home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 20 januari 2009

woensdag 21 januari 2009
Uitslagen dinsdag 20 januari 2009
Schut Peter    -    Verstegen Christ    0-1
Eshuis Hans    -    Hatert Roy van den    0-1
Meulenbeld Frits    -    Ridder Eric de    ½-½
Jansen Huub    -    Dentz Willem    1-0
Wouters Yannick    -    Oostrum Robin    1-0
Claessens Jos    -    Ottenheijm Jacques    0-1
Mercuur Rijk    -    Fassaert Désiré    0-1
Schillings Jan    -    Berg Henk van den    0-1
Mercan Cano Oscar    -    Meer Jacques van der    1-0
Radder Niels    -    Berg Peter van den    1-0
Cruchten Pierre van    -    Janssen Martien    1-0
Groenewald Peter    -    Bardie Jan    0-1
Aalbers Jan    -    Sanders Ilona    1-0

Stand bijgewerkt t/m ronde 17
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Houben Jaap    1438    117    11    86,4    60,5    54,75    -1
2    Klip Hans    1267    116    2    100    18,5    18,5    0
3    Hatert Roy van den    1260,5    115    13    73,1    70    46,75    -1
4    Hogenhout Ruben    1219    114    5    80    37,5    28    -1
5    Middelveld Martine    1097,5    113    5    70    36,5    22,25    1
6    Ottenheijm Jacques    1093,5    112    14    64,3    76    49,5    0
7    Siebers Jan Willem    1089    111    1    100    5    5    -1
8    Dinjens Wouter    1080    110    2    75    14,5    11    0
9    Eshuis Hans    1064,5    109    5    60    33,5    17,75    -1
10    Hermeling Caspar    1044    108    11    54,5    71    36    -1
11    Verstegen Christ    1028    107    2    75    9    7    -2
12    Clermonts Jeroen    1019    106    10    55    61    32,75    2
13    Kurstjens Lars    1016    105    7    57,1    53,5    29,5    -1
14    Rijkschroef Bram    994    104    0    0    0    0    0
15    Claessens Jos    968,5    103    9    55,6    48,5    27,5    1
16    Jaheruddin Dennis    960    102    1    50    1    0,5    1
17    Berg Fred van den    950    101    2    50    5,5    2,75    -2
18    Wezel Frans van    935,5    100    0    0    0    0    0
19    Fassaert Désiré    931    99    13    53,8    63    33,25    1
20    Lamboo Jeroen    924,5    98    8    62,5    46    24,5    0
21    Wouters Yannick    920    97    7    57,1    29,5    16,25    1
22    Schut Peter    917    96    10    50    44    20,5    0
23    Meulen Lars van der    895,5    95    0    0    0    0    0
24    Jansen Huub    885    94    13    57,7    68    43,5    1
25    Berg Henk van den    882    93    12    54,2    66    34,75    0
26    Phijffer Valentijn    869,5    92    10    60    59,5    34,25    0
27    Mercuur Rijk    864,5    91    10    50    66    28    0
28    Oostrum Robin    854    90    10    50    53    25    0
29    Goverde Henny    848,5    89    7    57,1    36,5    22,5    1
30    Schillings Jan    813    88    5    50    26    13,5    1
31    Dentz Willem    786,5    87    12    58,3    53    26,5    0
32    Bardie Jan    785    86    2    50    10    5    0
33    Ridder Eric de    770    85    14    53,6    71,5    33,25    0
34    Schuld Jaap    758    84    14    53,6    72    35,75    -2
35    Polman Karel    756    83    10    45    68,5    30,75    0
36    Mercan Cano Oscar    743    82    14    53,6    66    29,75    2
37    Meulenbeld Frits    736    81    13    46,2    78,5    30,75    1
38    Niessen Evert    721,5    80    11    45,5    64    27,5    1
39    Klein Roel    705    79    10    45    59    27,5    0
40    Meer Jacques van der    689    78    12    45,8    67    26    0
41    Radder Niels    684    77    15    46,7    73,5    35    1
42    Aalbers Jan    676,5    76    5    50    26    11    1
43    Groenewald Peter    675,5    75    11    45,5    50    17,75    1
44    Berg Peter van den    671,5    74    13    38,5    71,5    25,25    1
45    Peelen Dorus    626    73    11    45,5    58    22,75    -1
46    Groen Joost    603    72    10    35    61    15,25    0
47    Koolen Bernard    597    71    3    0    16,5    0    -1
48    Lubbers Rob    594    70    4    25    22,5    5    0
49    Peters Rolf    578,5    69    2    0    12,5    0    0
50    Drummen Frans    561,5    68    10    35    55,5    19    0
51    Aubel Cas    540,5    67    11    36,4    60    19,25    -1
52    Maas Hugo    538,5    66    13    38,5    57    22,75    -1
53    Cruchten Pierre van    525,5    65    10    35    47    11,5    0
54    Eickmans Gerard    518    64    5    20    27    5    -1
55    Janssen Martien    486    63    14    35,7    65    18,25    0
56    Sanders Ilona    477    62    14    35,7    53,5    16,75    0
57    Jensen Luuk    469,5    61    10    30    49,5    13,75    0

