home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Open Nijmeegs Jeugdkampioenschap

zondag 25 april 2010
Favoriet Ivo Knottnerus (Almere) is zondag 25 april Open Nijmeegs Jeugdkampioen geworden. De hoogste ratinghouder nam vanaf het begin af aan de leiding en kwam alleen tegen runner-up Jorik Quint (Kasteel) serieus in de problemen. Maarten Kwaaitaal (SMB) haalde evenveel punten, maar werd met één SB-punt minder derde.

Slechts 89 jeugdspelers wisten de weg naar Wijkcentrum De Klokketoren te vinden. Evenals vorig jaar, toen er één deelnemer minder was, een tegenvallend aantal. Hierdoor werd er wederom gespeeld in 10-kampen. Zoals elk jaar was voor de helft van de deelnemers een prijs.

De overige groepswinaars zijn: Jeroen Winkel (SMB), Casper Wouters (Schaakmaat), Koen Bruning (Toren), Bart Borm (Toren), Pieter Verhoef (ASV), Jeron van der Sanden (Mook), Jasper van Haaren (Tornado) en Sjoerd Velds (Toren).

Nadat de laatste prijs van de rijkelijk gevulde prijzentafel een eigenaar had gekregen, was het toernooi ten einde en konden kinderen, begeleiders en organisatie terugzien op een mooi toernooi.

Hieronder staan de eindstanden en de kruistabellen. De softwarematige ondersteuning is dit jaar weer als vanouds verzorgd door Mirac Automatisering te Druten.

Groep 1


speler pnt SB opmerking
1 Ivo Knottnerus 8,0 31,00
2 Jorik Quint 6,5 23,50 onderling remise; klassering op SB
3 Maarten Kwaaitaal 6,5 22,50 onderling remise; klassering op SB
4 Johnny Paans 5,5 18,00 onderling remise; klassering op SB
5 Max van de Pavoodt 5,5 17,00 onderling remise; klassering op SB
6 Peter van Hintum 5,0 18,00
7 Guus Alberts 4,0 10,00
8 Quirine Naber 2,0 5,00
9 Simon van Dijk 2,0 2,00

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Peter van Hintum x 1 0 1 1 0 1 1 0 0 5,00 18,00
2 Guus Alberts 0 x 1 0 0 ½ 1 1 ½ 0 4,00 10,00
3 Quirine Naber 1 0 x 0 0 0 1 0 0 0 2,00 5,00
4 Jorik Quint 0 1 1 x 1 ½ 1 1 ½ ½ 6,50 23,50
5 Johnny Paans 0 1 1 0 x ½ 1 1 ½ ½ 5,50 18,00
6 Max van de Pavoodt 1 ½ 1 ½ ½ x 1 1 0 0 5,50 17,00
7 bye 0 0 0 0 0 0 x 0 0 0 0,00 0,00
8 Simon van Dijk 0 0 1 0 0 0 1 x 0 0 2,00 2,00
9 Maarten Kwaaitaal 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 1 x 0 6,50 22,50
10 Ivo Knottnerus 1 1 1 ½ ½ 1 1 1 1 x 8,00 31,00

Groep 2


speler pnt SB opmerking
1 Jeroen Winkel 7,0 28,00
2 Nikola Skenderija 6,0 23,25
3 Bas Koster 5,0 22,50 5e op onderling resultaat
4 Amber v d Broek 5,0 22,00 3e op onderling resultaat
5 Yara Luijten 5,0 18,50 4e op onderling resultaat
6 Neven Jakopovic 4,5 15,50
7 Xadya van Bruxvoort 4,0 18,75
8 Matthijs Vernooij 3,5 14,25
9 Cyrus Logie 3,5 13,50
10 Thijs Viersen 1,5 5,75

