home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Samenstelling en planning koningsgroep

vrijdag 4 september 2009
Deelnemers Koningsgroep
1.    Klip, Hans    2289     
2.    Houben, Jaap    2150     
3.    Rijkschroeff, Bram    2093     
4.    Hogenhout, Ruben    1988     
5.    Van den Hatert, Roy    1939     
6.    Hermeling, Caspar    1922     
7.    Kurstjens, Lars    1881     
8.    Clermonts, Jeroen    1806     
9.    Fassaert, Désiré    1790     
10.    Schut, Peter    1741

Ronde 1 (8 september 2009)
1    Klip, Hans    -    Schut, Peter
2    Houben, Jaap    -    Fassaert, Désiré
3    Rijkschroeff, Bram    -    Clermonts, Jeroen    
4    Hogenhout, Ruben    -    Kurstjens, Lars    
5    Van den Hatert, Roy    -    Hermeling, Caspar

Ronde 2 (15 september 2009)
1    Schut, Peter    -    Hermeling, Caspar    
2    Kurstjens, Lars    -    Van den Hatert, Roy    
3    Clermonts, Jeroen    -    Hogenhout, Ruben
4    Fassaert, Désiré    -    Rijkschroeff, Bram
5    Klip, Hans    -    Houben, Jaap

Ronde 3 (22 september 2009)
1    Houben, Jaap    -    Schut, Peter
2    Rijkschroeff, Bram    -    Klip, Hans
3    Hogenhout, Ruben    -    Fassaert, Désiré
4    Van den Hatert, Roy    -    Clermonts, Jeroen    
5    Hermeling, Caspar    -    Kurstjens, Lars

Ronde 4 (13 oktober 2009)
1    Schut, Peter    -    Kurstjens, Lars    
2    Clermonts, Jeroen    -    Hermeling, Caspar    
3    Fassaert, Désiré    -    Van den Hatert, Roy    
4    Klip, Hans    -    Hogenhout, Ruben
5    Houben, Jaap    -    Rijkschroeff, Bram

Ronde 5 (20 oktober 2009)
1    Rijkschroeff, Bram    -    Schut, Peter
2    Hogenhout, Ruben    -    Houben, Jaap
3    Van den Hatert, Roy    -    Klip, Hans
4    Hermeling, Caspar    -    Fassaert, Désiré
5    Kurstjens, Lars    -    Clermonts, Jeroen

Ronde 6 (10 november 2009)
1    Schut, Peter    -    Clermonts, Jeroen    
2    Fassaert, Désiré    -    Kurstjens, Lars    
3    Klip, Hans    -    Hermeling, Caspar    
4    Houben, Jaap    -    Van den Hatert, Roy    
5    Rijkschroeff, Bram    -    Hogenhout, Ruben

Ronde 7 (17 november 2009)
1    Hogenhout, Ruben    -    Schut, Peter    
2    Van den Hatert, Roy    -    Rijkschroeff, Bram    
3    Hermeling, Caspar    -    Houben, Jaap    
4    Kurstjens, Lars    -    Klip, Hans    
5    Clermonts, Jeroen    -    Fassaert, Désiré

Ronde 8 (1 december 2009)
1    Schut, Peter    -    Fassaert, Désiré
2    Klip, Hans    -    Clermonts, Jeroen    
3    Houben, Jaap    -    Kurstjens, Lars    
4    Rijkschroeff, Bram    -    Hermeling, Caspar    
5    Hogenhout, Ruben    -    Van den Hatert, Roy

Ronde 9 (8 december 2009)
1    Van den Hatert, Roy    -    Schut, Peter    
2    Hermeling, Caspar    -    Hogenhout, Ruben    
3    Kurstjens, Lars    -    Rijkschroeff, Bram    
4    Clermonts, Jeroen    -    Houben, Jaap    
5    Fassaert, Désiré    -    Klip, Hans

Playoffs 12 januari 2010
Playoffs 19 januari 2010

Alle partijen dienen uiterlijk 5 januari gespeeld te zijn. Inhalen kan, in overleg met de tegenstander, zowel op dinsdagen als op andere dagen.

wachtwoord vergeten?