home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie jeugd interactief contact

Agenda

Op dagen dat er extern of voor de beker wordt gespeeld, kun je ook
gewoon meespelen met het Keizersysteem of een partij inhalen.

oktober 2019
dinsdag 1 oktober 2019 Keizercompetitie
dinsdag 8 oktober 2019 3e Ronde interne competitie
vrijdag 11 oktober 2019 Velp 2 - SMB 3
dinsdag 15 oktober 2019 Keizercompetitie
donderdag 17 oktober 2019 KNSB Beker: ASV - SMB
dinsdag 22 oktober 2019 SMB 2 - PION 1
4e Ronde interne competitie
vrijdag 25 oktober 2019 Velpse SV 1 - SMB 1
dinsdag 29 oktober 2019 1e Ronde SMB beker
Keizercompetitie
november 2019
zaterdag 2 november 2019 De Drie Torens 1 (Tilburg) - SMB 1
ZSG 2 - SMB 2
dinsdag 5 november 2019 5e Ronde interne competitie
dinsdag 12 november 2019 SMB 1 - Arnhemse Schaakacademie 1j
SMB 3 - Wageningen 4
Keizercompetitie
donderdag 14 november 2019 Koningswaal 1 - SMB 2
dinsdag 19 november 2019 6e Ronde interne competitie
zaterdag 23 november 2019 SMB 1 - LSG 4
SMB 2 - DSG Pallas 2
dinsdag 26 november 2019 2e Ronde SMB beker
Keizercompetitie
december 2019
dinsdag 3 december 2019 Keizercompetitie
dinsdag 10 december 2019 7e Ronde interne competitie
SMB 1 - Wageningen 1
donderdag 12 december 2019 ASV 3 - SMB 2
zaterdag 14 december 2019 CSV 1 (Capelle aan den IJssel) - SMB 1
Veenendaal 2 - SMB 2
dinsdag 17 december 2019 Keizercompetitie
vrijdag 20 december 2019 Het Kasteel 2 - SMB 3
januari 2020
dinsdag 7 januari 2020 SMB 2 - UVS 1
SMB 3 - UVS 4
Keizercompetitie
maandag 13 januari 2020 Zuthphen 1 - SMB 1
dinsdag 14 januari 2020 Keizercompetitie
dinsdag 21 januari 2020 Keizercompetitie
februari 2020
zaterdag 1 februari 2020 SMB 1 - ASV 2
MuConsult Apeldoorn - SMB 2
dinsdag 4 februari 2020 Start 2e periode interne competitie
dinsdag 11 februari 2020 SMB 1 - ASV 2
Rivierenland 1j - SMB 2
De Cirkel 3 - SMB 3
maart 2020
zaterdag 7 maart 2020 Charlois Europoort 2 (Rotterdam) - SMB 1
SMB 2 - Vianen/DVP 2
dinsdag 10 maart 2020 SMB 2 - Zevenaar 1
donderdag 12 maart 2020 De Elster Toren 1 - SMB 1
zaterdag 28 maart 2020 De Stukkenjagers 3 (Tilburg) - SMB 1
Zutphen 1 - SMB 2
maandag 30 maart 2020 SMB 3 - ASV 8
dinsdag 31 maart 2020 Het Kasteel 1 - SMB 2
april 2020
vrijdag 3 april 2020 SMB 1 - WSG 1
zaterdag 18 april 2020 SMB 1 - Sliedrecht 2
SMB 2 - ASV 5
mei 2020
zaterdag 16 mei 2020 Zuid Limburg 4 (Klimmen) - SMB 1
interne competitie
smb beker
knsb competitie
sos competitie
speciale avond
wachtwoord vergeten?