home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

2004/05 TSC interne competitie eindstand

donderdag 23 juni 2005
Subgroep A
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Hans    Klip    7.0    10    6    2    2    80    60    2321    2286
02 Joost    Retera    6.5    10    5    3    2    80    50    2242    2266
03 Anton van    Rijn    5.5    10    5    1    4    70    40    2190    2195
04 Bram van den    Berg    4.5    10    4    1    5    40    50    2220    2157
05 Erik van    Heeswijk    4.5    10    3    3    4    60    30    2086    2163
06 Wouter    Knoop    2.0    10    1    2    7    10    30    2149    2109
Subgroep B
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Dennis    Arts    7.0    10    5    4    1    90    50    2077    2064
02 Hans    Quint    6.5    10    3    7    0    70    60    1910    1959
03 Ruben    Hogenhout    6.5    10    6    1    3    80    50    1951    2006
04 Ivar    Heine    5.0    10    4    2    4    80    20    1979    1997
05 Jan-Willem    Siebers    2.5    10    1    3    6    30    20    2003    1903
06 Jacques    Ottenheijm    2.5    10    1    3    6    30    20    1914    1881
Subgroep C
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Wouter    Dinjens    7.0    10    5    4    1    50    90    1890    1935
02 Christ    Verstegen    5.5    10    1    9    0    50    60    1907    1803
03 Benno    Bijvank    5.0    10    4    2    4    60    40    1850    1806
04 Martine    Middelveld JS    4.5    10    2    5    3    30    60    1826    1889
05 Désiré    Fassaert    4.5    10    2    5    3    60    30    1869    1866
06 Peter    Freriks    3.5    10    2    3    5    50    20    1856    1832
Subgroep D
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Eric de    Visser    7.5    10    7    1    2    70    80    1862    1845
02 Mike    Baardman JS    5.0    9    4    2    3    38    70    1731    1757
03 Roy van den    Hatert JS    5.0    10    5    0    5    60    40    1784    1822
04 Peter Frank    Schut    4.5    9    4    1    4    50    50    1796    1749
05 Frits    Meulenbeld    3.5    10    3    1    6    60    10    1789    1676
06 Eric de    Ridder    3.5    10    3    1    6    40    30    1750    1719
Subgroep E
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Peter van den    Berg    6.5    10    6    1    3    70    60    1731    1724
02 Huub    Jansen    5.5    8    5    1    2    75    63    1720    1750
03 Lars    Kurstjens JS    5.5    9    5    1    3    60    63    1686    1704
04 Valentijn    Phijffer    5.0    10    5    0    5    20    80    1665    1651
05 Henk van den    Berg    4.5    10    2    5    3    50    40    1652    1687
06 Jeroen    Lamboo    1.0    9    0    2    7    13    10    1716    1711
Subgroep F
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Jan    Aalbers    6.5    10    5    3    2    60    70    1573    1576
02 Jelle van    Deemen JS    6.0    10    3    6    1    70    50    1550    1690
03 Jaap    Ruland    5.0    10    3    4    3    60    40    1576    1626
04 Onno    Marres    4.5    10    3    3    4    40    50    1595    1587
05 Jaap van    Gelderen    4.0    10    3    2    5    30    50    1619    1580
06 Shishir    Gupta    4.0    10    2    4    4    50    30    1611    1595
Subgroep G
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Roel    Roberts    7.0    10    5    4    1    70    70    1535    1691
02 Jos    Claessens    6.0    10    4    4    2    50    70    1510    1588
03 John    Claus    5.0    10    4    2    4    70    30    1549    1631
04 Peter    Groenewald    4.0    10    2    4    4    40    40    1512    1425
05 Jaap    Schuld    4.0    10    3    2    5    40    40    1494    1423
06 Willem    Dentz    4.0    10    3    2    5    40    40    1505    1463
Subgroep H
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Bernard    Koolen    7.0    10    5    4    1    90    50    1428    1442
02 Johan    Visser    7.0    10    5    4    1    70    70    1479    1520
03 Martien    Janssen    5.5    10    5    1    4    50    60    1382    1402
04 Pierre van    Cruchten    5.0    10    3    4    3    50    50    1442    1419
05 Paul van    Deemen    3.0    10    2    2    6    30    30    1385    1330
06 Hugo    Maas    2.5    10    1    3    6    20    30    1322    1237
Subgroep I
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Gerard    Eickmans    8.0    10    8    0    2    100    60    1240    1239
02 Twan    Verhofstad    5.5    9    5    1    3    90    25    1300    1323
03 Ralph    Habets    5.0    10    5    0    5    50    50    1226    1153
04 Pablo    Campo    3.5    9    3    1    5    50    30    1074    1082
05 Jason    Bekkering    2.0    9    2    0    7    25    20    1266    1208
Subgroep J
nr Voornaam    Naam    pnt    gp    gw    rm    vl    %W    %Z    begin    SMBrat
01 Leo van de    Camp    5.0    7    5    0    2    100    50    1299    1328
02 Rob    Lubbers    4.0    5    4    0    1    100    50    1298    1333
03 Marian de    Weerdt    1.0    4    1    0    3    50    0    1369    1264

wachtwoord vergeten?