home algemeen nieuws agenda externe competitie interne competitie film jeugd interactief contact
nieuwsoverzicht 2018
nieuwsoverzicht 2017
nieuwsoverzicht 2016
nieuwsoverzicht 2015
nieuwsoverzicht 2014
nieuwsoverzicht 2013
nieuwsoverzicht 2012
nieuwsoverzicht 2011
nieuwsoverzicht 2010
nieuwsoverzicht 2009
nieuwsoverzicht 2008
nieuwsoverzicht 2007
nieuwsoverzicht 2006
nieuwsoverzicht 2005
nieuwsoverzicht 2004
nieuwsoverzicht 2003
nieuwsoverzicht 2002
nieuwsoverzicht 2001
nieuwsoverzicht 2000

Uitslagen en stand dinsdag 3 november 2009

woensdag 4 november 2009
Uitslagen 2e bekerronde
Dorus Peelen    -    Henny Goverde    0-1
Robin Oostrum    -    Valentijn Phijffer    0-1
Peter Groenewald    -    Willem Dentz    1-0
Jacques Ottenheijm    -    Jos Claessens    1-0
Peter Schut    -    Evert Niessen    ½-½    (Evert gaat door naar de volgende ronde)
Jan Aalbers    -    Oscar Mercan Cano    1-0
Caspar Hermeling    -    Joost Groen    1-0
Frits Meulenbeld    -    Cas Aubel    ½-½    (Cas gaat door naar de volgende ronde)
Roy van den Hatert    -    Rob Lubbers    1-0
Roel Klein    -    Yannick Wouters    ½-½    (Roel wint de snelschaakpartij)
Bart de Kort    -    Peter van den Berg    ½-½    (Bart wint de snelschaakpartij)
Ruben Hogenhout    -    Désiré Fassaert    1-0
Niels Radder    -    Eric de Ridder    1-0

Uitslagen keizergroep
Berg Henk van den    -    Sanders Ilona    1-0
Drummen Frans    -    Jensen Luuk    1-0
Jansen Huub    -    Janssen Martien    1-0
Maas Hugo    -    Eickmans Gerard    1-0
Bosch van den René    -    Schuld Jaap    0-1

Stand keizergroep bijgewerkt t/m ronde 7
Nr    Naam    Punten    Wa    Gsp    Perc    WP    SB    Kl
1    Berg Peter van den    737,1    117    5    90    11,5    11,25    -1
2    Ridder Eric de    619,8    116    4    75    12    7,5    0
3    Aalbers Jan    613    115    2    100    4,5    4,5    0
4    Kort Bart de    608,2    114    5    80    13    10    -1
5    Eshuis Hans    595,6    113    4    75    7    6    0
6    Maessen Eric    588,9    112    1    50    3    1,5    -1
7    Jansen Huub    588,2    111    2    100    4    4    0
8    Dongen Daan van    549    110    3    66,7    5,5    2,5    1
9    Broeren Mathijs    543,8    109    2    75    6,5    5    0
10    Groen Joost    525,9    108    1    50    4,5    2,25    1
11    Oostrum Robin    523,8    107    1    100    2    2    -1
12    Polman Karel    518,1    106    1    50    2    1    1
13    Berg Fred van den    511    105    0    0    0    0    0
14    Meer Jacques van der    510,2    104    3    66,7    6    4    -1
15    Meulenbeld Frits    492,9    103    5    60    14,5    6    -1
16    Wouters Yannick    491,8    102    0    0    0    0    0
17    Ottenheijm Jacques    482,6    101    4    50    8    2,5    -2
18    Verstegen Christ    474,2    100    0    0    0    0    0
19    Mercuur Rijk    465,6    99    0    0    0    0    0
20    Cruchten Pierre van    462,4    98    5    60    16    9    1
21    Schillings Jan    456,8    97    0    0    0    0    0
22    Calabrese Guido    450,2    96    0    0    0    0    0
23    Lamboo Jeroen    442,4    95    0    0    0    0    0
24    Alberts Guus    437,6    94    0    0    0    0    0
25    Lubbers Rob    433,3    93    5    60    10,5    4,5    1
26    Phijffer Valentijn    430    92    5    60    10,5    4    1
27    Mercan Cano Oscar    413    91    4    50    8    2,5    0
28    Janssen Martien    412,5    90    5    50    10    5,5    1
29    Drummen Frans    410,6    89    5    50    10    4,75    1
30    Klein Roel    397,2    88    4    37,5    8,5    3,5    0
31    Niessen Evert    395,4    87    4    37,5    10    3,75    0
32    Schuld Jaap    393,3    86    7    50    14,5    6,5    -1
33    Aubel Cas    389    85    2    50    4    1,5    0
34    Groenewald Peter    388,2    84    4    50    6,5    2,5    0
35    Goverde Henny    378,1    83    1    0    3    0    1
36    Claessens Jos    374,9    82    2    25    4,5    1,25    0
37    Berg Henk van den    357,7    81    6    41,7    12,5    3,25    0
38    Jensen Luuk    349,8    80    5    40    12    4,5    1
39    Radder Niels    337    79    3    33,3    7    2    -1
40    Dentz Willem    307,9    78    5    30    13    2,25    1
41    Peelen Dorus    293,2    77    6    33,3    13    3    0
42    Bosch van den René    267,6    76    6    25    14,5    2,25    0
43    Sanders Ilona    259,5    75    6    25    9    0,75    0
44    Eickmans Gerard    257,8    74    3    0    5    0    -1
45    Maas Hugo    247,9    73    6    25    9    0,75    0