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Houben Jaap    1438    11    2083
2    2    Klip Hans    1267    2    2340
3    3    Hatert Roy van den    1260    13    1850
4    4    Hogenhout Ruben    1219    5    1999
5    5    Middelveld Martine    1098    5    2011
6    6    Ottenheijm Jacques    1094    14    1846
7    7    Siebers Jan Willem    1089    1    1890
8    8    Dinjens Wouter    1080    2    1867
9    10    Hermeling Caspar    1044    11    1950
10    11    Verstegen Christ    1028    2    1802
11    12    Clermonts Jeroen    1019    10    1837
12    13    Kurstjens Lars    1016    7    1865
13    16    Jaheruddin Dennis    960    1    1843
14    17    Berg Fred van den    950    2    1813
15    19    Fassaert Désiré    931    13    1846

Ratinggroep B (1600-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    9    Eshuis Hans    1064    5    1778
2    20    Lamboo Jeroen    924    8    1647
3    22    Schut Peter    917    10    1776
4    24    Jansen Huub    885    13    1737
5    25    Berg Henk van den    882    12    1699
6    26    Phijffer Valentijn    870    10    1660
7    29    Goverde Henny    848    7    1633
8    32    Bardie Jan    785    2    1689
9    33    Ridder Eric de    770    14    1718
10    35    Polman Karel    756    10    1642
11    37    Meulenbeld Frits    736    13    1668
12    44    Berg Peter van den    672    13    1797

Ratinggroep C (1400-1600)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    15    Claessens Jos    968    9    1597
2    21    Wouters Yannick    920    7    1577
3    28    Oostrum Robin    854    10    1518
4    30    Schillings Jan    813    5    1581
5    31    Dentz Willem    786    12    1449
6    34    Schuld Jaap    758    14    1410
7    36    Mercan Cano Oscar    743    14    1512
8    38    Niessen Evert    722    11    1475
9    40    Meer Jacques van der    689    12    1524
10    42    Aalbers Jan    676    5    1429
11    43    Groenewald Peter    676    11    1478
12    45    Peelen Dorus    626    11    1424
13    46    Groen Joost    603    10    1500
14    53    Cruchten Pierre van    526    10    1496

Ratinggroep D (1400-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    27    Mercuur Rijk    864    10    1351
2    39    Klein Roel    705    10    1368
3    41    Radder Niels    684    15    1371
4    47    Koolen Bernard    597    3    1354
5    48    Lubbers Rob    594    4    1306
6    49    Peters Rolf    578    2    1118
7    50    Drummen Frans    562    10    1345
8    51    Aubel Cas    540    11    1325
9    52    Maas Hugo    538    13    1353
10    54    Eickmans Gerard    518    5    1183
11    55    Janssen Martien    486    14    1335
12    56    Sanders Ilona    477    14    1274
13    57    Jensen Luuk    470    10    1244

wachtwoord vergeten?