home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 7 juni 2011

woensdag 8 juni 2011
Eshuis Hans - Ottenheijm Jacques 0-1
Hermeling Caspar - Hogenhout Ruben ½-½
Klip Hans - Kort Bart de 1-0
Hatert Roy van den - Douglas Tim 1-0
Ridder Eric de - Alberts Guus 1-0
Phijffer Valentijn - Jansen Huub 0-1
Niessen Evert - Aalbers Jan 0-1
Jong Lucas de - Schuld Jaap 1-0
Gelderen Jaap van - Berg Peter van den 0-1
Maas Hugo - Janssen Martien ½-½
Dentz Willem - Sanders Ilona 0-1
Drummen Frans - Iotchev Ivo 1-0
Jensen Luuk - Berg Henk van den 0-1
Peelen Dorus - Verheesen René 1-0

Play-offs Ratinggroep A


In Ratinggroep A hebben Peter van de Berg en Huub Jansen zich geplaatst voor de play-offs. Aangezien Huub Jansen twee keer tweede is geworden, wordt Eric de Ridder toegelaten tot de play-offs. Als je kijkt naar de laatste ratinglijst, dan staan de vier halve finalisten achter elkaar:

30. Peter Frank Schut (1785)
31. Peter van den Berg (1753)
32. Huub Jansen (1734)
33. Eric de Ridder (1713)

Peter Frank Schut - Eric de Ridder
Peter van den Berg - Huub Jansen

Play-offs Ratinggroep B


In Ratinggroep B hebben Frans Drummen en Guus Alberts zich geplaatst voor de play-offs. Aangezien Guus Alberts twee keer tweede is geworden, wordt Dorus Peelen toegelaten tot de play-offs.

Oscar Mercan Cano - Dorus Peelen
Frans Drummen - Guus Alberts

Stand keizergroep bijgewerkt t/m ronde 15


naam punten pa % k rating
1 Kort Bart de 1018 5 90 -1 1860
2 Hatert Roy van den 1013 6 83 0 1960
3 Hermeling Caspar 929 5 80 -1 1970
4 Ottenheijm Jacques 886 2 100 0 1820
5 Berg Peter van den 881 10 70 0 1697
6 Douglas Tim 877 1 0 -1 1900
7 Fassaert Désiré 876 4 75 2 1798
8 Jansen Huub 812 6 67 0 1717
9 Ridder Eric de 804 13 69 1 1698
10 Peters Mark 803 1 100 -1 1300
11 Kurstjens Lars 803 1 100 -1 1895
12 Gelderen Jaap van 794 4 62 0 1655
13 Schut Peter 780 7 57 -1 1789
14 Meulenbeld Frits 756 9 56 1 1615
15 Weimer Erwin 747 1 100 -1 1300
16 Phijffer Valentijn 734 11 64 1 1623
17 Struik Tjapko 717 1 50 1 2256
18 Eshuis Hans 678 2 50 0 1806
19 Geel Rolf van 656 1 50 -1 1648
20 Drummen Frans 624 10 50 2 1424
21 Alberts Guus 624 9 44 -1 1442
22 Peelen Dorus 622 9 56 1 1421
23 Cruchten Pierre van 610 7 57 -1 1427
24 Oostrum Robin 602 2 50 0 1642
25 Verheesen René 602 1 0 -1 1400
26 Iotchev Ivo 595 1 0 -1 1400
27 Mercan Cano Oscar 594 10 55 0 1585
28 Lubbers Rob 586 2 50 0 1368
29 Aalbers Jan 577 7 57 -1 1503
30 Jong Lucas de 542 14 50 0 1253
31 Berg Henk van den 528 11 50 -1 1687
32 Groenewald Peter 528 11 50 -1 1493
33 Bergen Richard van 525 1 0 1 1331
34 Meer Jacques van der 524 4 50 0 1525
35 Niessen Evert 500 9 44 1 1505
36 Goverde Henny 491 8 44 0 1610
37 Ohlenroth Martijn 484 5 40 -1 1600
38 Schuld Jaap 466 12 46 0 1308
39 Schillings Jan 448 4 25 0 1532
40 Brouwer Henk 443 7 36 1 1316
41 Dentz Willem 398 10 35 0 1455
42 Maas Hugo 388 6 25 2 1281
43 Jensen Luuk 388 4 12 0 1246
44 Aubel Cas 380 6 25 0 1274
45 Sanders Ilona 378 9 33 1 1298
46 Janssen Martien 310 13 31 1 1287
47 Eickmans Gerard 270 6 0 0 1178

Ratinggroep A (1550+)


naam punten pa % k rating
1 Hatert Roy van den 1013 6 83 0 1960
2 Berg Peter van den 881 10 70 0 1697
3 Douglas Tim 877 1 0 -1 1900
4 Jansen Huub 812 6 67 0 1717
5 Ridder Eric de 804 13 69 1 1698
6 Gelderen Jaap van 794 4 62 0 1655
7 Schut Peter 780 7 57 -1 1789
8 Meulenbeld Frits 756 9 56 1 1615
9 Phijffer Valentijn 734 11 64 1 1623
10 Geel Rolf van 656 1 50 -1 1648
11 Oostrum Robin 602 2 50 0 1642
12 Mercan Cano Oscar 594 10 55 0 1585
13 Berg Henk van den 528 11 50 -1 1687
14 Goverde Henny 491 8 44 0 1610
15 Ohlenroth Martijn 484 5 40 -1 1600

Ratinggroep B (1550-)


naam punten pa % k rating
1 Peters Mark 803 1 100 -1 1300
2 Weimer Erwin 747 1 100 -1 1300
3 Drummen Frans 624 10 50 2 1424
4 Alberts Guus 624 9 44 -1 1442
5 Peelen Dorus 622 9 56 1 1421
6 Cruchten Pierre van 610 7 57 -1 1427
7 Verheesen René 602 1 0 -1 1400
8 Iotchev Ivo 595 1 0 -1 1400
9 Lubbers Rob 586 2 50 0 1368
10 Aalbers Jan 577 7 57 -1 1503
11 Jong Lucas de 542 14 50 0 1253
12 Groenewald Peter 528 11 50 -1 1493
13 Bergen Richard van 525 1 0 1 1331
14 Meer Jacques van der 524 4 50 0 1525
15 Niessen Evert 500 9 44 1 1505
16 Schuld Jaap 466 12 46 0 1308
17 Schillings Jan 448 4 25 0 1532
18 Brouwer Henk 443 7 36 1 1316
19 Dentz Willem 398 10 35 0 1455
20 Maas Hugo 388 6 25 2 1281
21 Jensen Luuk 388 4 12 0 1246
22 Aubel Cas 380 6 25 0 1274
23 Sanders Ilona 378 9 33 1 1298
24 Janssen Martien 310 13 31 1 1287
25 Eickmans Gerard 270 6 0 0 1178


wachtwoord vergeten?