home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en planning Koningsgroep

dinsdag 18 mei 2010
Stand Koningsgroep
1    Jaap Houben    6    6    0    1    7
2    Ruben Hogenhout    5    4    2    2    8
3    Hans Klip    4½    4    1    0    5
4    Bart de Kort    3    3    0    2    5
5    Caspar Hermeling    3    2    2    2    6
6    Bram Rijkschroeff    3    1    4    2    7
7    Lars Kurstjens    2½    2    1    4    7
8    Désiré Fassaert    2    0    4    3    7
9    Peter Schut    1    0    2    6    8

(punten - gewonnen - remise - verloren - aantal)

Aangezien Wouter Dinjes zich heeft teruggetroken, zijn de
partijen tegen Wouter uit de uitslagen en stand geschrapt.

Ronde 1 (dinsdag 9 februari 2010)
1    Lars Kurstjens    -    Bart de Kort    0-1
2    Peter Schut    -    Ruben Hogenhout    0-1
3    Jaap Houben    -    Hans Klip    0-1
4    Caspar Hermeling    -    Bram Rijkschroeff    ½-½

Ronde 2 (dinsdag 2 maart 2010)
1    Bart de Kort    -    Bram Rijkschroeff    0-1
2    Hans Klip    -    Désiré Fassaert    ½-½
3    Ruben Hogenhout    -    Jaap Houben    0-1
4    Lars Kurstjens    -    Peter Schut    1-0

Ronde 3 (dinsdag 9 maart 2010)
1    Peter Schut    -    Bart de Kort    0-1
2    Jaap Houben    -    Lars Kurstjens    1-0
3    Désiré Fassaert    -    Ruben Hogenhout    ½-½
4    Caspar Hermeling    -    Hans Klip    uitgesteld

Ronde 4 (dinsdag 16 maart 2010)
1    Hans Klip    -    Bram Rijkschroeff    1-0 R
2    Ruben Hogenhout    -    Caspar Hermeling    1-0    
3    Lars Kurstjens    -    Désiré Fassaert    1-0
4    Peter Schut    -    Jaap Houben    0-1

Ronde 5 (dinsdag 6 april 2010)
1    Jaap Houben    -    Bart de Kort    uitgesteld
2    Désiré Fassaert    -    Peter Schut    ½-½
3    Caspar Hermeling    -    Lars Kurstjens    1-0
4    Bram Rijkschroeff    -    Ruben Hogenhout    ½-½

Ronde 6 (dinsdag 13 april 2010)
1    Bart de Kort    -    Hans Klip    uitgesteld
2    Lars Kurstjens    -    Bram Rijkschroeff    ½-½
3    Peter Schut    -    Caspar Hermeling    0-1
4    Jaap Houben    -    Désiré Fassaert    1-0

Ronde 7 (dinsdag 20 april 2010)
1    Désiré Fassaert    -    Bart de Kort    0-1
2    Caspar Hermeling    -    Jaap Houben    0-1
3    Bram Rijkschroeff    -    Peter Schut    ½-½
4    Hans Klip    -    Ruben Hogenhout    1-0 R

Ronde 8 (dinsdag 4 mei 2010)
1    Bart de Kort    -    Ruben Hogenhout    0-1
2    Lars Kurstjens    -    Hans Klip    uitgesteld
3    Jaap Houben    -    Bram Rijkschroeff    1-0
4    Désiré Fassaert    -    Caspar Hermeling    ½-½

Ronde 9 (dinsdag 11 mei 2010)
1    Caspar Hermeling    -    Bart de Kort    uitgesteld
2    Bram Rijkschroeff    -    Désiré Fassaert    uitgesteld
3    Hans Klip    -    Peter Schut    1-0
4    Ruben Hogenhout    -    Lars Kurstjens    1-0

wachtwoord vergeten?