zaterdag 18 juni 2016

SMB-jeugd succesvol bij NK Schoolschaken


De finale van het NK Schoolschaken in de categorie basisonderwijs algemeen werd op 28 mei en 4 juni in Nijmegen verspeeld. Onze Susanna, Lise, Jesper, Lena en Willemijn kwamen samen uit voor basisschool De Hazesprong en hadden zich via voorrondes voor deze eindronde weten te plaatsen, wat op zichzelf al een mooie prestatie was. Het team stond na de eerste finaledag op de 11e plaats, maar moest in de laatste paar rondes nog wat plaatsjes prijsgeven. Uiteindelijk werd het, van de 40 deelnemende teams, 17e.

De uitslagen zijn hier te bekijken.

Bewegende beelden van het team zijn hier te bekijken.

Foto's zijn hier te bekijken.
Aan het NK Schoolschaken voor de groepen 3, 4 en 5 van het basisonderwijs (op 11 juni in Nijmegen) namen ook verschillende SMB-jeugdspelers deel. Het team van De Hazesprong, met onder meer Mathias, Thijmen, Josephine en Tobias in de gelederen, eindigde in de categorie van scholen met maximaal 9 spelers op de 3e plaats. Een uitstekend resultaat!

De uitslagen zijn hier te bekijken.

Foto's zijn hier te bekijken.
nieuws pagina's
Welkom bij schaakvereniging Strijdt Met Beleid, opgericht in 1848 en daarmee een van de oudste schaakverenigingen van Nederland en de oudste schaakvereniging van Nijmegen en omstreken.

agenda
NOV
07
PvG snelschaaktoernooi jeugd
NOV
11
SMB 1 - PION 1
SMB 2 - Veenendaal 3
NOV
14
training en interne competitie jeugd
NOV
18
6e ronde interne competitie
NOV
21
training en interne competitie jeugd
BEKIJK VOLLEDIGE AGENDA


ontwerp en realisatie: