home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Sander van Eijk Open Nijmeegs jeugdkampioen

dinsdag 5 april 2005
Topfavoriet Sander van Eijk (rating 2184) is zondag 3 april Open Jeugdkampioen van Nijmegen geworden. Hij kwam alleen in serieuze problemen tegen Martine Middelveld. De als tweede geplaatste Bram van der Velden kon nieuwe kampioen nog enigszins bijbenen, de anderen volgden op eerbiedwaardige afstand.

Ondanks de Paasvakantie voor de basisscholen wisten 149 jeugdspelers uit het hele land de weg naar Wijkcentrum De Klokketoren te vinden. Verdeeld over 12 groepen speelden zij in een 14 of 12-kamp. Dat betekent dus veel partijen, meer dan bij welk 1-daags jeugdtoernooi dan ook. Deze formule slaat kennelijk aan, want veel deelnemers waren de vorge editie ook van de partij.

De overige groepswinaars zijn: Dennis Jaherrudin (SMB), Onno Kampman (SV Veenendaal), Jan van Dorp (De Toren), Paul Glasbeek (De Toren), Gavin Wallace (Nieuwegein), Cliff Bleeker (SMB), Martijn van Blitterswijk (Schaakstad Apeldoorn), Kevin de Haan (Schaakstad Apeldoorn), Olav Mostertman (SC Groningen), Thomas Beerdsen (Apeldoorn) en Morris van der Hoeven (Wijk bij Duurstede).

Geen jeugdtoernooi natuurlijk zonder de nodige prijzen! Nadat de laatste prijs van de rijkelijk gevulde prijzentafel (voor de helft van de deelnners was een prijs) een eigenaar had gekregen, was het toernooi ten einde en konden kinderen, begeleiders en organisatie terugzien op een mooi toernooi.

De volledige eindstanden zijn hieronder te vinden.

Pieter van Groenestijn

ASpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Sander10,511111111110,51151,75
2Bram010,5111111119,51142,25
3Martine0,5010,50,50111117,51131,50
4Milan00,50111110,50,517,51131,75
5Hylke000,500,501010141112,50
6Roy000,500,50,5110115,51119,00
7Tijmen001010,5111117,51128,25
8Rocco0000000000,511,5111,75
9Guido0000100110,514,51111,75
10Kristianne0000,501010114,51114,25
11Jelle0000,51000,50,5013,51110,75
12bye000000000000110,00


BSpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Joost11000,5110,510171129,50
2Arne 000110,5110015,51126,25
3Bas010001100,5014,51116,25
4Dennis11110111111101147,00
5Erwin1010010010041116,50
6Hugo0,5011111110,5191143,75
7Justin00,50000010001,5117,75
8Mark00001011000,53,51112,50
9Tammo0,50101000110,551126,00
10Thijmen010,5000110003,51112,75
11Tom111010,5110118,51138,00
12Yannick00001010,50,51041113,25


CSpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Xander 010000100002117,50
2Rowan1000111010051119,50
3Rijk0100010,50,500141119,25
4Richard1110111011081136,50
5Onno1111111100,508,51142,50
6Nadia1010010110161127,00
7Mitchel 1000001010031110,50
8Maurice000,500100,5010,53,51122,50
9Marcella110,510010,510171132,75
10Karlijn1010100100151124,00
11Joost11100,5110110,581139,25
12Petra11011010,5000,561132,25


DSpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Jan11111110111101148,00
2Alexander0010010100,503,51115,00
3Aniruth01010,51001004,51118,25
4Dylan001000,5000001,5116,00
5Erik010100000002115,00
6Jermo010,5110,50,500105,51120,25
7Kevin0000,510,50,50000,531113,50
8Koen011110,50,5111191142,75
9Nick1011111011081138,50
10Remko0101111001171127,50
11Robin 00,5111010000,551116,25
12Steven 0111110,50100,571129,00


ESpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Ronald000000,5000000,5112,25
2Paul111010,51110,5191144,25
3Patricia100000001002113,50
4Noud1011010,511118,51137,25
5Nico1110001110171130,00
6Mahsa1011111011191142,00
7Maarten0,50,5101000,50014,51121,75
8Julia1010,500100104,51118,25
9Jorrit1010010,5110,5061124,75
10Jeroen100000110003119,50
11Fabio 10,51010100,51171129,50
12Kifah1010000111051116,00


