home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Willy Hendriks topscoorder 1e klasse B

zondag 24 april 2005
Klasse 1B    Team    Bp    Ap    KNSB TPR RaTg
1. Willy Hendriks    SMB    8    9    2400 2587 2236
2. Patrick Driessens    Voerendaal    7½    9    2229 2440 2167
3. Xander Wemmers    Paul Keres    7    9    2336 2524 2304
4. Maurice Peek    Stukkenjagers    7    9    2348 2471 2251
5. Leon Pliester    BSG    7    9    2385 2441 2221
6. Henk van Putten    LSG 2    7    9    2189 2436 2216
7. Mark Smits    Paul Keres    6½    9    2135 2324 2158
8. Bert Both    Paul Keres    6½    9    2122 2291 2125
9. Bas van der Plassche    Eindhoven    6    9    2361 2427 2302
10. Dirk de Beer    Paul Keres    6    8    2184 2282 2089
11. Herman Grooten    Stukkenjagers    6    9    2391 2375 2250

Klasse 3H    Team    Bp    Ap    KNSB TPR RaTg
1. Udo Hoffmann    GESS    8    9    2017 2413 2062
2. Gaston Dorenberg    Brunssum    7    9    2311 2322 2102
8. Wobke Veenstra    PION Groesbeek    6    9    1932 2071 1946
10. Jochem Aubel    SMB 2    5½    8    2196 2260 2118
12. Cees Koopmans    SMB 2    5½    8    2061 2146 2005
15. Carl Wustefeld    SMB 2    5½    8    2253 2087 1946
16. Jan Fleuren    PION Groesbeek    5½    9    2062 2085 2005
18. Wouter Knoop    SMB 2    5½    9    2077 2065 1985

Promotieklasse    Team    Ap    Bp    KNSB TPR RaTg W-We
1. R. Berendsen    Meppel    9    7½    2266 2179 1906 -0,2
2. R.J.de Wolde    Meppel    9    7    1859 2030 1810 +2,0
3. B. Beeke    De Toren    8    6½    2159 2214 1963 +0,6
4. N.K. Kabanof    Schaakstad 3    8    6½    1999 2158 1907 +1,5
5. A.J.L.vd Velden    De Toren    8    6½    1938 2125 1874 +1,8
6. H.T.J. Hofstra    Bennekom    9    6½    1913 2077 1911 +1,9
7. R.W. Donker    Meppel    9    6½    1818 2053 1887 +2,8
8. J. Lambrechts    V.S.G.    9    6    1909 2024 1899 +1,4
9. T. Bunt    Bennekom    8    5½    1947 2007 1866 +0,2
10. R. Hogenhout    S.M.B. 3    9    5½    1963 1990 1910 +0,4
17. R. Wille    ASV 3    9    5½    1917 1909 1829 -0,1
19. P.I.M. Freriks    S.M.B. 3    8    5    1846 1869 1782 -0,1

wachtwoord vergeten?