home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 13 januari 2009

woensdag 14 januari 2009
Uitslagen dinsdag 13 januari 2009
Ottenheijm Jacques    -    Hermeling Caspar    0-1
Fassaert Désiré    -    Meulenbeld Frits    1-0
Clermonts Jeroen    -    Hatert Roy van den    ½-½
Jansen Huub    -    Phijffer Valentijn    ½-½
Berg Henk van den    -    Lamboo Jeroen    0-1
Meer Jacques van der    -    Maas Hugo    1-0
Groenewald Peter    -    Schuld Jaap    0-1
Niessen Evert    -    Ridder Eric de    ½-½
Dentz Willem    -    Polman Karel    1-0
Janssen Martien    -    Radder Niels    0-1
Sanders Ilona    -    Drummen Frans    ½-½
Jensen Luuk    -    Cruchten Pierre van    ½-½

Stand bijgewerkt t/m ronde 16
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1390    117    11    86,4    57,5    51,75    -1
2    Klip Hans    1212    116    2    100    16,5    16,5    0
3    Hogenhout Ruben    1158,5    115    5    80    35,5    27    -1
4    Hatert Roy van den    1147    114    12    70,8    65    42,75    0
5    Eshuis Hans    1059    113    4    75    22    16,25    -2
6    Middelveld Martine    1048    112    5    70    35,5    21,25    1
7    Siebers Jan Willem    1026    111    1    100    5    5    -1
8    Dinjens Wouter    1017    110    2    75    12,5    9,5    0
9    Ottenheijm Jacques    989    109    13    61,5    69,5    43    1
10    Hermeling Caspar    984    108    11    54,5    66,5    33,5    -1
11    Claessens Jos    975,5    107    8    62,5    35,5    24    0
12    Kurstjens Lars    971    106    7    57,1    50    27    -1
13    Clermonts Jeroen    964,5    105    10    55    57    30,75    2
14    Rijkschroef Bram    950    104    0    0    0    0    0
15    Verstegen Christ    926    103    1    50    3    1,5    -1
16    Schut Peter    923,5    102    9    55,6    39,5    19    -1
17    Jaheruddin Dennis    909,5    101    1    50    1    0,5    1
18    Berg Fred van den    900    100    2    50    5,5    2,75    -2
19    Wezel Frans van    878    99    0    0    0    0    0
20    Mercuur Rijk    871,5    98    9    55,6    55    25,5    -1
21    Lamboo Jeroen    863    97    8    62,5    42    22,5    0
22    Oostrum Robin    854,5    96    9    55,6    45,5    22,25    1
23    Meulen Lars van der    848    95    0    0    0    0    0
24    Fassaert Désiré    832    94    12    50    56,5    27,75    2
25    Wouters Yannick    820    93    6    50    23,5    10,75    0
26    Phijffer Valentijn    818    92    10    60    55    32,5    0
27    Berg Henk van den    814,5    91    11    50    61,5    30,75    1
28    Goverde Henny    813,5    90    7    57,1    34    20,5    1
29    Schillings Jan    809    89    4    62,5    17,5    12,5    0
30    Jansen Huub    794,5    88    12    54,2    58    34    0
31    Dentz Willem    779,5    87    11    63,6    44,5    25,5    1
32    Ridder Eric de    730,5    86    13    53,8    63,5    29,25    1
33    Polman Karel    720    85    10    45    64,5    28,25    0
34    Schuld Jaap    716    84    14    53,6    69,5    34,75    -2
35    Meulenbeld Frits    705    83    12    45,8    66    25    0
36    Bardie Jan    697,5    82    1    0    5    0    1
37    Niessen Evert    695,5    81    11    45,5    60    26,25    1
38    Groenewald Peter    679,5    80    10    50    47,5    16,5    0
39    Meer Jacques van der    671,5    79    11    50    57,5    26    1
40    Klein Roel    667,5    78    10    45    55,5    26,5    0
41    Mercan Cano Oscar    665    77    13    50    58    23,25    1
42    Berg Peter van den    665    76    12    41,7    61    24,75    2
43    Radder Niels    607    75    14    42,9    66    29    0
44    Aalbers Jan    607    74    4    37,5    20    6    0
45    Peelen Dorus    594,5    73    11    45,5    56    21,75    -1
46    Groen Joost    568    72    10    35    57,5    14    0
47    Koolen Bernard    561,5    71    3    0    15,5    0    -1
48    Lubbers Rob    560    70    4    25    22    5    0
49    Peters Rolf    544    69    2    0    11,5    0    0
50    Drummen Frans    520    68    10    35    52,5    19    0
51    Maas Hugo    508,5    67    13    38,5    55    22,25    -1
52    Aubel Cas    506    66    11    36,4    57,5    19,25    -1
53    Janssen Martien    483,5    65    13    38,5    60    18,25    1
54    Eickmans Gerard    481,5    64    5    20    27    5    -1
55    Sanders Ilona    477,5    63    13    38,5    49    15,75    1
56    Cruchten Pierre van    461,5    62    9    27,8    40,5    6,5    -1
57    Jensen Luuk    441    61    10    30    48    13,25    0