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Amber v d Broek x 0 1 0 0 1 0 1 1 1 5,00 22,00
2 Xadya van Bruxvoort 1 x 1 0 ½ 1 ½ 0 0 0 4,00 18,75
3 Matthijs Vernooij 0 0 x 1 0 1 0 1 ½ 0 3,50 14,25
4 Cyrus Logie 1 1 0 x ½ 0 0 0 1 0 3,50 13,50
5 Nikola Skenderija 1 ½ 1 ½ x 0 1 1 1 0 6,00 23,25
6 Bas Koster 0 0 0 1 1 x 1 0 1 1 5,00 22,50
7 Neven Jakopovic 1 ½ 1 1 0 0 x 0 1 0 4,50 15,50
8 Yara Luijten 0 1 0 1 0 1 1 x 1 0 5,00 18,50
9 Thijs Viersen 0 1 ½ 0 0 0 0 0 x 0 1,50 5,75
10 Jeroen Winkel 0 1 1 1 1 0 1 1 1 x 7,00 28,00

Groep 3


speler pnt SB opmerking
1 Casper Wouters 7,5 29,25
2 Ian Kock 6,5 24,75
3 Cisko Loos 6,0 22,00 4e op onderling resultaat
4 Hawkie Chang 6,0 21,50 3e op onderling resultaat
5 Man Hiem Cheung 5,0 16,50 5e op onderling resultaat
6 Hans Knottnerus 5,0 15,00 6e op onderling resultaat
7 Martijn Vlootman 3,5 13,25
8 Niek Viersen 3,5 10,25
9 Ravi Sheombar 2,0 3,50
10 Tycho van Zuylen 0,0 0,00

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Cisko Loos x 1 1 0 0 1 0 1 1 1 6,00 22,00
2 Ian Kock 0 x ½ 1 0 1 1 1 1 1 6,50 24,75
3 Niek Viersen 0 ½ x 0 0 1 0 1 1 0 3,50 10,25
4 Casper Wouters 1 0 1 x 1 1 ½ 1 1 1 7,50 29,25
5 Hawkie Chang 1 1 1 0 x 0 1 1 1 0 6,00 21,50
6 Man Hiem Cheung 0 0 0 0 1 x 1 1 1 1 5,00 16,50
7 Martijn Vlootman 1 0 1 ½ 0 0 x 0 1 0 3,50 13,25
8 Ravi Sheombar 0 0 0 0 0 0 1 x 1 0 2,00 3,50
9 Tycho van Zuylen 0 0 0 0 0 0 0 0 x 0 0,00 0,00
10 Hans Knottnerus 0 0 1 0 1 0 1 1 1 x 5,00 15,00

Groep 4


speler pnt SB
1 Koen Bruning 8,0 33,00
2 Chiel Koster 6,0 23,50
3 Yannick te Pest 5,5 23,25
4 Willeke Knottnerus 5,0 16,50
5 Renso Steunenberg 4,5 14,75
6 Jasper Krul 4,0 17,00
7 Janno de Kort 4,0 16,00
8 Nick Aalders 4,0 12,00
9 Matthijs Leesmans 2,0 9,50
10 Lucas de Jong 2,0 8,00

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Willeke Knottnerus x 1 1 0 0 1 0 1 1 0 5,00 16,50
2 Janno de Kort 0 x 0 1 0 1 1 0 1 0 4,00 16,00
3 Renso Steunenberg 0 1 x 0 ½ 1 0 1 1 0 4,50 14,75
4 Koen Bruning 1 0 1 x 1 1 1 1 1 1 8,00 33,00
5 Yannick te Pest 1 1 ½ 0 x 0 0 1 1 1 5,50 23,25
6 Matthijs Leesmans 0 0 0 0 1 x 1 0 0 0 2,00 9,50
7 Jasper Krul 1 0 1 0 1 0 x 0 1 0 4,00 17,00
8 Nick Aalders 0 1 0 0 0 1 1 x 1 0 4,00 12,00
9 Lucas de Jong 0 0 0 0 0 1 0 0 x 1 2,00 8,00
10 Chiel Koster 1 1 1 0 0 1 1 1 0 x 6,00 23,50

Groep 5


speler pnt SB opmerking
1 Bart Borm 8,0 31,00
2 Fabian Naber 6,0 26,25 2e op onderling resultaat
3 Olaf Meijer 6,0 20,50 4e op onderling resultaat
4 Yari Baars 6,0 19,75 3e op onderling resultaat
5 Rik van Berkum 5,5 16,50
6 Fons van Eldik 4,5 15,00
7 Mick van Randwijck 4,0 11,00
8 Lodewijk v. Lookeren Campagne 3,0 10,50
9 Ruben Krul 2,0 3,00
10 Yaron Huberts 0,0 0,00

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Rik van Berkum x 1 0 1 1 0 1 0 ½ 1 5,50 16,50
2 Lodewijk v. Lookeren Campagne 0 x 0 1 1 0 0 0 1 0 3,00 1,50
3 Olaf Meijer 1 1 x 1 0 1 1 0 0 1 6,00 2,50
4 Yaron Huberts 0 0 0 x 0 0 0 0 0 0 0,00 0,00
5 Fons van Eldik 0 0 1 1 x ½ 1 0 0 1 4,50 15,00
6 Yari Baars 1 1 0 1 ½ x 1 0 ½ 1 6,00 19,75
7 Mick van Randwijck 0 1 0 1 0 0 x 0 1 1 4,00 11,00
8 Bart Borm 1 1 1 1 1 1 1 x 0 1 8,00 31,00
9 Fabian Naber ½ 0 1 1 1 ½ 0 1 x 1 6,00 26,25
10 Ruben Krul 0 1 0 1 0 0 0 0 0 x 2,00 3,00

Groep 6


speler pnt SB
1 Pieter Verhoef 8,5 34,50
2 Aliya Scholten 6,0 22,50
3 Rens Kierkels 5,0 17,50
4 Evert de Langen 4,5 16,00
5 Wouter ten Dam 4,0 18,00
6 Dylan Steunenberg 4,0 16,00
7 Cyndia Wong 4,0 15,25
8 Bas Papenhuijzen 4,0 15,25
9 Si Man Cheung 3,0 12,50
10 Juriaan v. Lookeren Campagne 2,0 7,00

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Dylan Steunenberg x 1 0 1 0 1 0 1 0 0 4,00 16,00
2 Juriaan v. Lookeren Campagne 0 x 0 0 0 1 0 0 0 1 2,00 7,00
3 Rens Kierkels 1 1 x 0 1 0 1 0 0 1 5,00 17,50
4 Cyndia Wong 0 1 1 x ½ 1 ½ 0 0 0 4,00 15,25
5 Bas Papenhuijzen 1 1 0 ½ x 0 0 0 ½ 1 4,00 15,25
6 Wouter ten Dam 0 0 1 0 1 x 0 1 0 1 4,00 18,00
7 Evert de Langen 1 1 0 ½ 1 1 x 0 0 0 4,50 16,00
8 Aliya Scholten 0 1 1 1 1 0 1 x 0 1 6,00 22,50
9 Pieter Verhoef 1 1 1 1 ½ 1 1 1 x 1 8,50 34,50
10 Si Man Cheung 1 0 0 1 0 0 1 0 0 x 3,00 12,50

Groep 7


speler pnt SB opmerking
1 Jeron van der Sanden 8,0 33,00
2 Jente Otte 7,5 26,75
3 Gert-Jan Blom 6,0 19,50
4 Gerben Lukkezen 5,5 18,75
5 Katja Skenderija 5,0 13,00
6 Marjon Landsbergen 4,0 16,00
7 Max Meijer 4,0 9,00
8 Coendert Vleeming 3,0 9,50
9 Jelle Muller 2,0 3,00
10 Jung Ho Loos 0,0 0,00 na 2e ronde teruggetrokken