FSpeler1234567891011121314totaalgesp.SB
1Gerdien101100010110,517,51334,75
2Coen010100001110161331,50
3Joe1001100,51011118,51348,75
4Artur011100000000141316,50
5Bart00000000000011131,00
6Bram Janssen110110,500001016,51327,25
7Bram Jansen111110,500001017,51335,25
8Daan110,5111100111110,51357,25
9Freek 010111110001181346,00
10Gavin1011111111101111364,50
11Jasper000111101010061331,00
12Roel Lambers000110001000141314,00
13Roel Klein0,51011110011119,51350,75
14Sinna00000000001001136,00


GSpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Cliff 01111111111101149,00
2Wouter1001110101171133,00
3Wout0100110011161123,50
4Thomas van der Meer0110,500,50011161128,50
5Thomas 0010,511110016,51128,50
6Nino0001000010131112,00
7Michiel0000,501000012,5116,00
8Matteus0111011101181135,50
9Ludo0011011001161122,50
10Joske0100101110161130,00
11Arthur0000111001151118,00
12bye000000000000110,00


HSpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Niels0111100000151118,00
2Cheim1111100101181135,00
3Christiaan 0000010010131119,00
4Dominick0010111100161127,00
5Elmar0011000100031113,00
6Fabian001010000013119,00
7Johnny1100111110071139,00
8Luc 1110110101071134,00
9Luuk1010010000141114,00
10Martijn1101110111191147,00
11Sam1011111010181134,00
12Wim0000101100031117,00


ISpeler1234567891011121314totaalgesp.SB
1Vivian001100000,501115,51327,75
2Matthijs10101010110,5017,51339,75
3Tony11110,50100,51111101354,00
4Remco000011110010051337,50
5Pjotr010110000011161333,50
6Peter 100,500100111117,51345,00
7Paul111010101110,519,51356,00
8Maron100011010000,504,51332,00
9Kevin111011100,5111110,51367,75
10Jorik0,500,5110010,510016,51336,50
11Jorick100110010001051326,00
12Jeroen00,5000001011115,51327,75
13Bo0101000,50,50100151329,00
14Joost000100010010031314,50


JSpeler123456789101112totaalgesp.SB
1Olav11111111101101151,50
2Yara 01011011000,55,51122,75
3Olivier0011001001041115,50
4Martijn010100110,5004,51118,00
5Marlieke00001110,50104,51120,25
6Lina0011011101171130,00
7Leonard0111001101061122,00
8Joris 000000010102116,00
9Felix00100,50000001,5116,25
10Daan0110,51111110,591141,00
11Annette11010000100,54,51125,25
12Anna00,511101110,50,57,51132,00


KSpeler1234567891011121314totaalgesp.SB
1Marike110000000111161327,00
2Wesley00,50110,50,50110117,51341,75
3Tom00,50110,510,5010,51181343,25
4Thomas 11111100,51111111,51365,50
5Rik1000110,51111119,51349,50
6Quirinne100000,500,50100141316,75
7Nick10,50,5000,500001115,51323,25
8Maureen10,5010,5110,50,51111101355,75
9Marloes110,50,500,510,50101181342,75
10Jorne10100110,5111119,51348,00
11Hans000000100011141313,00
12Dennis010,500100100014,51323,50
13Cedric00000100000113138,50
14bye00000000000000130,00


LSpeler1234567891011121314totaalgesp.SB
1Emile11000,51010,510,5107,51336,75
2Ezra00,500000,5000,5010,531316,75
3Ivo00,500,50000000001135,25
4Louis-Simon111101010,511109,51350,50
5Milo110,500111010017,51342,50
6Morris0,511110111111010,51361,25
7Peter0110010,51011107,51339,50
8Sal10,511000,511101191350,75
9Semira011000000,500002,5137,50
10Simon0,5110,510100,50,500171339,00
11Thomas 00,510000010,5100,54,51320,50
12Tom0,511010011100,5181344,50
13Yara 001010001110,505,51326,50
14Youri10,5110110100,50181347,75


wachtwoord vergeten?