home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Voorlopige indeling externe teams

door Hans van Leeuwen, woensdag 28 september 2016

Voorlopige indeling externe teams (SMB 2 t/m SMB 7j)


In week 41 (10-16 okt) begint het externe seizoen voor SMB 2 t/m 7j. Uiterlijk 7 oktober moeten de opstellingen van deze teams worden doorgegeven. Hieronder de voorlopige indeling. Neem contact op met Alexander Greefhorst (ec@smb.nl) als u op- of aanmerkingen heeft.

Binnenkort zal de pagina 'externe competitie' worden bijgewerkt.


SMB 2 (klasse 2D)
1. Jacques Ottenheijm (tl) (1801)
2. Jan Kasteel (1764)
3. Peter Schut (1747)
4. Huub Jansen (1735)
5. Valentijn Phijffer (1703)
6. Peter van den Berg (1692)
7. Thomas Manschot (1639)
8. Allerd Peeters (1584)

SMB 3 (klasse 3D)
1. Pieter van Groenestijn (1884)
2. Geurt Gijssen (1783)
3. Rolf van Geel (1680)
4. Henny Goverde (tl) (1649)
5. Jaap van Gelderen (1573)
6. Peter Groenewald (1472)

SMB 4 (klasse 3G)
1. Lucas de Jong (tl) (1648)
2. René van den Bosch (1625)
3. Michel Droste (1586)
4. Roel Klein (1527)
5. Dorus Peelen (1410)
6. Matthijs Vernooij (1326)

SMB 5 (klasse 3E)
1. Alexander Schippers (1569)
2. Alexander Greefhorst (1548)
3. Jan Aalbers (1471)
4. Frans Drummen (1426)
5. Paul van Deemen (tl) (1399)
6. Marinus Mulders (1390)

SMB 6 (klasse 4K)
1. Eline Koch (1321)
2. Patricia van Wachtendonk (1307)
3. Isai Zorlu (1093)
4. Boaz Moerman (800)
Alexander Greefhorst (tl)

SMB 7j (klasse 4J)
1. Lise Heskes (1110)
2. Willemijn Bijleveld (1085)
3. Lena Scheurwater (0)
4. (0)
Huub Jansen (tl)


wachtwoord vergeten?