home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 21 april 2009

woensdag 22 april 2009
Uitslagen dinsdag 21 april 2009
Hatert Roy van den    -    Berg Henk van den    1-0
Hermeling Caspar    -    Goverde Henny    1-0
Clermonts Jeroen    -    Oostrum Robin    1-0
Rijkschroeff Bram    -    Houben Jaap    1-0
Claessens Jos    -    Schillings Jan    1-0
Fassaert Désiré    -    Groen Joost    ½-½
Ridder Eric de    -    Mercan Cano Oscar    ½-½
Niessen Evert    -    Meer Jacques van der    0-1
Schuld Jaap    -    Cruchten Pierre van    1-0
Meulenbeld Frits    -    Klein Roel    ½-½
Radder Niels    -    Sanders Ilona    0-1
Aubel Cas    -    Groenewald Peter    0-1
Eickmans Gerard    -    Alberts Guus    1-0
Jensen Luuk    -    Maas Hugo    ½-½
Janssen Martien    -    Drummen Frans    ½-½

Stand bijgewerkt t/m ronde 10
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Hatert Roy van den    937,5    117    7    85,7    25,5    21,75    -1
2    Hermeling Caspar    783,5    116    7    71,4    26,5    17,5    1
3    Houben Jaap    781    115    8    68,8    35    23    0
4    Polman Karel    772,5    114    3    100    13    13    1
5    Rijkschroeff Bram    742    113    5    70    22,5    16    1
6    Ottenheijm Jacques    735,5    112    6    66,7    30    19    0
7    Kurstjens Lars    671,5    111    4    62,5    12,5    4,75    0
8    Klip Hans    658    110    0    0    0    0    0
9    Dinjens Wouter    648    109    0    0    0    0    0
10    Siebers Jan Willem    642    108    0    0    0    0    0
11    Mercuur Rijk    639    107    3    66,7    12    8    1
12    Jaheruddin Dennis    629,5    106    1    50    5    2,5    1
13    Klein Roel    628    105    7    64,3    24,5    15,25    -1
14    Berg Henk van den    623    104    8    62,5    34    20    0
15    Wouters Yannick    611,5    103    3    66,7    10,5    8    -1
16    Berg Fred van den    608    102    0    0    0    0    0
17    Wezel Frans van    597    101    0    0    0    0    0
18    Phijffer Valentijn    590    100    8    62,5    26,5    14,5    0
19    Fassaert Désiré    589,5    99    10    60    33    17,25    0
20    Clermonts Jeroen    577,5    98    7    57,1    18,5    7    1
21    Meulen Lars van der    577    97    0    0    0    0    0
22    Meulenbeld Frits    576,5    96    8    56,3    33,5    16,75    0
23    Goverde Henny    571    95    3    50    13    6    -1
24    Groen Joost    549,5    94    4    62,5    12,5    8    -2
25    Jansen Huub    541,5    93    7    57,1    20    7    -1
26    Ridder Eric de    536    92    9    61,1    32,5    18,25    1
27    Berg Peter van den    523,5    91    8    56,3    28    16,25    0
28    Schut Peter    518,5    90    5    40    22,5    8,75    1
29    Mercan Cano Oscar    511    89    8    50    30,5    18,25    0
30    Middelveld Martine    506    88    1    0    4,5    0    -1
31    Hogenhout Ruben    503,5    87    1    0    6    0    1
32    Aalbers Jan    501    86    0    0    0    0    0
33    Eshuis Hans    486    85    3    33,3    9    3,25    1
34    Meer Jacques van der    479,5    84    9    55,6    31,5    13,5    -1
35    Peelen Dorus    477    83    6    58,3    23    11,75    -2
36    Verstegen Christ    470,5    82    1    0    4    0    1
37    Claessens Jos    469,5    81    4    37,5    16    4    0
38    Koolen Bernard    468    80    0    0    0    0    0
39    Schillings Jan    453    79    3    33,3    10,5    4    -1
40    Oostrum Robin    451    78    8    43,8    31,5    10,5    0
41    Dentz Willem    431,5    77    8    50    29,5    13,75    0
42    Bardie Jan    423,5    76    4    37,5    14    2,75    0
43    Drummen Frans    422    75    7    50    19    6    -1
44    Sanders Ilona    420,5    74    7    57,1    15,5    7,5    -1
45    Janssen Martien    414,5    73    7    50    22    8,75    1
46    Niessen Evert    401,5    72    8    43,8    31,5    9,5    0
47    Floors Marienjo    392    71    3    0    12    0    -1
48    Schuld Jaap    375    70    9    44,4    26    6,5    -1
49    Lamboo Jeroen    366    69    2    0    7,5    0    2
50    Eickmans Gerard    348    68    5    40    15,5    2    1
51    Radder Niels    339,5    67    7    35,7    25,5    6    1
52    Lubbers Rob    335    66    2    0    7    0    2
53    Cruchten Pierre van    332    65    8    37,5    26,5    7,5    0
54    Groenewald Peter    317,5    64    9    38,9    20    4,25    -1
55    Alberts Guus    291    63    2    25    5,5    1,75    0
56    Jensen Luuk    279    62    6    25    16,5    4,75    0
57    Aubel Cas    250    61    6    16,7    17,5    1,5    0
58    Maas Hugo    184,5    60    9    16,7    28,5    2,25    -1

Ratinggroep A (1800+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Hatert Roy van den    938    7    1898
2    2    Hermeling Caspar    784    7    1929
3    3    Houben Jaap    781    8    2110
4    5    Rijkschroeff Bram    742    5    2062
5    6    Ottenheijm Jacques    736    6    1866
6    7    Kurstjens Lars    672    4    1869
7    12    Jaheruddin Dennis    630    1    1844
8    19    Fassaert Désiré    590    10    1804
9    20    Clermonts Jeroen    578    7    1822
10    30    Middelveld Martine    506    1    2029
11    31    Hogenhout Ruben    504    1    2017
12    36    Verstegen Christ    470    1    1824

Ratinggroep B (1625-1800)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    4    Polman Karel    772    3    1635
2    14    Berg Henk van den    623    8    1702
3    15    Wouters Yannick    612    3    1650
4    18    Phijffer Valentijn    590    8    1662
5    22    Meulenbeld Frits    576    8    1629
6    23    Goverde Henny    571    3    1642
7    25    Jansen Huub    542    7    1750
8    26    Ridder Eric de    536    9    1671
9    27    Berg Peter van den    524    8    1689
10    28    Schut Peter    518    5    1759
11    33    Eshuis Hans    486    3    1769
12    42    Bardie Jan    424    4    1695
13    49    Lamboo Jeroen    366    2    1657

Ratinggroep C (1450-1625)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    11    Mercuur Rijk    639    3    1525
2    13    Klein Roel    628    7    1500
3    24    Groen Joost    550    4    1550
4    29    Mercan Cano Oscar    511    8    1514
5    34    Meer Jacques van der    480    9    1521
6    37    Claessens Jos    470    4    1611
7    39    Schillings Jan    453    3    1558
8    40    Oostrum Robin    451    8    1600
9    41    Dentz Willem    432    8    1490
10    46    Niessen Evert    402    8    1494
11    51    Radder Niels    340    7    1500
12    53    Cruchten Pierre van    332    8    1460
13    54    Groenewald Peter    318    9    1458

Ratinggroep D (1450-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    35    Peelen Dorus    477    6    1425
2    43    Drummen Frans    422    7    1340
3    44    Sanders Ilona    420    7    1253
4    45    Janssen Martien    414    7    1302
5    47    Floors Marienjo    392    3    1400
6    48    Schuld Jaap    375    9    1443
7    50    Eickmans Gerard    348    5    1176
8    52    Lubbers Rob    335    2    1310
9    55    Alberts Guus    291    2    1350
10    56    Jensen Luuk    279    6    1225
11    57    Aubel Cas    250    6    1315
12    58    Maas Hugo    184    9    1320

wachtwoord vergeten?