woensdag 13 februari 2019

Doesborghs SG 1 - SMB 3

Deze avond in het mooie Doesburg moesten we met 3 invallers spelen. Alle 3 de invallers hebben goed gespeeld, maar we waren niet opgewassen tegen het grote verschil in rating aan ieder bord. Mijn dank nog voor Isaï, Henk en Henny die toch goede kansen hadden.

De partij van Henny was bloedstollens spannend, met promoveren van nog een dame niet kunnen redden omdat de tegenpartij daarna een vrije koningsaanval kreeg met zijn ene dame, dat niet meer te keepen was voor Henny.

Aan bord 1 speelde Valentijn, beide partijen waren gewaagd aan elkaar. De tegenpartij maakte in een zenuwslopende eindfase zelfs een onregelmentaire zet, was even opzoeken in de nieuwe regelementen. Uiteindelijk kon ook Valentijn het niet meer redden.

Iedereen had te maken met goed spel van de tegenstander. De een na de andere partij werd verloren. Een lichtpuntje was er te zien bij Paul van Deemen en Henk Brouwer, goed keperswerk, 2x een halfje. Uiteindelijk verloren we met 7-1. Een geflatteerde uitslag, met een beetje geluk lagen er kansen bij Henny en Valentijn.
Bord 1 Tony Hogenhorn - Valentijn Phijffer 1-0
Bord 2 Eric Langedijk - Bart Stroucken 1-0
Bord 3 Robbie Gerhardus - Peter Groenewald 1-0
Bord 4 Patrick van Waardenburg - Henny Goverde 1-0
Bord 5 Fred Rienstra - Marinus Mulders 1-0
Bord 6 Ben Lievers - Henk Brouwer ½-½
Bord 7 Ravensteijn - Isaï Zorlu 1-0
Bord 8 Joop Crooy - Paul van Deemen ½-½
De zware jongens hebben we nu wel gehad. Kunnen we de volgende wedstrijd weer met meer vertrouwen ingaan.

Paul van Deemen
Teamleider SMB 3 SOS competitie
nieuws pagina's
Welkom bij schaakvereniging Strijdt Met Beleid, opgericht in 1848 en daarmee een van de oudste schaakverenigingen van Nederland en de oudste schaakvereniging van Nijmegen en omstreken.

agenda
SEP
16
2e ronde interne competitie
SEP
19
training en interne competitie jeugd
SEP
23
Keizercompetitie
SEP
24
seniorentraining
SEP
26
training en interne competitie jeugd
BEKIJK VOLLEDIGE AGENDA




ontwerp en realisatie: