| woensdag 11 februari 2026 |
|
Emeline opnieuw snelschaakkampioen
Op dinsdagavond 10 februari werd het snelschaakkampioenschap gespeeld, met een bedenktijd van 3 minuten plus 2 seconden increment per zet. Er deden 18 leden mee, waaronder maar liefst 7 jeugdleden.
We begonnen de avond met een toernooi van 9 rondes, dat werd gewonnen door Emeline Smit met 8 uit 9. Weliswaar verloor ze de eerste partij van Peter Schut, maar daarna won ze 8 partijen op rij. Op 1,5 punt achterstand werd Jet Le tweede. Samen met Gijs Verbruggen en Peter gingen deze vier strijden om het kampioenschap.
Na afloop van de voorronde was er enige discussie hoe we de vierkampen zouden spelen, aangezien er 18 deelnemers waren. Gelukkig trokken Jeroen Lamboo en Jan Kasteel zich terug (waarvoor dank), zodat we 4 vierkampen konden gaan spelen.
Ook de dubbelrondige vierkamp wist Emeline met overmacht te winnen: met 5 uit 6 (dezelfde score als vorig jaar) prolongeerde ze haar titel. Gijs werd tweede en Jet derde. In de tweede vierkamp eindigden Charles Peelen, Eric de Ridder en Jetse Schoffelmeer gelijk met 4 uit 6. De overige vierkampen werden gewoon door Luc Sol en Teun Cloosterman. Beiden scoorden 5.5 uit 6.
|
|
|
Welkom bij schaakvereniging Strijdt Met Beleid, opgericht in 1848 en daarmee een
van de oudste schaakverenigingen van Nederland en de oudste schaakvereniging van
Nijmegen en omstreken.
|
| agenda |
|
|
|
FEB
11
| |
seniorentraining |
|
|
|
FEB
13
| |
SV Tornado 1 - SMB 2 |
|
|
|
FEB
13
| |
training en interne competitie jeugd |
|
|
|
FEB
17
| |
Keizercompetitie |
|
|
|
FEB
20
| |
carnavalsvakantie |
|
|
|
| BEKIJK VOLLEDIGE AGENDA |
|
|
|