    15,75    -1
57    Radder Niels    499    63    11    31,8    67    20    1
58    Jensen Luuk    376,5    62    10    15    49,5    9    0
59    Maas Hugo    321,5    61    15    20    70    7    -1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1462    13    2110
2    2    Rijkschroeff Bram    1337    8    2062
3    3    Hatert Roy van den    1276    13    1898
4    4    Kurstjens Lars    1158    8    1869
5    5    Hermeling Caspar    1133    9    1929
6    8    Dinjens Wouter    1046    1    1859
7    10    Ottenheijm Jacques    1022    10    1866
8    11    Fassaert Désiré    1013    14    1804
9    12    Clermonts Jeroen    1002    12    1822
10    14    Jaheruddin Dennis    976    2    1844
11    27    Middelveld Martine    854    1    2029
12    28    Hogenhout Ruben    840    1    2017
13    37    Verstegen Christ    770    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    6    Polman Karel    1098    6    1635
2    13    Ridder Eric de    998    16    1671
3    15    Wouters Yannick    975    3    1650
4    17    Phijffer Valentijn    961    14    1662
5    23    Berg Peter van den    921    14    1689
6    24    Berg Henk van den    919    15    1702
7    25    Schut Peter    914    7    1759
8    26    Eshuis Hans    897    6    1769
9    30    Meulenbeld Frits    807    14    1629
10    36    Jansen Huub    778    10    1750
11    39    Bardie Jan    744    4    1695
12    42    Goverde Henny    714    7    1642
13    43    Lamboo Jeroen    710    3    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    19    Groen Joost    951    9    1550
2    21    Claessens Jos    928    9    1611
3    22    Klein Roel    925    11    1500
4    33    Niessen Evert    796    13    1494
5    34    Mercan Cano Oscar    788    13    1514
6    35    Mercuur Rijk    782    5    1525
7    38    Meer Jacques van der    756    12    1521
8    40    Dentz Willem    724    13    1490
9    41    Schillings Jan    721    3    1558
10    47    Oostrum Robin    667    12    1600
11    48    Calabrese, Guido    626    2    1500
12    54    Cruchten Pierre van    572    8    1460
13    55    Groenewald Peter    570    16    1458
14    57    Radder Niels    499    11    1500

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    32    Drummen Frans    798    12    1340
2    44    Sanders Ilona    677    13    1253
3    45    Floors Marienjo    672    3    1400
4    46    Alberts Guus    668    6    1350
5    49    Schuld Jaap    613    16    1443
6    50    Lubbers Rob    597    3    1310
7    51    Eickmans Gerard    594    6    1176
8    52    Peelen Dorus    589    12    1425
9    53    Janssen Martien    573    14    1302
10    56    Aubel Cas    508    11    1315
11    58    Jensen Luuk    376    10    1225
12    59    Maas Hugo    322    15    1320

wachtwoord vergeten?