home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 24 maart 2009

woensdag 25 maart 2009
Uitslagen rapidcompetitie
Jos Claessens    -    Jaap Houben    0-1
Guus Alberts    -    Jos Claessens    1-0
Guus Alberts    -    Eric de Ridder    1-0
Rijk Mercuur    -    Robin Oostrum    ½-½

Uitslag SMB beker ronde 4
Niels Radder    -    Joost Retera    0-1
Jaap Houben    -    Fred vd Berg    1-0
Frans Drummen    -    Roy vd Hatert    0-1

Uitslagen interne competitie
Hermeling Caspar    -    Meulenbeld Frits    1-0
Jansen Huub    -    Claessens Jos    1-0
Fassaert Désiré    -    Dentz Willem    ½-½
Oostrum Robin    -    Berg Henk van den    0-1
Mercan Cano Oscar    -    Mercuur Rijk    0-1
Klein Roel    -    Niessen Evert    1-0
Schuld Jaap    -    Ridder Eric de    0-1
Meer Jacques van der    -    Berg Peter van den    0-1
Groenewald Peter    -    Peelen Dorus    0-1
Cruchten Pierre van    -    Phijffer Valentijn    0-1
Aubel Cas    -    Maas Hugo    1-0

Stand bijgewerkt t/m ronde 7
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Hatert Roy van den    688,1    117    5    80    13    10    -1
2    Houben Jaap    667,8    116    5    80    17,5    13,5    1
3    Hermeling Caspar    637,6    115    4    75    15,5    11,5    0
4    Kurstjens Lars    607,5    114    3    83,3    4    2,75    -1
5    Ottenheijm Jacques    593,7    113    5    70    17,5    11,5    1
6    Berg Henk van den    592,3    112    6    75    18,5    14,5    0
7    Polman Karel    559,2    111    2    100    7    7    0
8    Rijkschroef Bram    550,5    110    4    62,5    13    7,5    0
9    Klip Hans    523,4    109    0    0    0    0    0
10    Meulenbeld Frits    520,4    108    6    66,7    18    11,5    0
11    Dinjens Wouter    510,8    107    0    0    0    0    0
12    Siebers Jan Willem    506    106    0    0    0    0    0
13    Jaheruddin Dennis    495,2    105    0    0    0    0    0
14    Jansen Huub    494,4    104    6    66,7    12    4    0
15    Berg Fred van den    489,4    103    0    0    0    0    0
16    Wezel Frans van    480,8    102    0    0    0    0    0
17    Meulen Lars van der    472    101    0    0    0    0    0
18    Mercuur Rijk    464,7    100    2    75    4,5    3,25    0
19    Oostrum Robin    462,1    99    5    60    13    5,5    1
20    Berg Peter van den    460,3    98    7    64,3    18    10,25    -1
21    Wouters Yannick    449,6    97    2    50    4,5    2    0
22    Dentz Willem    448,5    96    6    66,7    13,5    8,25    0
23    Groen Joost    446,3    95    3    66,7    4,5    3,25    -1
24    Schut Peter    445,1    94    4    50    13,5    6,25    0
25    Goverde Henny    436,9    93    1    50    2,5    1,25    1
26    Fassaert Désiré    434,2    92    7    57,1    15    6,75    1
27    Klein Roel    427,3    91    4    62,5    8    5,25    0
28    Claessens Jos    423,2    90    2    25    8    2    0
29    Clermonts Jeroen    414,9    89    5    50    8    0,25    -1
30    Ridder Eric de    402,9    88    6    58,3    14    6,25    0
31    Middelveld Martine    393,8    87    1    0    4    0    -1
32    Hogenhout Ruben    392,5    86    1    0    4    0    1
33    Mercan Cano Oscar    389    85    5    40    15    8    1
34    Eshuis Hans    387,2    84    2    25    4,5    1    0
35    Phijffer Valentijn    386,6    83    6    50    16    6,5    0
36    Aalbers Jan    386,4    82    0    0    0    0    0
37    Schillings Jan    382,6    81    2    50    5    2    0
38    Meer Jacques van der    375,6    80    7    57,1    19,5    6,5    1
39    Niessen Evert    375,6    79    5    50    12,5    4,5    -1
40    Verstegen Christ    370    78    1    0    2,5    0    1
41    Koolen Bernard    368,2    77    0    0    0    0    0
42    Bardie Jan    328    76    4    37,5    10,5    1,75    0
43    Peelen Dorus    325,4    75    4    50    12,5    4    -2
44    Radder Niels    308,6    74    4    37,5    12,5    3    0
45    Drummen Frans    305,4    73    4    37,5    9    1    0
46    Floors Marienjo    303,3    72    3    0    8,5    0    -1
47    Cruchten Pierre van    300,3    71    5    40    9    2,5    1
48    Lubbers Rob    298    70    1    0    1,5    0    1
49    Janssen Martien    290,7    69    5    40    11,5    4    1
50    Lamboo Jeroen    281,6    68    2    0    5,5    0    2
51    Aubel Cas    273,2    67    3    33,3    5,5    1    -1
52    Schuld Jaap    270,2    66    6    33,3    16    1    0
53    Sanders Ilona    267,5    65    5    40    6    1    -1
54    Groenewald Peter    245,8    64    6    33,3    10,5    1    0
55    Eickmans Gerard    236,4    63    4    25    7,5    0    0
56    Maas Hugo    173,6    62    6    16,7    15    0    0
57    Jensen Luuk    170,8    61    4    0    6    0    -2

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    688    5    1898
2    2    Houben Jaap    668    5    2110
3    3    Hermeling Caspar    638    4    1929
4    4    Kurstjens Lars    608    3    1869
5    5    Ottenheijm Jacques    594    5    1866
6    8    Rijkschroef Bram    550    4    2062
7    26    Fassaert Désiré    434    7    1804
8    29    Clermonts Jeroen    415    5    1822
9    31    Middelveld Martine    394    1    2029
10    32    Hogenhout Ruben    392    1    2017
11    40    Verstegen Christ    370    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    6    Berg Henk van den    592    6    1702
2    7    Polman Karel    559    2    1635
3    10    Meulenbeld Frits    520    6    1629
4    14    Jansen Huub    494    6    1750
5    20    Berg Peter van den    460    7    1689
6    21    Wouters Yannick    450    2    1650
7    24    Schut Peter    445    4    1759
8    25    Goverde Henny    437    1    1642
9    30    Ridder Eric de    403    6    1671
10    34    Eshuis Hans    387    2    1769
11    35    Phijffer Valentijn    387    6    1662
12    42    Bardie Jan    328    4    1695
13    50    Lamboo Jeroen    282    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    18    Mercuur Rijk    465    2    1525
2    19    Oostrum Robin    462    5    1600
3    22    Dentz Willem    448    6    1490
4    23    Groen Joost    446    3    1550
5    27    Klein Roel    427    4    1500
6    28    Claessens Jos    423    2    1611
7    33    Mercan Cano Oscar    389    5    1514
8    37    Schillings Jan    383    2    1558
9    38    Meer Jacques van der    376    7    1521
10    39    Niessen Evert    376    5    1494
11    44    Radder Niels    309    4    1500
12    47    Cruchten Pierre van    300    5    1460
13    54    Groenewald Peter    246    6    1458

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    43    Peelen Dorus    325    4    1425
2    45    Drummen Frans    305    4    1340
3    46    Floors Marienjo    303    3    1400
4    48    Lubbers Rob    298    1    1310
5    49    Janssen Martien    291    5    1302
6    51    Aubel Cas    273    3    1315
7    52    Schuld Jaap    270    6    1443
8    53    Sanders Ilona    268    5    1253
9    55    Eickmans Gerard    236    4    1176
10    56    Maas Hugo    174    6    1320
11    57    Jensen Luuk    171    4    1225

wachtwoord vergeten?