home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en eindstand dinsdag 2 februari 2010

woensdag 3 februari 2010
Uitslagen 3e bekerronde
Ruben Hogenhout    -    Niels Radder    1-0
Cas Aubel    -    Jacques Ottenheijm    0-1
Peter Groenewald    -    Christ Verstegen    0-1
Bart de Kort    -    Valentijn Phijffer    1-0
Jeroen Clermonts    -    Roy van den Hatert    1-0

Uitslagen keizergroep
Groen Joost    -    Cruchten Pierre van    1-0
Berg Henk van den    -    Meulenbeld Frits    1-0
Mercan Cano Oscar    -    Ridder Eric de    0-1
Dentz Willem    -    Niessen Evert    1-0
Peelen Dorus    -    Drummen Frans    1-0
Schuld Jaap    -    Maas Hugo    1-0
Jensen Luuk    -    Janssen Martien    0-1

Eindstand keizergroep
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Kort Bart de    1139,5    119    9    77,8    51    40,25    -1
2    Berg Peter van den    1025    118    9    66,7    42    26,75    -1
3    Ridder Eric de    1005    117    10    65    51,5    33,5    0
4    Maessen Eric    977    116    2    75    9,5    8    0
5    Eshuis Hans    936    115    4    75    11,5    10    0
6    Broeren Mathijs    917,5    114    2    75    8    6,5    0
7    Schillings Jan    901,5    113    1    100    5    5    1
8    Douglas Timothy    899    112    3    83,3    12    9,25    -1
9    Aalbers Jan    897    111    2    100    6,5    6,5    0
10    Ottenheijm Jacques    895    110    6    66,7    18    11    0
11    Berg Henk van den    877    109    11    63,6    43    22,25    1
12    Jansen Huub    876,5    108    3    83,3    13,5    10    -1
13    Oostrum Robin    839    107    1    100    5    5    -1
14    Dongen Daan van    818    106    3    66,7    9,5    3    1
15    Polman Karel    799,5    105    1    50    4    2    1
16    Groenewald Peter    788    104    9    55,6    31,5    22    -1
17    Berg Fred van den    781,5    103    0    0    0    0    0
18    Wouters Yannick    771    102    0    0    0    0    0
19    Meulenbeld Frits    762,5    101    11    50    55    22,25    1
20    Dentz Willem    755    100    11    59,1    45,5    20,75    -1
21    Verstegen Christ    748    99    0    0    0    0    0
22    Mercuur Rijk    734    98    0    0    0    0    0
23    Mercan Cano Oscar    719    97    9    50    37    15,5    -1
24    Groen Joost    713    96    3    50    16,5    7,5    1
25    Lamboo Jeroen    713    95    0    0    0    0    0
26    Phijffer Valentijn    710    94    10    50    40,5    21,25    0
27    Lubbers Rob    708,5    93    6    58,3    20,5    10,75    0
28    Goverde Henny    701    92    4    50    17    5    0
29    Claessens Jos    697,5    91    3    33,3    14    6    1
30    Peelen Dorus    696,5    90    9    55,6    30    16,5    1
31    Niessen Evert    688,5    89    8    50    35,5    15,5    0
32    Alberts Guus    686    88    0    0    0    0    0
33    Klein Roel    627,5    87    4    37,5    11,5    5    0
34    Radder Niels    625,5    86    4    50    16    8    0
35    Cruchten Pierre van    609,5    85    11    40,9    47,5    18,25    1
36    Janssen Martien    608,5    84    11    45,5    40,5    14,25    1
37    Meer Jacques van der    608    83    6    33,3    20,5    7    0
38    Calabrese Guido    591    82    1    0    4    0    -1
39    Schuld Jaap    583,5    81    12    41,7    45    16,75    0
40    Drummen Frans    515,5    80    10    30    41,5    12    0
41    Aubel Cas    508,5    79    5    30    20    4,5    1
42    Bosch van den RenĂ©    480    78    6    25    28    6,25    0
43    Sanders Ilona    469    77    9    33,3    36    7,25    -1
44    Jensen Luuk    468,5    76    9    27,8    34    9,5    1
45    Maas Hugo    458,5    75    10    30    31    5,25    -2
46    Eickmans Gerard    416    74    4    0    17,5    0    0

Ratinggroep A (1550+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Kort Bart de    1140    9    1700
2    2    Berg Peter van den    1025    9    1702
3    3    Ridder Eric de    1005    10    1674
4    4    Maessen Eric    977    2    1800
5    5    Eshuis Hans    936    4    1736
6    6    Broeren Mathijs    918    2    1700
7    8    Douglas Timothy    899    3    1800
8    10    Ottenheijm Jacques    895    6    1837
9    11    Berg Henk van den    877    11    1713
10    12    Jansen Huub    876    3    1692
11    13    Oostrum Robin    839    1    1587
12    14    Dongen Daan van    818    3    1675
13    15    Polman Karel    800    1    1800
14    17    Berg Fred van den    782    0    1852
15    18    Wouters Yannick    771    0    1648
16    19    Meulenbeld Frits    762    11    1637
17    21    Verstegen Christ    748    0    1831
18    24    Groen Joost    713    3    1626
19    25    Lamboo Jeroen    713    0    1647
20    26    Phijffer Valentijn    710    10    1662
21    28    Goverde Henny    701    4    1621
22    29    Claessens Jos    698    3    1627

Ratinggroep B (1550-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    7    Schillings Jan    902    1    1549
2    9    Aalbers Jan    897    2    1412
3    16    Groenewald Peter    788    9    1414
4    20    Dentz Willem    755    11    1503
5    22    Mercuur Rijk    734    0    1505
6    23    Mercan Cano Oscar    719    9    1527
7    27    Lubbers Rob    708    6    1295
8    30    Peelen Dorus    696    9    1404
9    31    Niessen Evert    688    8    1520
10    32    Alberts Guus    686    0    1361
11    33    Klein Roel    628    4    1540
12    34    Radder Niels    626    4    1473
13    35    Cruchten Pierre van    610    11    1445
14    36    Janssen Martien    608    11    1308
15    37    Meer Jacques van der    608    6    1533
16    38    Calabrese Guido    591    1    1503
17    39    Schuld Jaap    584    12    1418
18    40    Drummen Frans    516    10    1414
19    41    Aubel Cas    508    5    1305
20    42    Bosch van den RenĂ©    480    6    1500
21    43    Sanders Ilona    469    9    1301
22    44    Jensen Luuk    468    9    1189
23    45    Maas Hugo    458    10    1258
24    46    Eickmans Gerard    416    4    1188

Bart de Kort en Peter van den Berg hebben zich geplaatst voor de play-offs van Ratinggroep A. Peter Groenewald en Willem Dentz hebben zich geplaatst voor de play-offs van Ratinggroep B.

wachtwoord vergeten?