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1390    11    2083
2    2    Klip Hans    1212    2    2340
3    3    Hogenhout Ruben    1158    5    1999
4    4    Hatert Roy van den    1147    12    1850
5    6    Middelveld Martine    1048    5    2011
6    7    Siebers Jan Willem    1026    1    1890
7    8    Dinjens Wouter    1017    2    1867
8    9    Ottenheijm Jacques    989    13    1846
9    10    Hermeling Caspar    984    11    1950
10    12    Kurstjens Lars    971    7    1865
11    13    Clermonts Jeroen    964    10    1837
12    15    Verstegen Christ    926    1    1802
13    17    Jaheruddin Dennis    910    1    1843
14    18    Berg Fred van den    900    2    1813
15    24    Fassaert Désiré    832    12    1846

Ratinggroep B (1600-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    5    Eshuis Hans    1059    4    1778
2    16    Schut Peter    924    9    1776
3    21    Lamboo Jeroen    863    8    1647
4    26    Phijffer Valentijn    818    10    1660
5    27    Berg Henk van den    814    11    1699
6    28    Goverde Henny    814    7    1633
7    30    Jansen Huub    794    12    1737
8    32    Ridder Eric de    730    13    1718
9    33    Polman Karel    720    10    1642
10    35    Meulenbeld Frits    705    12    1668
11    36    Bardie Jan    698    1    1689
12    42    Berg Peter van den    665    12    1797

Ratinggroep C (1400-1600)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    11    Claessens Jos    976    8    1597
2    22    Oostrum Robin    854    9    1518
3    25    Wouters Yannick    820    6    1577
4    29    Schillings Jan    809    4    1581
5    31    Dentz Willem    780    11    1449
6    34    Schuld Jaap    716    14    1410
7    37    Niessen Evert    696    11    1475
8    38    Groenewald Peter    680    10    1478
9    39    Meer Jacques van der    672    11    1524
10    41    Mercan Cano Oscar    665    13    1512
11    44    Aalbers Jan    607    4    1429
12    45    Peelen Dorus    594    11    1424
13    46    Groen Joost    568    10    1500
14    56    Cruchten Pierre van    462    9    1496

Ratinggroep D (1400-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    20    Mercuur Rijk    872    9    1351
2    40    Klein Roel    668    10    1368
3    43    Radder Niels    607    14    1371
4    47    Koolen Bernard    562    3    1354
5    48    Lubbers Rob    560    4    1306
6    49    Peters Rolf    544    2    1118
7    50    Drummen Frans    520    10    1345
8    51    Maas Hugo    508    13    1353
9    52    Aubel Cas    506    11    1325
10    53    Janssen Martien    484    13    1335
11    54    Eickmans Gerard    482    5    1183
12    55    Sanders Ilona    478    13    1274
13    57    Jensen Luuk    441    10    1244

wachtwoord vergeten?