door Henny Goverde, dinsdag 14 mei 2019

OSBO-kampioenschap F-, G- en H-jeugd

Kampioen en podiumplaatsen bij de OSBO kampioenschappen voor de F-, G-. en H-jeugd


Op 11 mei vond het kampioenschap voor de OSBO jeugd in de leeftijdscategorie F, G en H plaats te Ede. SMB had 4 spelers/-eelsters afgevaardigd: Cecilia bij de F, Job en Ilva bij de G en Igo bij de H categorie.

Cecilia was oppermachtig en had na 5 partijen 5 punten. De nummer 2 -met 4 punten- kon haar nog bedreigen als hij zou winnen. Dit gebeurde niet. De bijgesloten stelling laat zien dat Cecilia een zeer goede aanval had. Enkele zetten later werd haar tegenstander mat gezet en eindigde Cecilia op de 1e plaats met 6 uit 6. Hierdoor is Cecilia geplaatst voor het Nederlands kampioenschap te Meppel, te houden op zaterdag 29 juni.

Bij de G’s begon Job met 2 nederlagen (tegen de nrs 1 en 2, zo bleek later). Hierna herpakte Job zich en scoorde er verder flink op los en bereikte hij een mooie 3e plaats. Ook Ilva hield zich kranig en werd 2e bij de meisjes.
Bij de H-tjes verloor Igo slechts van de nummer 1 en werd daarmee 2e.

Resumerend: 4 deelnemers/-sters met 4 podiumplaatsen met 1 Kampioen.

Henny Goverde


nieuws pagina's
Welkom bij schaakvereniging Strijdt Met Beleid, opgericht in 1848 en daarmee een van de oudste schaakverenigingen van Nederland en de oudste schaakvereniging van Nijmegen en omstreken.

agenda
AUG
26
start nieuwe seizoen
snelschaaktoernooi
AUG
29
start jeugdcompetitie
SEP
02
algemene ledenvergadering
SEP
09
start interne competite
OKT
04
SMB 1 - ASA 2
SMB 2 - SMB 3
BEKIJK VOLLEDIGE AGENDA




ontwerp en realisatie: