home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 14 april 2009

woensdag 15 april 2009
Uitslagen dinsdag 14 april 2009
Houben Jaap    -    Meulenbeld Frits    1-0
Jaheruddin Dennis    -    Hermeling Caspar    ½-½
Schut Peter    -    Klein Roel    0-1
Phijffer Valentijn    -    Claessens Jos    1-0
Oostrum Robin    -    Fassaert Désiré    0-1
Mercan Cano Oscar    -    Meer Jacques van der    1-0
Ridder Eric de    -    Dentz Willem    1-0
Radder Niels    -    Aubel Cas    1-0
Lubbers Rob    -    Janssen Martien    0-1
Drummen Frans    -    Peelen Dorus    ½-½
Cruchten Pierre van    -    Niessen Evert    0-1
Maas Hugo    -    Schuld Jaap    0-1

Stand bijgewerkt t/m ronde 9
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB
1    Hatert Roy van den    836,2    117    6    83,3    18,5    15,25
2    Houben Jaap    808,6    116    7    78,6    28,5    21,5
3    Polman Karel    721,5    115    3    100    12,5    12,5
4    Hermeling Caspar    712,9    114    6    66,7    23,5    15,5
5    Ottenheijm Jacques    695,3    113    6    66,7    27,5    17
6    Berg Henk van den    648,7    112    7    71,4    25    18
7    Rijkschroef Bram    630,1    111    4    62,5    15,5    9,5
8    Kurstjens Lars    626,5    110    4    62,5    10,5    4,25
9    Klip Hans    614,4    109    0    0    0    0
10    Dinjens Wouter    600,2    108    0    0    0    0
11    Siebers Jan Willem    594,6    107    0    0    0    0
12    Jaheruddin Dennis    587,5    106    1    50    4    2
13    Mercuur Rijk    584,9    105    3    66,7    11    7,25
14    Goverde Henny    583,7    104    2    75    7    5,5
15    Klein Roel    574,6    103    6    66,7    19    12,25
16    Berg Fred van den    571,8    102    0    0    0    0
17    Wouters Yannick    564    101    3    66,7    10    7,5
18    Wezel Frans van    561,6    100    0    0    0    0
19    Fassaert Désiré    559,4    99    9    61,1    28,5    15,25
20    Phijffer Valentijn    549,2    98    8    62,5    24,5    13
21    Meulen Lars van der    547,4    97    0    0    0    0
22    Meulenbeld Frits    546,8    96    7    57,1    26,5    13
23    Jansen Huub    515,7    95    7    57,1    17    4,5
24    Groen Joost    510,8    94    3    66,7    5    3,5
25    Ridder Eric de    503,3    93    8    62,5    25    13,75
26    Clermonts Jeroen    493,6    92    6    50    14,5    3,25
27    Schut Peter    490,3    91    5    40    21,5    8,5
28    Berg Peter van den    483,5    90    8    56,3    25,5    14,25
29    Mercan Cano Oscar    473,7    89    7    50    22,5    14
30    Middelveld Martine    466,7    88    1    0    4    0
31    Hogenhout Ruben    464,6    87    1    0    5    0
32    Oostrum Robin    462,5    86    7    50    24,5    9
33    Aalbers Jan    457,4    85    0    0    0    0
34    Schillings Jan    449,6    84    2    50    8    3
35    Eshuis Hans    448,8    83    3    33,3    8    2,75
36    Peelen Dorus    435,9    82    6    58,3    19    9
37    Verstegen Christ    425,8    81    1    0    3    0
38    Koolen Bernard    422,2    80    0    0    0    0
39    Claessens Jos    421,9    79    3    16,7    14,5    2,75
40    Niessen Evert    415,9    78    7    50    25    9
41    Meer Jacques van der    407    77    8    50    26    9
42    Dentz Willem    403    76    8    50    25    10,5
43    Drummen Frans    399    75    6    50    15,5    4,25
44    Bardie Jan    396,6    74    4    37,5    12,5    2,5
45    Janssen Martien    384,4    73    6    50    16    6
46    Floors Marienjo    363,2    72    3    0    10    0
47    Sanders Ilona    359    71    6    50    10,5    3
48    Radder Niels    347,7    70    6    41,7    19,5    4,5
49    Cruchten Pierre van    345,3    69    7    42,9    20    5,75
50    Lamboo Jeroen    338,8    68    2    0    7    0
51    Lubbers Rob    322,6    67    2    0    6    0
52    Schuld Jaap    313,4    66    8    37,5    20,5    2
53    Aubel Cas    263,6    65    5    20    13    1
54    Eickmans Gerard    260,5    64    4    25    12    1
55    Jensen Luuk    255,2    63    5    20    10    3
56    Groenewald Peter    230,8    62    7    28,6    17    2
57    Maas Hugo    161,6    61    8    12,5    22    1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    836    6    1898
2    2    Houben Jaap    809    7    2110
3    4    Hermeling Caspar    713    6    1929
4    5    Ottenheijm Jacques    695    6    1866
5    7    Rijkschroef Bram    630    4    2062
6    8    Kurstjens Lars    626    4    1869
7    12    Jaheruddin Dennis    588    1    1844
8    19    Fassaert Désiré    559    9    1804
9    26    Clermonts Jeroen    494    6    1822
10    30    Middelveld Martine    467    1    2029
11    31    Hogenhout Ruben    465    1    2017
12    37    Verstegen Christ    426    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    3    Polman Karel    722    3    1635
2    6    Berg Henk van den    649    7    1702
3    14    Goverde Henny    584    2    1642
4    17    Wouters Yannick    564    3    1650
5    20    Phijffer Valentijn    549    8    1662
6    22    Meulenbeld Frits    547    7    1629
7    23    Jansen Huub    516    7    1750
8    25    Ridder Eric de    503    8    1671
9    27    Schut Peter    490    5    1759
10    28    Berg Peter van den    484    8    1689
11    35    Eshuis Hans    449    3    1769
12    44    Bardie Jan    397    4    1695
13    50    Lamboo Jeroen    339    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    13    Mercuur Rijk    585    3    1525
2    15    Klein Roel    575    6    1500
3    24    Groen Joost    511    3    1550
4    29    Mercan Cano Oscar    474    7    1514
5    32    Oostrum Robin    462    7    1600
6    34    Schillings Jan    450    2    1558
7    39    Claessens Jos    422    3    1611
8    40    Niessen Evert    416    7    1494
9    41    Meer Jacques van der    407    8    1521
10    42    Dentz Willem    403    8    1490
11    48    Radder Niels    348    6    1500
12    49    Cruchten Pierre van    345    7    1460
13    56    Groenewald Peter    231    7    1458

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    36    Peelen Dorus    436    6    1425
2    43    Drummen Frans    399    6    1340
3    45    Janssen Martien    384    6    1302
4    46    Floors Marienjo    363    3    1400
5    47    Sanders Ilona    359    6    1253
6    51    Lubbers Rob    323    2    1310
7    52    Schuld Jaap    313    8    1443
8    53    Aubel Cas    264    5    1315
9    54    Eickmans Gerard    260    4    1176
10    55    Jensen Luuk    255    5    1225
11    57    Maas Hugo    162    8    1320

wachtwoord vergeten?