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Max Meijer x 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4,00 9,00
2 Coendert Vleeming 0 x 0 1 0 1 0 1 0 0 3,00 9,50
3 Jelle Muller 0 1 x 0 0 0 0 1 0 0 2,00 3,00
4 Gerben Lukkezen 1 0 1 x 0 1 1 1 ½ 0 5,50 18,75
5 Jeron van der Sanden 1 1 1 1 x 0 1 1 1 1 8,00 33,00
6 Marjon Landsbergen 0 0 1 0 1 x 0 1 0 1 4,00 16,00
7 Katja Skenderija 1 1 1 0 0 1 x 1 0 0 5,00 13,00
8 Jung Ho Loos 0 0 0 0 0 0 0 x 0 0 0,00 0,00
9 Jente Otte 1 1 1 ½ 0 1 1 1 x 1 7,50 26,75
10 Gert-Jan Blom 1 1 1 1 0 0 1 1 0 x 6,00 19,50

Groep 8


speler pnt SB opmerking
1 Jasper van Haaren 7,5 29,75
2 Colin Wouters 7,0 26,00
3 Mike Zethof 5,5 19,75 3e op onderling resultaat
4 Géraud Zeitler 5,5 17,25 4e op onderling resultaat
5 Bernard Hoppenreijs 5,0 17,50
6 Jason Wijono 4,5 15,75
7 Niels de Bont 4,5 13,25
8 Thomas Borst 4,5 13,25
9 Max van Balen 0,5 0,25
10 Emiel Magnée 0,5 0,25

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Jason Wijono x 0 0 1 0 0 1 ½ 1 1 4,50 15,75
2 Niels de Bont 1 x ½ 0 1 0 0 0 1 1 4,50 13,25
3 Géraud Zeitler 1 ½ x 0 1 0 0 1 1 1 5,50 17,25
4 Mike Zethof 0 1 1 x 1 ½ 0 0 1 1 5,50 19,75
5 Bernard Hoppenreijs 1 0 0 0 x 1 0 1 1 1 5,00 17,50
6 Jasper van Haaren 1 1 1 ½ 0 x 1 1 1 1 7,50 29,75
7 Colin Wouters 0 1 1 1 1 0 x 1 1 1 7,00 26,00
8 Thomas Borst ½ 1 0 1 0 0 0 x 1 1 4,50 13,25
9 Max van Balen 0 0 0 0 0 0 0 0 x ½ 0,50 0,25
10 Emiel Magnée 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ x 0,50 0,25

Groep 9


speler pnt SB opmerking
1 Sjoerd Velds 8,0 31,50
2 Daniel Kalantary 6,5 24,50 onderling remise; klassering op SB
3 Stijn van Balen 6,5 23,50 onderling remise; klassering op SB
4 Christel van Diepen 5,5 20,75
5 Sjoerd Winters 5,0 13,50
6 Bart van Vonderen 4,5 14,25
7 Martijn Chen 3,5 8,75
8 Tijn Schreuder 3,0 9,00
9 Yael Scholten 2,5 7,75
10 Tess van Randwijck 0,0 0,00

speler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal SB
1 Sjoerd Winters x 0 0 1 0 1 1 0 1 1 5,00 13,50
2 Christel van Diepen 1 x 0 1 1 ½ 1 0 1 0 5,50 20,75
3 Stijn van Balen 1 1 x 1 0 1 ½ ½ 1 ½ 6,50 23,50
4 Martijn Chen 0 0 0 x 0 ½ 1 0 1 1 3,50 8,75
5 Sjoerd Velds 1 0 1 1 x 1 1 1 1 1 8,00 31,50
6 Yael Scholten 0 ½ 0 ½ 0 x 0 ½ 1 0 2,50 7,75
7 Tijn Schreuder 0 0 ½ 0 0 1 x ½ 1 0 3,00 9,00
8 Daniel Kalantary 1 1 ½ 1 0 ½ ½ x 1 1 6,50 24,50
9 Tess van Randwijck 0 0 0 0 0 0 0 0 x 0 0,00 0,00
10 Bart van Vonderen 0 1 ½ 0 0 1 1 0 1 x 4,50 14,25


wachtwoord vergeten?