home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 31 maart 2009

woensdag 1 april 2009
Uitslagen rapidcompetitie
Jos Claessens    -    Niels Radder    1-0
Jos Claessens    -    Jan Aalbers    1-0
Oscar Mercan Cano    -    Dorus Peelen    1-0
Roel Klein    -    Robin Oostrum    ½-½
Guus Alberts    -    Jan Aalbers    1-0
Eric de Ridder    -    Huub Jansen    ½-½
Robin Oostrum    -    Rijk Mercuur    1-0
Rijk Mercuur    -    Robin Oostrum    1-0

Uitslagen interne competitie
Hermeling Caspar    -    Houben Jaap    ½-½
Eshuis Hans    -    Mercan Cano Oscar    ½-½
Clermonts Jeroen    -    Ridder Eric de    ½-½
Kurstjens Lars    -    Hatert Roy van den    0-1
Berg Henk van den    -    Ottenheijm Jacques    ½-½
Mercuur Rijk    -    Oostrum Robin    ½-½
Polman Karel    -    Jansen Huub    1-0
Klein Roel    -    Fassaert Désiré    ½-½
Dentz Willem    -    Goverde Henny    0-1
Niessen Evert    -    Phijffer Valentijn    0-1
Berg Peter van den    -    Wouters Yannick    0-1
Peelen Dorus    -    Radder Niels    1-0
Groenewald Peter    -    Cruchten Pierre van    0-1
Aubel Cas    -    Drummen Frans    0-1
Jensen Luuk    -    Schuld Jaap    1-0
Sanders Ilona    -    Maas Hugo    1-0

Stand bijgewerkt t/m ronde 8
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Hatert Roy van den    793,9    117    6    83,3    17    13,75    -2
2    Houben Jaap    714,7    116    6    75    23    16,25    0
3    Hermeling Caspar    677,5    115    5    70    22    14,75    1
4    Polman Karel    674,7    114    3    100    11,5    11,5    1
5    Ottenheijm Jacques    640,1    113    6    66,7    25,5    16    0
6    Berg Henk van den    615,4    112    7    71,4    23,5    17    1
7    Rijkschroef Bram    592,5    111    4    62,5    14,5    8,5    0
8    Kurstjens Lars    585,8    110    4    62,5    10,5    4,25    0
9    Klip Hans    570,8    109    0    0    0    0    0
10    Meulenbeld Frits    563,6    108    6    66,7    19,5    12    0
11    Dinjens Wouter    557,4    107    0    0    0    0    0
12    Siebers Jan Willem    552,2    106    0    0    0    0    0
13    Jaheruddin Dennis    541    105    0    0    0    0    0
14    Mercuur Rijk    535    104    3    66,7    9    5,75    1
15    Berg Fred van den    530,6    103    0    0    0    0    0
16    Wezel Frans van    525,4    102    0    0    0    0    0
17    Goverde Henny    525,1    101    2    75    7    5,5    0
18    Wouters Yannick    521,2    100    3    66,7    9    6,5    -1
19    Meulen Lars van der    516,2    99    0    0    0    0    0
20    Schut Peter    486    98    4    50    15,5    7,5    0
21    Jansen Huub    481,8    97    7    57,1    16    4,5    -1
22    Klein Roel    480,7    96    5    60    14    7,75    1
23    Oostrum Robin    479,8    95    6    58,3    16,5    7    0
24    Fassaert Désiré    476,4    94    8    56,3    20    9,25    0
25    Groen Joost    475,3    93    3    66,7    5    3,5    -1
26    Phijffer Valentijn    467,8    92    7    57,1    21    10,5    -1
27    Clermonts Jeroen    450,3    91    6    50    13,5    2,75    0
28    Berg Peter van den    448,6    90    8    56,3    23,5    12,25    0
29    Claessens Jos    433    89    2    25    8,5    2,25    0
30    Ridder Eric de    432,1    88    7    57,1    18    7,75    -1
31    Middelveld Martine    431,9    87    1    0    4    0    -1
32    Hogenhout Ruben    430,2    86    1    0    5    0    1
33    Dentz Willem    425,9    85    7    57,1    16    8,5    1
34    Aalbers Jan    419,6    84    0    0    0    0    0
35    Mercan Cano Oscar    415    83    6    41,7    17,5    9    0
36    Eshuis Hans    414,9    82    3    33,3    7    2,25    1
37    Schillings Jan    412,2    81    2    50    7    3    0
38    Meer Jacques van der    411,3    80    7    57,1    21    7,5    1
39    Peelen Dorus    402,5    79    5    60    15    6,5    -1
40    Verstegen Christ    394,6    78    1    0    3    0    1
41    Koolen Bernard    391,4    77    0    0    0    0    0
42    Bardie Jan    366,2    76    4    37,5    11,5    2    0
43    Drummen Frans    362,6    75    5    50    11    2,5    -1
44    Niessen Evert    362,5    74    6    41,7    18,5    5,5    0
45    Cruchten Pierre van    354,7    73    6    50    13    5    0
46    Floors Marienjo    334,4    72    3    0    9    0    -1
47    Lubbers Rob    326    71    1    0    2,5    0    1
48    Sanders Ilona    323    70    6    50    9    3    0
49    Janssen Martien    313,3    69    5    40    15    6    1
50    Lamboo Jeroen    311,6    68    2    0    6    0    2
51    Radder Niels    300,3    67    5    30    17    3,5    -1
52    Aubel Cas    273,4    66    4    25    9    1    0
53    Eickmans Gerard    261,6    65    4    25    10    1    0
54    Schuld Jaap    258,2    64    7    28,6    18,5    1    -1
55    Groenewald Peter    237,8    63    7    28,6    15,5    2    1
56    Jensen Luuk    230,7    62    5    20    9    2    -1
57    Maas Hugo    167,4    61    7    14,3    19    1    -1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    794    6    1898
2    2    Houben Jaap    715    6    2110
3    3    Hermeling Caspar    678    5    1929
4    5    Ottenheijm Jacques    640    6    1866
5    7    Rijkschroef Bram    592    4    2062
6    8    Kurstjens Lars    586    4    1869
7    24    Fassaert Désiré    476    8    1804
8    27    Clermonts Jeroen    450    6    1822
9    31    Middelveld Martine    432    1    2029
10    32    Hogenhout Ruben    430    1    2017
11    40    Verstegen Christ    395    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    4    Polman Karel    675    3    1635
2    6    Berg Henk van den    615    7    1702
3    10    Meulenbeld Frits    564    6    1629
4    17    Goverde Henny    525    2    1642
5    18    Wouters Yannick    521    3    1650
6    20    Schut Peter    486    4    1759
7    21    Jansen Huub    482    7    1750
8    26    Phijffer Valentijn    468    7    1662
9    28    Berg Peter van den    449    8    1689
10    30    Ridder Eric de    432    7    1671
11    36    Eshuis Hans    415    3    1769
12    42    Bardie Jan    366    4    1695
13    50    Lamboo Jeroen    312    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    14    Mercuur Rijk    535    3    1525
2    22    Klein Roel    481    5    1500
3    23    Oostrum Robin    480    6    1600
4    25    Groen Joost    475    3    1550
5    29    Claessens Jos    433    2    1611
6    33    Dentz Willem    426    7    1490
7    35    Mercan Cano Oscar    415    6    1514
8    37    Schillings Jan    412    2    1558
9    38    Meer Jacques van der    411    7    1521
10    44    Niessen Evert    362    6    1494
11    45    Cruchten Pierre van    355    6    1460
12    51    Radder Niels    300    5    1500
13    55    Groenewald Peter    238    7    1458

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    39    Peelen Dorus    402    5    1425
2    43    Drummen Frans    363    5    1340
3    46    Floors Marienjo    334    3    1400
4    47    Lubbers Rob    326    1    1310
5    48    Sanders Ilona    323    6    1253
6    49    Janssen Martien    313    5    1302
7    52    Aubel Cas    273    4    1315
8    53    Eickmans Gerard    262    4    1176
9    54    Schuld Jaap    258    7    1443
10    56    Jensen Luuk    231    5    1225
11    57    Maas Hugo    167    7    1320

wachtwoord vergeten?