Ratinggroep A (1550+)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    1    Berg Peter van den    737    5    1702
2    2    Ridder Eric de    620    4    1674
3    4    Kort Bart de    608    5    1700
4    5    Eshuis Hans    596    4    1736
5    6    Maessen Eric    589    1    1800
6    7    Jansen Huub    588    2    1692
7    8    Dongen Daan van    549    3    1675
8    9    Broeren Mathijs    544    2    1700
9    10    Groen Joost    526    1    1626
10    11    Oostrum Robin    524    1    1587
11    12    Polman Karel    518    1    1800
12    13    Berg Fred van den    511    0    1852
13    15    Meulenbeld Frits    493    5    1637
14    16    Wouters Yannick    492    0    1648
15    17    Ottenheijm Jacques    483    4    1837
16    18    Verstegen Christ    474    0    1831
17    23    Lamboo Jeroen    442    0    1647
18    26    Phijffer Valentijn    430    5    1662
19    35    Goverde Henny    378    1    1621
20    36    Claessens Jos    375    2    1627
21    37    Berg Henk van den    358    6    1713

Ratinggroep B (1550-)
    Nr    Naam    Punten    Partijen    Start ELO
1    3    Aalbers Jan    613    2    1412
2    14    Meer Jacques van der    510    3    1533
3    19    Mercuur Rijk    466    0    1505
4    20    Cruchten Pierre van    462    5    1445
5    21    Schillings Jan    457    0    1549
6    22    Calabrese Guido    450    0    1503
7    24    Alberts Guus    438    0    1361
8    25    Lubbers Rob    433    5    1295
9    27    Mercan Cano Oscar    413    4    1527
10    28    Janssen Martien    412    5    1308
11    29    Drummen Frans    411    5    1414
12    30    Klein Roel    397    4    1540
13    31    Niessen Evert    395    4    1520
14    32    Schuld Jaap    393    7    1418
15    33    Aubel Cas    389    2    1305
16    34    Groenewald Peter    388    4    1414
17    38    Jensen Luuk    350    5    1189
18    39    Radder Niels    337    3    1473
19    40    Dentz Willem    308    5    1503
20    41    Peelen Dorus    293    6    1404
21    42    Bosch van den René    268    6    1500
22    43    Sanders Ilona    260    6    1301
23    44    Eickmans Gerard    258    3    1188
24    45    Maas Hugo    248    6    1258

wachtwoord vergeten?