home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 4 november 2008

woensdag 5 november 2008
Uitslagen SMB beker ronde 1
Frans van Wezel    -    Hans Eshuis    1 - 0

Uitslagen interne competitie
Schut Peter    -    Hermeling Caspar    0-1
Kurstjens Lars    -    Houben Jaap    0-1
Fassaert Désiré    -    Berg Peter van den    1-0
Clermonts Jeroen    -    Middelveld Martine    0-1
Ridder Eric de    -    Schuld Jaap    0-1
Lamboo Jeroen    -    Jansen Huub    0-1
Berg Henk van den    -    Phijffer Valentijn    1-0
Polman Karel    -    Niessen Evert    ½-½
Mercan Cano Oscar    -    Peters Rolf    1-0
Radder Niels    -    Drummen Frans    1-0
Aubel Cas    -    Janssen Martien    1-0
Eickmans Gerard    -    Sanders Ilona    0-1
Dentz Willem    -    Peelen Dorus    1-0
Jensen Luuk    -    Maas Hugo    1-0
Groen Joost    -    Groenewald Peter    0-1

Stand bijgewerkt t/m ronde 9
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Klip Hans    814,2    117    2    100    10    10    0
2    Houben Jaap    803,1    116    7    78,6    25    20,25    -1
3    Middelveld Martine    732,8    115    4    87,5    17,5    14,75    0
4    Hogenhout Ruben    728    114    4    75    19    14    -2
5    Hatert Roy van den    703,4    113    7    71,4    22    14,5    -1
6    Mercuur Rijk    658,5    112    3    83,3    10    7,5    1
7    Hermeling Caspar    653,7    111    7    57,1    25,5    12    -1
8    Siebers Jan Willem    644,9    110    1    100    3    3    -1
9    Kurstjens Lars    638,2    109    6    66,7    22,5    14    0
10    Eshuis Hans    618,8    108    3    66,7    9    5,75    -1
11    Clermonts Jeroen    604,6    107    7    57,1    22,5    12,75    1
12    Ottenheijm Jacques    603,5    106    8    62,5    22    13,25    0
13    Dinjens Wouter    595,1    105    1    50    2,5    1,25    1
14    Rijkschroef Bram    588,4    104    0    0    0    0    0
15    Verstegen Christ    576,3    103    1    50    2    1    -1
16    Berg Henk van den    570,5    102    7    64,3    25,5    16,75    1
17    Jansen Huub    569,2    101    7    64,3    26    16,75    1
18    Jaheruddin Dennis    566,1    100    1    50    1    0,5    1
19    Claessens Jos    563,2    99    5    60    14,5    9    -1
20    Berg Fred van den    557,5    98    2    50    3,5    1,75    -2
21    Wezel Frans van    544,8    97    0    0    0    0    0
22    Meulen Lars van der    515,8    96    0    0    0    0    0
23    Groenewald Peter    506,8    95    4    75    6,5    2    0
24    Schut Peter    506,4    94    7    42,9    21,5    7,75    1
25    Wouters Yannick    503,9    93    4    50    8,5    4,25    0
26    Schillings Jan    499,6    92    0    0    0    0    0
27    Niessen Evert    493    91    7    57,1    23,5    13,5    -1
28    Lamboo Jeroen    482,6    90    6    50    21,5    9    2
29    Oostrum Robin    480,8    89    5    50    13,5    4    1
30    Radder Niels    477    88    9    55,6    28,5    14,5    1
31    Fassaert Désiré    475,1    87    6    41,7    18,5    6,25    2
32    Phijffer Valentijn    471,7    86    7    57,1    22,5    10,75    1
33    Goverde Henny    469,5    85    3    50    9    5,25    -1
34    Meulenbeld Frits    466,2    84    6    50    21,5    10    0
35    Polman Karel    461,1    83    6    50    23,5    10,5    0
36    Bardie Jan    454,9    82    1    0    3    0    1
37    Klein Roel    452,2    81    7    57,1    23    11    -1
38    Schuld Jaap    441,2    80    8    56,3    19,5    8,75    0
39    Mercan Cano Oscar    417    79    8    50    20    7    2
40    Berg Peter van den    397,9    78    8    37,5    26    7,5    0
41    Dentz Willem    390,2    77    6    50    15    5    0
42    Groen Joost    389,4    76    6    33,3    21,5    4,5    0
43    Aubel Cas    377,9    75    6    50    18,5    8,25    0
44    Drummen Frans    373,3    74    6    41,7    20,5    7,75    0
45    Meer Jacques van der    368,6    73    6    41,7    18    5,75    0
46    Cruchten Pierre van    361,3    72    5    40    11,5    2    -1
47    Ridder Eric de    354,6    71    7    35,7    26,5    7    1
48    Peters Rolf    327,4    70    2    0    7    0    0
49    Jensen Luuk    326,3    69    6    41,7    16,5    6    0
50    Peelen Dorus    322,5    68    7    35,7    21,5    6,25    -1
51    Lubbers Rob    320,8    67    2    0    6    0    0
52    Koolen Bernard    304,6    66    3    0    9    0    -1
53    Aalbers Jan    303    65    3    16,7    8,5    1    1
54    Sanders Ilona    289,7    64    7    35,7    18    3,5    -1
55    Maas Hugo    274,2    63    7    28,6    17    4    -1
56    Janssen Martien    264,9    62    8    31,3    19,5    4,75    0
57    Eickmans Gerard    225,6    61    4    0    11    0    0

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Klip Hans    814    2    2340
2    2    Houben Jaap    803    7    2083
3    3    Middelveld Martine    733    4    2011
4    4    Hogenhout Ruben    728    4    1999
5    5    Hatert Roy van den    703    7    1850
6    7    Hermeling Caspar    654    7    1950
7    8    Siebers Jan Willem    645    1    1890
8    9    Kurstjens Lars    638    6    1865
9    11    Clermonts Jeroen    605    7    1837
10    12    Ottenheijm Jacques    604    8    1846
11    13    Dinjens Wouter    595    1    1867
12    15    Verstegen Christ    576    1    1802
13    18    Jaheruddin Dennis    566    1    1843
14    20    Berg Fred van den    558    2    1813
15    31    Fassaert Désiré    475    6    1846

Ratinggroep B (1600-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    10    Eshuis Hans    619    3    1778
2    16    Berg Henk van den    570    7    1699
3    17    Jansen Huub    569    7    1737
4    24    Schut Peter    506    7    1776
5    28    Lamboo Jeroen    483    6    1647
6    32    Phijffer Valentijn    472    7    1660
7    33    Goverde Henny    470    3    1633
8    34    Meulenbeld Frits    466    6    1668
9    35    Polman Karel    461    6    1642
10    36    Bardie Jan    455    1    1689
11    40    Berg Peter van den    398    8    1797
12    47    Ridder Eric de    355    7    1718

Ratinggroep C (1400-1600)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    19    Claessens Jos    563    5    1597
2    23    Groenewald Peter    507    4    1478
3    25    Wouters Yannick    504    4    1577
4    27    Niessen Evert    493    7    1475
5    29    Oostrum Robin    481    5    1518
6    38    Schuld Jaap    441    8    1410
7    39    Mercan Cano Oscar    417    8    1512
8    41    Dentz Willem    390    6    1449
9    42    Groen Joost    389    6    1500
10    45    Meer Jacques van der    369    6    1524
11    46    Cruchten Pierre van    361    5    1496
12    50    Peelen Dorus    322    7    1424
13    53    Aalbers Jan    303    3    1429

Ratinggroep D (1400-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    6    Mercuur Rijk    658    3    1351
2    30    Radder Niels    477    9    1371
3    37    Klein Roel    452    7    1368
4    43    Aubel Cas    378    6    1325
5    44    Drummen Frans    373    6    1345
6    48    Peters Rolf    327    2    1118
7    49    Jensen Luuk    326    6    1244
8    51    Lubbers Rob    321    2    1306
9    52    Koolen Bernard    305    3    1354
10    54    Sanders Ilona    290    7    1274
11    55    Maas Hugo    274    7    1353
12    56    Janssen Martien    265    8    1335
13    57    Eickmans Gerard    226    4    1183

wachtwoord vergeten?